Zpět na seznam míst co vidět na Mallorce
Cala Pi

Pláž Cala Pi

Známé mallorské pláže v malebných zátokách se sice nachází především na západním a severním pobřeží, jednu takovou však najdete i na samotném jihu asi 44 km od Palmy. Řeč je o krásné zátoce Cala Pi, která se v mnohých žebříčcích umisťuje na předních příčkách nejkrásnějších pláží na Mallorce.

Cala Pi je úzká a dlouhá zátoka zakončena poměrně prostornou písčitou pláží se vším potřebným vybavením. Fungují zde půjčovny lehátek a slunečníků, toalety, několik barů i půjčovny různého vybavení. V přilehlé vesničce můžete navštívit několik restaurací.

Ubytování

Očekáváte-li od dovolené především klid a pohodu daleko od centra všeho dění, Cala Pi bude pro vás pravou volbou. V malé vesničce najdete především apartmány a aparthotely s cenami začínajícími zhruba na 2 700 Kč za noc pro dva. Podívejte se na kompletní nabídku ubytování v Cala Pi.

Jen asi 50 metrů od pláže se můžete ubytovat v nejlevnějším a zároveň velmi dobře hodnoceném Aparthotel Ona Cala Pi Club.

Jak se sem dostat?

Nejsnazší cesta vede autem, z Palmy sem dojedete asi za 45 minut. Po dálnici dojedete až k městu Llucmajor, odkud se stočíte po okreskách směrem na jih. V centru obce můžete zaparkovat ne veřejném bezplatném parkovišti.

Dvakrát denně sem z města Llucmajor zajíždí autobus linky 519d, jízdu si však musíte telefonicky rezervovat 24 hodin předem, viz detailní informace.

  • Naviguj: 39.3639, 2.83627

Další místa na Mallorce

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal tým portálu Cestujlevne.com
Poslední aktualizace před 6 dny
Navrhni úpravu