Jak akci využít?

V okrajových částech mimosezonního období máte šanci levně a bez kompromisů vyrazit na oblíbený thajský ostrov Phuket. Z Prahy poletíme nejlépe hodnocenou evropskou aerolinkou Turkish Airlines s krátkými přestupy v Istanbulu za 11.790 Kč. Slovenská část čtenářů pak uvítá možnost letů z Košic za cca 435 €, při cestě tam s dlouhým přestupem v Istanbulu, který využijete k prohlídce města, hotel bude zdarma.

Odlety na Phuket jsou dostupné během května, června a října (cca o 1.000 Kč dráž) s tím, že návraty jsou možné kdykoliv kromě srpna a září. Při výběru letenek můžete místy bojovat s offline tarify, kdy se zobrazená nabídka ukáže jako nedostupná, nicméně dostupných termínů je stále hodně. Bude-li první nedostupná, druhou a další už v pohodě koupíte.

K procestování Thajska pak využijte open-jaw letenky z Prahy do Bangkoku s návratem z Phuketu za 11.812 Kč. Místní přelety realizujte po zemi nebo s aerolinkami Air Asia, či Nok Air.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Phuket
Thajsko

od 11 709 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 17 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Letenky
Praha
Česká republika
Bangkok
Thajsko
Phuket
Thajsko
Praha
Česká republika

od 11 812 Kč

Vyhledej letenky
Open-jaw 1 přestup 17 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Košice
Slovensko
Phuket
Thajsko
Zpáteční 1 přestup 26 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 16. 01. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 15 000 Kč . Ušetříš přibližně 22 %.

Do kdy akce platí?

Platí do 28. února, nejspíš však dřív dojde k vyprodání levných míst ve třídě U.

Na jaké termíny jsou letenky?

Květen a červen, o tisícovku dráž říjen. Návraty kdykoliv mimo srpen a září.

Jsou během letu přestupy?

Krátké i dlouhé přestupy na letišti v Istanbul – hotel bude poskytnut zdarma.

S kým poletím?

Poletíte s nejlepší evropskou aerolinkou Turkish Airlines.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně odbavené zavazadlo do 30 kg + běžné příruční.

Co podniknu v destinaci?

Turecko

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Dobrý den,potřebovala bych vyhledat nejlevnější letenky z čech,slovenska,německa do Thajska,ostrov Phuket,konec října,listopad,prosinec.

Děkuji D. Šafranková

Odpovědět
před 12 měs

Dobry den,

nevim, jestli delam neco spatne, ale je to ponekolikate, co proveruji vasi nabidku na Thajsko a nikdy se nedostanu na ty ceny "od", ktere uvadite. Konkretne ted hledam na termin cca 4.8. az 18.8. (proste 14 dni v srpnu, nejlepe odlet a prilet o vikendu) pro ctyri lidi (dva dospele a dve deti 2-12 let) a nedostanu se pod 15 207 Kc. Delam neco blbe, nebo proste musi mit clovek stesti na termin, aby ta cena byla tech cca 11 500 Kc?

před rokem

stačí si přečíst v článku na jaké termíny akce platí: Květen a červen, o tisícovku dráž říjen. Návraty kdykoliv mimo srpen a září.

Srpen tam nikde nevidím....

před rokem

Mate pravdu. Tentokrat jsem necetl cely clanek, ale pouze info u letenek, kde je uvedeno: Phuket - Zpáteční letenka Na Květen - říjen 1 přestup 17 hodin letu

Tam zase neni uvedeno, ze se to na nejake mesice nevztahuje. Budu to vic hlidat.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 28%
Hurá za zážitky!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 0 komentářů
ušetříš až 31%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 44%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 32%
To budou fotky!
4426 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

  • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
  • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

  • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Thajsko Přílet na letiště Phuket

Pro cestu do největšího města Phuket City můžete zvolit několik možností:

  • Oranžové letištní autobusy jezdí jednou za hodinu od 6:00 do 20:30, cesta bude trvat 50–60 minut, po cestě mají několik zastávek. Jízdenka do města stojí 100 bahtů / 70 Kč, bližší destinace pak začínají na 30 bahtech,
  • minibusy jezdí kromě Phuket (100 bahtů) i do oblíbených destinací Patong (150 THB) nebo Kata (180 THB). Obvykle jezdí, až se naplní,
  • cena běžného taxi vyjde do Phuketu asi na 400 bahtů, do Patongu pak 550 bahtů.

Průvodce pro Thajsko
Průvodce pro letiště Phuket

Zavřít boční panel
Thajsko Přílet na letiště Bangkok Suvarnabhumi

Nejrychlejší a nejpohodlnější dopravou do centra města je vlak „City Line Train“. Ve městě má konečnou na stanici Phaya Thai, kde můžete přestoupit na zelenou linku metra, ve stanici Makkasan pak přestoupíte na modrou linku, která vás doveze například k hlavnímu nádraží.

Vlaky jezdí od 6:00 do půlnoci každých 15 minut a cesta do centra zabere 30 minut. Žeton (jízdenku) zakoupíte v automatu za cenu závislou na cílové destinaci, např. Makkasan za 35 bahtů a Phaya Thai za 45 bahtů / 32 Kč.

Dále můžeme do centra města využít městské autobusy a dodávky. Autobusy zastavují v uzlu hromadné dopravy, od něhož musíte využít k terminálu kyvadlový autobus zdarma.

Z letiště odjíždí taky meziměstské autobusy firmy „Bus Bor Khor Sor“ například do oblíbeného letoviska Pattaya.

Na letiště Don Mueang

Přesun z letiště Suvarnabhumi na Don Mueang je zajištěn kyvadlovými autobusy zdarma. V ranních hodinách jezdí jednou za hodinu, později každých 20 minut. První spoj jede v 5:00, poslední v 0:00. Cesta trvá dle provozu od 50 do 100 minut.

Autobusy zastavují přímo před terminálem.

Mezi lety ze dvou jiných letišť je určitě vhodné mít rezervu minimálně 4 hodiny.

Průvodce pro Thajsko
Průvodce pro letiště Bangkok Suvarnabhumi

Zavřít boční panel
Slovensko Přílet na letiště Košice

Do centra a na hlavní nádraží jezdí přímá autobusová linka číslo 23 s odjezdy od 5:10 do 22:10 každou hodinu (ráno a odpoledne jednou za 30 minut). Ve směru na letiště jsou odjezdy vždy 28 minut po celé.

Cesta na nádraží trvá 23 minut a za jízdenku s platností 30 minut zaplatíte 0,60 EUR. Lístek koupíte v automatu na zastávce, lze platit pouze hotovostí. 24hodinový lístek pak vyjde na 3,20 EUR. U řidiče pořídíte pouze jízdenku na 60 minut za 1 EUR.

Taxi do centra Košic jezdí za fixní cenu 10 EUR.

Průvodce pro Slovensko
Průvodce pro letiště Košice