Cala Gat

38 míst co vidět na Mallorce

Pláž Cala Pi

Písčitá pláž, Zátoka

Cala Pi

Známé mallorské pláže v malebných zátokách se sice nachází především na západním a severním pobřeží, jednu takovou však najdete i na samotném jihu asi 44 km od Palmy. Řeč je o krásné zátoce Cala Pi, která se v mnohých žebříčcích umisťuje na předních příčkách nejkrásnějších pláží na Mallorce.

Cala Pi je úzká a dlouhá zátoka zakončena poměrně prostornou písčitou pláží se vším potřebným vybavením. Fungují zde půjčovny lehátek a slunečníků, toalety, několik barů i půjčovny různého vybavení. V přilehlé vesničce můžete navštívit několik restaurací.

Ubytování

Očekáváte-li od dovolené především klid a pohodu daleko od centra všeho dění, Cala Pi bude pro vás pravou volbou. V malé vesničce najdete především apartmány a aparthotely s cenami začínajícími zhruba na 2 700 Kč za noc pro dva. Podívejte se na kompletní nabídku ubytování v Cala Pi.

Jen asi 50 metrů od pláže se můžete ubytovat v nejlevnějším a zároveň velmi dobře hodnoceném Aparthotel Ona Cala Pi Club.

Jak se sem dostat?

Nejsnazší cesta vede autem, z Palmy sem dojedete asi za 45 minut. Po dálnici dojedete až k městu Llucmajor, odkud se stočíte po okreskách směrem na jih. V centru obce můžete zaparkovat ne veřejném bezplatném parkovišti.

Dvakrát denně sem z města Llucmajor zajíždí autobus linky 519d, jízdu si však musíte telefonicky rezervovat 24 hodin předem, viz detailní informace.

Chystáš se na Mallorcu?

Naplánuj svou cestu raz dva
naposledy aktualizováno 05. 02. 2024

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.