Jarní výpad z Prahy do kalifornského Los Angeles. Letenky od 7 990 Kč

Jak akci využít?

Na jarní výpad do kalifornských národních parků či jen na krátkou návštěvu Universal Studios, Hollywoodu či na pláž v Santa Monica zvou norské aerolinky Norwegian, které v průběhu dubna a května nabízejí zpáteční letenky z Prahy do Los Angeles od 316 € do 348 €, v přepočtu tedy asi 7.990–8.790 Kč.

Nejlevnější termíny pod 350 € jsou následující:

  • 17.–22.4. za 316 €
  • 17.–29.4. za 337 €
  • 24.–29.4. za 348 €
  • 24.4.–6.5. za 348 €
  • 8.–27.5. za 343 €

V ceně jsou 2 příruční zavazadla, jinak se jedná o nízkonákladový let a občerstvení, včetně zapsaných zavazadel jsou za příplatek. Např. 20 kg zavazadlo zakoupíte za 50 € v jednom směru. Alternativou jsou letenky s klasickými dopravci, kdy však aktuální ceny atakují 14 tisíc.

Vše, co je třeba znát před cestou do Států najdete v našem průvodci USA. Pouze jeden malý tip na závěr, aktuálně stále nabízí na uvedené měsíce autobusový dopravce Megabus jízdenky z LA do Vegas či San Francisca po 5 $.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Los Angeles
Spojené státy americké

od 7 990 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 15 hod letu Rezervace na norwegian.com

  Ukázka letenek z 06. 02. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 12 500 Kč. Ušetříš přibližně 36 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání akčních cen.

Na jaké termíny jsou letenky?

V průběhu dubna a května.

Jsou během letu přestupy?

Přestupovat budete v Oslo Gardermoen a Stockholm Arlanda.

S kým poletím?

Low–cost aerolinie Norwegian.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně jsou 2 příruční zavazadla o rozměru 55 x 40 x 23 cm a druhé 25 x 33 x 20 cm o společné váze 10 kg.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele stavby.pavelek
stavby.pavelek

New York v terminu 17.-29.4......9.100,- taky hezky.

Odpovědět
před 14 dny
Avatar uživatele stavby.pavelek
stavby.pavelek

Na norske mutaci norwegian.no je stale termin 17.-29.4. V prepoctu za 9.294,- v lowfare.

Odpovědět
před 14 dny

Bohužel vidím nejlevnější letenky např v termínu 17.–22.4 za 390

před 14 dny
David Eiselt

Akce byla publikována včera. Doporučuji nastavit hlídače https://www.cestujlevne.com/hlidac-letenek

Přidat odpověď
před 14 dny
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 27%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 64%
Honem, dokud jsou místa!
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Spojené státy americké Přílet na letiště Los Angeles

Země, kterou budete buď milovat, nebo nenávidět

Spojené státy americké (USA) jsou demokratickou federativní prezidentskou republikou, jejíž největší část se táhne kontinentem Severní Ameriky od Atlantského oceánu na východě po Tichý oceán na západě. Na severu hraničí pevninská část Spojených států s Kanadou, na jihu s Mexikem. Exkláva USA, Aljaška se svými ostrovy (Aleutské ostrovy), je z velké části obklopena Severním ledovým oceánem, pevninskou hranicí se stýká s Kanadou. 

Dále Spojeným státům náleží ostrovní území v pacifické oblasti tzv. Havajské ostrovy, známé skvělými podmínkami pro vodní sporty. Ke Spojeným státům řadíme také 14 přidružených území, z čehož 5 je obydlených – Portoriko, Guam, Severní Mariany, Americká Samoa, Americké Panenské ostrovy. Občané těchto přidružených oblastí nejsou automaticky občany USA, ale vztahují se na ně některé části americké ústavy. Celkově Spojené státy se svými přidruženými oblastmi zaujímají rozlohu více než 9 639 000 km2 a jedná se tak o třetí největší zemi světa.

Jak značí samotný název USA, jedná se o zemi, která sestává z 50 států a jednoho federálního území se statutem hlavního města – Washington D. C., v němž se nachází sídlo prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia). 

Chystáte-li se do Spojených států poprvé, pravděpodobně míříte buď na západní pobřeží, východní pobřeží, nebo na Havaj. Pokročilí cestovatelé, ti, kteří ve Spojených státech již párkrát byli, vyhledávají oblasti jako Aljaška, jih USA či středozápadní oblast. Ať jedeme kamkoli a třeba podesáté, vždy jsme my, Evropané, zaskočení, jak jsou Spojené státy obrovské, proto své časové možnosti znásobte třemi a pak teprve stihnete vše, co jste si napsali na seznam vašich TOP 10. 

Napsat tento článek nebude nic jednoduchého. Nelze totiž napsat nic, co by dokázalo shrnout, jaké Spojené státy jsou, jací jsou Američané, o Spojených státech nelze říct nic, co by je jednoznačně dokázalo definovat v pár větách. Jedná se o zemi, kterou lze milovat a nenávidět zároveň, kde natrefíte na to nejlepší, a také to nejhorší současného světa, kde pravděpodobně utratíte budget, který měl vystačit i na další cesty, ale vlastně vám to vůbec nebude vadit.

Vztah většiny cestovatelů ke Spojeným státům je rozporuplný, a přesto tam všichni stále dokola s nadšením jezdíme. Mimo stereotypní obrázky, které známe z filmů hollywoodské produkce, můžeme totiž v USA zažít úplně vše – velká města se vším, co nabízí, skvělé treky napříč horami a kempováni v divočině, surfování na vlnách a potápění pod nimi, vyzkoušíte gastronomii celého světa, strávíte hodiny přelety a přejezdy v autech, abyste se pak nemohli vzrušením ani nadechnout, jakmile stojíte a pod vámi leží stovky kilometrů až šest miliónů let starého Grand Canyonu.

Informace, které si můžete přečíst v tomto článku, jsou zejména určeny pro ty, kteří se do USA chystají poprvé. Shrnují základní informace o tom, jak se v USA zorientovat, na co si dát pozor nebo naopak to, co by vám mohlo pomoci.

Průvodce pro Spojené státy americké
Průvodce pro letiště Los Angeles