Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines. Letenky od 11 709 Kč

  • ...
  • Akční letenky
  • Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines. Letenky od 11 709 Kč

Jak akci využít?

V okrajových částech mimosezonního období máte šanci levně a bez kompromisů vyrazit na oblíbený thajský ostrov Phuket. Z Prahy poletíme nejlépe hodnocenou evropskou aerolinkou Turkish Airlines s krátkými přestupy v Istanbulu za 11.790 Kč. Slovenská část čtenářů pak uvítá možnost letů z Košic za cca 435 €, při cestě tam s dlouhým přestupem v Istanbulu, který využijete k prohlídce města, hotel bude zdarma.

Odlety na Phuket jsou dostupné během května, června a října (cca o 1.000 Kč dráž) s tím, že návraty jsou možné kdykoliv kromě srpna a září. Při výběru letenek můžete místy bojovat s offline tarify, kdy se zobrazená nabídka ukáže jako nedostupná, nicméně dostupných termínů je stále hodně. Bude-li první nedostupná, druhou a další už v pohodě koupíte.

K procestování Thajska pak využijte open-jaw letenky z Prahy do Bangkoku s návratem z Phuketu za 11.812 Kč. Místní přelety realizujte po zemi nebo s aerolinkami Air Asia, či Nok Air.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Phuket
Thajsko

od 11 709 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 17 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Letenky
Praha
Česká republika
Bangkok
Thajsko
Phuket
Thajsko
Praha
Česká republika

od 11 812 Kč 

Vyhledej letenky
Open-jaw 1 přestup 17 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Košice
Slovensko
Phuket
Thajsko

od 435 € 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 26 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 16. 01. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 15 000 Kč. Ušetříš přibližně 22 %.

Do kdy akce platí?

Platí do 28. února, nejspíš však dřív dojde k vyprodání levných míst ve třídě U.

Na jaké termíny jsou letenky?

Květen a červen, o tisícovku dráž říjen. Návraty kdykoliv mimo srpen a září.

Jsou během letu přestupy?

Krátké i dlouhé přestupy na letišti v Istanbul Atatürk – hotel bude poskytnut zdarma.

S kým poletím?

Poletíte s nejlepší evropskou aerolinkou Turkish Airlines.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně odbavené zavazadlo do 30 kg + běžné příruční.

Co podniknu v destinaci?

Turecko

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Dobry den,

nevim, jestli delam neco spatne, ale je to ponekolikate, co proveruji vasi nabidku na Thajsko a nikdy se nedostanu na ty ceny "od", ktere uvadite. Konkretne ted hledam na termin cca 4.8. az 18.8. (proste 14 dni v srpnu, nejlepe odlet a prilet o vikendu) pro ctyri lidi (dva dospele a dve deti 2-12 let) a nedostanu se pod 15 207 Kc. Delam neco blbe, nebo proste musi mit clovek stesti na termin, aby ta cena byla tech cca 11 500 Kc?

před měs

stačí si přečíst v článku na jaké termíny akce platí: Květen a červen, o tisícovku dráž říjen. Návraty kdykoliv mimo srpen a září.

Srpen tam nikde nevidím....

před měs

Mate pravdu. Tentokrat jsem necetl cely clanek, ale pouze info u letenek, kde je uvedeno: Phuket - Zpáteční letenka Na Květen - říjen 1 přestup 17 hodin letu

Tam zase neni uvedeno, ze se to na nejake mesice nevztahuje. Budu to vic hlidat.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 19%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 22%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 64%
Honem, dokud jsou místa!
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Thajsko Přílet na letiště Phuket , Bangkok Suvarnabhumi

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko
Průvodce pro letiště Phuket
Průvodce pro letiště Bangkok Suvarnabhumi

Zavřít boční panel
Slovensko Přílet na letiště Košice

Malé velké Slovensko

Slovensko je s přibližně 49.000 km2 rozlohou malá velká země na hranici mezi střední a východní Evropou. Uvidíte zde skoro všechno – na malém území můžete projít lužní lesy i alpské kopce, udělat si selfie na hradbách středověkého hradu i ochutnat lokální víno. Můžete si užít atmosféru města i venkova a přitom být stále v EU a platit eurem. Největší město Bratislava má jen 0,5 milionu obyvatel.

Leží mezi Maďarskem (na jihu), Ukrajinou (na východě), Polskem (na severu) a Českem a Rakouskem (na západě). Země mě tvar obdélníku, kde osa západ–východ je delší strana a osa sever–jih kratší strana. Společně se svými sousedy (kromě Ukrajiny a Rakouska) tvoří tzv. země Višegrádské čtyřky neboli V4.

Slovensko je rozděleno do 8 krajů, kterým se lidově říká župy. Hlavním městem je Bratislava, která má i vlastní kraj. Ostatní kraje nesou název lokálního centra, tedy Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Často se však používají historické názvy pro jednotlivé oblasti Slovenska jako Hont, Abov, Gemer, Spiš, Zemplín apod.

Proč obětovat dny těžko získané dovolené a přijet na Slovensko? Zde nenarazíte na každém rohu na Starbucks, ale mix kultury a přírody který opravdu stojí za to, protože zde najdete dobré víno a lokální pivovary, vše je blízko a protože setkání západu a východu Evropy se podařilo právě na Slovensku. 

Užít si můžete relax v lázních, procházky ve starých uličkách měst, ale i moderní nákupní centra, adrenalin na horách a pohodu při dobrém jídle.

Průvodce pro Slovensko
Průvodce pro letiště Košice