Seven Commandos

Jarní levné lety z Vídně do filipínské Manily. Letenky od 10 266 Kč

13 komentářů
2019-10-24T13:14:34+02:00

O akci

Toužíte-li se vypravit na putování po ostrovech Filipín a jde vám především o dobrou cenu letenky, vhod přijde akce společnosti China Southern Airlines z Vídně. Do hlavního města Manila, které slouží jako hlavní letecký uzel a z nějž se snadno, rychle a levně (cca okolo 1.500 Kč za zpáteční letenku) dostanete na libovolný filipínský ostrov, nabízí společnost letenky z Vídně za 10 266 Kč / 400 EUR.

Pozorně čtěte! Itineráře těchto letenek zahrnují specifické lety z Vídně do Kantonu, u kterých budete absolvovat tzv. technické přistání, to proběhne v čínském Urumči, kde se zdržíte 2 hodiny a dále budete pokračovat stejným letadlem pod stejným číslem letu. Vaše budoucí letenka musí tedy obsahovat pouze lety CZ6022 z Vídně do Kantonu a z Kantonu do Vídně pouze CZ6021 na zpáteční cestě. V praxi tedy vybírejte jen lety s celkovou délkou 21 hodin 25 minut ve směr tam a 18 hodin 20 minut ve směru zpět. U všech letů musí být poznámka, že obsahují jen 1 přestup a po rozkliknutí nabídky tak 1 technické mezipřistání v obou směrech.

Přehled zajímavých míst i dalších praktických informací vám poskytne náš průvodce po Filipínách, zážitky cestovatelů si pak pročtěte v cestopisech z Filipín.

  • Ušetříš až 32 % oproti obvyklé ceně 15 000 Kč
  • Hledej v období Únor (15. - 25.2.) a celý březen
  • Čeká tě přestup na letišti Jeden přestup na letišti Kanton + technické mezipřistání v Urumči (vystoupíte a dále budete pokračovat stejným letadlem)
  • Poletíš s aeroliniemi China Southern Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.
VIE/Vídeň
MNL/Manila
Zpáteční letenky
21 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Manila.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-10-24T12:54:29+02:00

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Kateřina Podzámská
před 4 lety

Prosim koupil letenky někdo? Jaky termín? Mam rezervaci 22.2- 5.3 .

Avatar uživatele
Jitka
před 4 lety

Máme koupeno 12.3.-26.3. Sleduji různé diskuze na téma zda zařídit nebo nezařídit čínská víza kvůli přestupu na tomto konkrétním letu. Situace je zřejmě dost chaotická, spousta cestovatelů bez problémů přestoupila v Urumči i Kantonu bez víz, nicméně objevili se i případy, kdy byli cestující deportování z Urumči zpět do Vídně. Tato výjimka z vízové povinnosti, vztahující se na technický stop v Urumči s pokračováním stejným letem do Kantonu by měla být v platnosti teprve od června 2019, po novém roce snad bude situace již ustálená a jasnější.

Avatar uživatele
cali
před 4 lety

Tyto letenky mělo smysl koupit jedině kvůli ceně... Pokud je někdo koupil a bude zařizovat vízum (2700,- + 1100,-) + teď nově musí na Vízové centrum osobně na sejmutí otisků, pak je to velmi mizerný deal...

Avatar uživatele Breathe
Breathe
před 4 lety

Cali, každý svého štěstí strůjcem.

Avatar uživatele
Tomáš
před 4 lety

Jde to i na odlety od ledna, termínů je dost, jen musí být na 90 dní mi to ukazuje.

Avatar uživatele
Mara
před 4 lety

Nikde Vam to ani nepotvrdi. China Southern v tom ma neskutecny bordel diky teto technicke zastavce v Urumci. Viza urcite doporucuji, protoze par tydnu zpatky cestovatelska grupa z CZ prosla jen v poctu 3/4 bez viz. Jeden clovek byl zadrzen bezduvodne na 38h v Urumci a nasledne deportovan zpet do Vidne.

Avatar uživatele
cali
před 4 lety

O tom by chtělo více info, nejlépe od pramene. Teď různých jpp jsou ohledně URC mraky...

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 4 lety

@Cali.

Dešifruji správně jpp - jedna paní povídala :-)

Nejlépe se na podobné dobrodružství vykašlat. Nevím, jestli ta úspora za ty nervy stojí. Ale asi ano jak je vidno.

Avatar uživatele
Mara
před 4 lety

Jpp to rozhodne neni, jelikoz se jednalo o meho rodinneho pruslusnika a zazil jsem si hodiny telefonatu po konzulatech. Oficialni duvod deportace nebyl sdelen a letenka URC ->Kanton byla pouzita jako zpatecka do VIE. Za me bud viza nebo se teto dire uplne vyhnout a priplatit si za letenku s jinym prestupovym mistem.

Avatar uživatele
Miki _3
před 4 lety

Můžeš napsat jaký měl čísla letu ten kterýho nepustili? Měl určitě let CZ6022 až do Kantonu? Protože ještě existují lety CZ6022 jen do Urumqi a od tam do Kantonu s jiným číslem letu.

Avatar uživatele
Tom
před 4 lety

Dobrý den, v týdnu jsme zakoupili letenky z Vídně do Manily s China Southern Airlines - jedná se o stejné lety, akorát jiný termín (tam CZ6022 a zpět CZ6021) přes Kanton s technickou zastávkou v Urumči (po cestě tam technická zastávka 2h 10 min a po cestě zpět 2 h). Nevíte, prosím, zda jsou v tomto případě nutná čínská víza, když se jedná pouze o technickou přestávku? Nikde mi to nepotvrdili na 100 %. Děkuji.

Avatar uživatele Roman _14
Roman _14
před 4 lety

Ještě že tam autor tohoto článku Jak akci využít? napsal tučně Pozorně čtěte! Jinak by se na to mohl někdo zeptat.

Avatar uživatele
cali
před 4 lety

Tak třeba to potřebuje informačně zatuplovat...

Další akce