Pinatubo

Filipínské město hříchů. Z Prahy do Angeles na Luzonu. Letenky od 12 185 Kč

12 komentářů
2017-10-25T19:41:00+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Filipíny jsou tak rozmanité, že si v nich přijde na to své úplně každý. Zajímavou alternativou k dopravě na filipínské souostroví může být zlevněný tarif čínských aerolinek China Eastern do města Angeles na ostrově Luzon. Město Angeles leží hodinu jízdy od Manily, zároveň je velmi blízko sopky Pinatubo, jejíž kráter vyplňuje krásné jezero. Z Angeles se můžete vnitrostátními lety vydat na ostrov Cebu či Coron, nebo pokud se po zemi přesunete do Manily, máte samozřejmě na výběr podstatně více možností – destinací. Prozaický název města také dává tušit, že sem mnozí neputují zrovna kvůli něčemu posvátnému, Angeles je proslulé především sexuální turistikou.

Letenky z Prahy na vojenské letiště Clark lze sestavit s pohodlnými kratšími přestupy, ale také delšími v Šanghaji, kde můžete strávit až 6 dní, aniž byste si museli vyřizovat standardní vízum do Číny. Bezplatná tranzitní víza obdržíte po příletu do Šanghaje, jejich platnost se počítá až od půlnoci dne následujícího. Levné vnitrostátní letenky hledejte u největší filipínské nízkonákladovky Cebu Pacific Air.

PRG/Praha
CRK/Angeles City
Zpáteční letenky
22 hodin letu (2 přestupy)
PRG/Praha
PVG/Šanghaj PVG/Šanghaj
CRK/Angeles City CRK/Angeles City
PRG/Praha
3x letenky
22 hodin letu (2 přestupy)
  • Ušetříš až 24 % oproti obvyklé ceně 16 000 Kč
  • Hledej v období listopad, prosinec
  • Čeká tě přestup na letišti Zatímco v Si-an absolvujete technické mezipřistání, v Šanghaj budete přestupovat standardně.
  • Poletíš s aeroliniemi China Eastern Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Dvě odbavená zavazadla po 23 kg

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Angeles City, letiště Šanghaj.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2017-10-25T19:27:57+02:00

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce