Zpět na seznam míst co vidět na Korfu
Kavos

Pláž Kavos

Pláž Kavos leží na samém jižním cípu ostrova Korfu asi 50 km od letiště a největšího města. Je tvořena jemným pískem a omývá ji velmi klidné moře s pozvolným vstupem do vody. Přilehlé letovisko se v posledních letech rozrůstá a nabídne veškeré zázemí i noční zábavu v barech. 

Na pláži můžete využít půjčovny lehátek a slunečníků, nabídky vodních atrakcí a sportů či půjčovny šlapadel a loděk. Kavos si zamilují všichni, kdo chtějí především relaxovat celé dny na pláži a nic neřešit. Okolí je mírného rázu bez vysokých kopců a s dostatkem prostoru podél moře.

Ubytování

Kavos patří k nejlevnějším letoviskům na Korfu. Nejjednodušší apartmány a studia jsou k mání už od 750 Kč za noc, najdete zde ale i spoustu hotelových resortů s cenami od 1 800 Kč na noc za pokoj. Naprostá většina ubytování je pak v docházkové vzdálenosti od moře do 350 metrů.

Jak se sem dostat

Letovisko leží na samém jižním konci Korfu a z hlavního města sem pojedete asi hodinu autem. Míst k parkování zdarma je dostatek i v případě, že zde nebudete ubytováni.

Z Korfu města se do Kavosu dostanete i autobusovou linku B1 (trasa a jízdní řád). Jízdenka stojí 4,40 EUR.

  • Naviguj: 39.3866, 20.1144

Další místa na Korfu

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele Lajnhart
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsali ,
Poslední aktualizace před měs
Navrhni úpravu