San Francisco - Golden gate bridge

Low-costem z Berlína do USA. Letenky od 7 220 Kč

5 komentářů
2017-12-22T14:43:00+01:00

O akci

Islandská low-cost aerolinka WOW Air spouští předvánoční výprodej letenek z Německa s jedním přestupem na Islandu do mnoha měst USA. Stačí při nákupu letenky zadat promo kód WOWXMAS a následně se přihlásit k odběru novinek (zabere to opravdu jen minutu). Obvykle sice akce WOW air příliš nezmiňujeme, především kvůli jejich velice striktní politice zavazadel, kdy v základní ceně letenky je pouze malý batůžek rozměrů 42 x 33 x 25 cm (podobně jako dříve u Wizz Airu), který je při cestách do USA dosti nepraktický, nicméně v dnešní akci platí, že i když přidáme k rezervaci odbavené zavazadlo, stále jsme na ceně pod 9.000 Kč při cestě do Kalifornie. A to je nabídka, která je momentálně nedostižná.

Mnoha z vás však jistě bude stačit klasické příruční zavazadlo 56 x 45 x 25 cm a 12 kg + menší rozměrů výše uvedených. V takovém případě je cena ještě zajímavější, níže uvádíme letenky po přidání klasického příručního zavazadla. Nejprve vyberte nejlevnější tarif WOW-Basic a až po té přidávejte zavazadla. Pokud budete chtít letět s větším odbaveným do 20 kg, nepřidávejte do rezervace "Carry-on bag" (menší "Personal item 42 x 33 x 25 cm je zdarma vždy), ale pouze "checked-bag", připlatíte si tak cca 40 USD oproti ceně níže uvedené. Ano, je to složité, jakékoliv nejasnosti rádi zodpovíme v komentářích.

Naopak pokud se mezi vámi skutečně najdou tací, kterým stačí jen malý batůžek, od ceny si odečtěte 90 dolarů, pak váš trip bude opravdu low-cost :) 

Letenky se vyplatí kupovat především do dražších či méně frekventovaných destinací, typicky Kalifornie nebo třeba Florida. Dostupné jsou však i destinace na východním pobřeží, např. Pittsburgh, Boston, Washington nebo kanadské Toronto.

SXF/Berlín
LAX/Los Angeles
Zpáteční letenky
14 hodin letu (1 přestup)
SXF/Berlín
SFO/San Francisco
Zpáteční letenky
14 hodin letu (1 přestup)
SXF/Berlín
MIA/Miami
Zpáteční letenky
12 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 34 % oproti obvyklé ceně 11 000 Kč
  • Hledej v období Většina nejlevnějších cen v průběhu ledna až dubna 2018.
  • Čeká tě přestup na letišti Kratší přestup na letišti Keflavík–Reykjavík.
  • Poletíš s aeroliniemi Do Ameriky poletíte s islandskou aerolinkou WOW air.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Uvádíme ceny obsahující dvě příruční zavazadla: 42 x 33 x 25 cm a 56 x 45 x 25 cm, celkem do 12 kg. Pokud si vystačíte jen s jedním menším, odečtěte si od ceny 90 $.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Berlín Schonefeld, letiště Los Angeles, letiště San Francisco, letiště Miami.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-12-22T14:11:58+01:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce