Domky na Madeiře

Madeira z Prahy během května i června. Letenky od 3 745 Kč

23 komentářů
2021-01-17T17:53:39+01:00

O akci

Skvělé ceny z Prahy na Madeiru bez nočních přestupů v Lisabonu aktuálně nabízí společnost TAP na konec května a počátek června. Zpáteční letenky do Funchalu pořídíte za 3 745 Kč, což je dlouhodobě nejnižší cena, za kterou lze z Prahy na Madeiru odlétat. Na nejnižší cenu dosáhnete koupí přímo přes web aerolinky TAP, preferujete-li české prodejce, nejvýhodnější cenu nabídne Letuška za 3 970 Kč.

Příklady termínů:

 • 24. - 31.5.
 • 28.5. - 4.6.
 • 31.5. - 7.6.
 • 4. - 11.6.
 • 7. - 14.6.

Mnoho dalších termínů v první polovině června pak stojí 4 009 Kč.

Ubytování s možností storna zdarma klidně rezervujte dlouho dopředu, abyste dosáhli na co nejnižší cenu. Madeira patří k levnějším destinacím a týden pro 2 v hezkém apartmánu či hotýlku pořídíte od 5 500 Kč. Standardem jsou ceny mezi 7 a 8 000 Kč, tj. okolo 3 500 Kč na týden na osobu. Podívejte se na seznam všech ubytování na Madeiře.

S letenkami a případným půjčením auta se tak vejdete s rezervou do 9 000 Kč. Jen pro porovnání, nejlevnější zájezdy na Madeiru přes cestovní kanceláře na týden startují na částce 13 500 Kč.

Madeira v době Covidu

Červen je daleko a s mírným optimismem očekáváme situaci minimálně podobnou jako byla loni v létě. Lze však předpokládat, že pro cestu na Madeiru bude stále nutný PCR-test, který si můžete udělat buď v ČR 72 hodin před odletem (cca 1 300 Kč), případně celou dobu trvání pandemie Madeira nabízí PCR-test zdarma po příletu s tím, že do výsledku (obvykle 24 hodin) jste v hotelové karanténě.

 • Ušetříš až 38 % oproti obvyklé ceně 6 000 Kč
 • Hledej v období Květen a červen
 • Čeká tě přestup na letišti Lisabon
 • Poletíš s aeroliniemi TAP Portugal
 • Čeká tě přímý let
 • V ceně je V ceně je příruční zavazadlo o rozměru 55 x 40 x 20 cm a jedno menší
PRG/Praha
FNC/Madeira
Zpáteční letenky
12 hodin letu (1 přestup)
3 745 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Funchal.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2021-01-17T07:39:18+01:00

23 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele matej15
matej15
před 2 lety

TAP ty lety začíná pěkně promazávat a samozřejmě to nedává nijak vědět, takže si zkontrolujte v Manage Booking jak jste na tom. V některých dnech tam je hezkých 10 hodin čekaní přes noc na letišti na ranní odlet do Prahy. Nicméně těm letům Praha - Lisabon dávám pár dní, než je stejně zruší taky, takže pak už je to jedno.

divan
před 2 lety

Standardní přístup TAP: změny/zrušení letů aktivně neoznámí, člověk si je musí sám hlídat. Nevím, jestli existuje jiná aerolinka, která o změnách nedává vědět. Pokud si dobře pamatuju, od všech ostatních mi přišel mail a/nebo SMS o změně.

Avatar uživatele Tomáš _42
Tomáš _42
před rokem

Díky moc za upozornění, náš let byl taky zrušen. Vypadá to, že nás sami přebookovali na jiné lety v ty samé dny, akorát trochu horší časy.

Avatar uživatele
martina
před 2 lety

Dobrý den,

neměl by někdo zájem o vouchery ? Mam tři v hodnotě dohromady cca 15 000 Kč .

divan
před 2 lety

@martina: voucher od TAP není zrovna lukrativní zboží. Mj. vzhledem k ekonomickému stavu TAP a k jejich celkovému přístupu. Pochybuji, že se tu najde zájemce. Zkuste vouchery utratit za letenky a třeba se vám podaří je proletět.

Avatar uživatele Alena Svobodová
Alena Svobodová
před 2 lety

Souhlasím s touhle radou. Nevěšte ale hlavu. Pokud ty vouchery jsou aspoň do půlky roku, tak je slušná pravděpodobnost, že je proletíte aspoň z větší části (na Madeiru). Portugalsko už ukázovalo, že se snaží být turismu otevřené, takže obštrukce budou dělat co nejmenší. Jakmile bude stačit aspoň antigen, tak vůbec neváhejte a leťte.

Avatar uživatele
Jirka Charous
před 2 lety

Moc díky, za akci, zakoupeno na červen, tak to snad dopadne.

Avatar uživatele
Vlasta
před 2 lety

Dobrý den,netušíte,prosim,jak je to pak s přestupem?zda by vůbec bylo možné zajet si do centra Lisabonu při čekání na další let?Díky!

Martin Vícha
před 2 lety

Záleží, kolik tam budeš mít času. Z letiště do centra Lisabonu je to 30-40minut jízdy metrem, tak si to musíš podle toho spočítat.

Avatar uživatele
Vlasta
před 2 lety

Dobrý den,díky. Ja spise myslela s ohledem na covid situaci, jak je to při přestupu s potřebou negativního testu atd. Zda se musí počkat na letišti, nebo se dá zajet do města. Netušíte někdo? Díky moc.

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
před 2 lety

Tezko ti nekdo rekne, co bude v kvetnu nebo cervnu

Avatar uživatele
Marcela
před 2 lety

25.6. 2020 nám byl stornován let na Madeiru pro 10 lidi. Koupeno přes student agency. Do dnešního dne nám nevrátili ani korunu. Prý Tap Portugal nic nevyplácí......

Avatar uživatele
Jirka
před 2 lety

Ahoj Marcelo, měl jsem letenky na listopad 2020 pro 2 lidi. Koupeno přímo od TAP Portugal. Při stornu letenky mi vystavili 2x voucher na cenu letenky + 10% navíc. Myslím, že student agency by Ti měla nabídnout to samé... Hloupé je, že když jsem poté voucher uplatňoval na nákup letenek na léto 2021, mohl jsem uplatnit jen jeden voucher s každým nákupem.

Avatar uživatele
Lenka
před 2 lety

Marcelo, měla jsem letenky přes My trip, tyto jsem obešla a zažádala u TAP sama a 5 dnů nato dorazily vouchery. Peníze TAP opravdu nevypláci.

Avatar uživatele polasekjan
polasekjan
před 2 lety

prosím vás víte jak je to s tím čekáním na výsledek testu v hotelu? jedná se o hotel který je mi určen (v tom případě mě zajímá cena), nebo můžu čekat tam kde mám rezervované ubytování? díky

Kryštof Hájek
před 2 lety

V případě Madeiry by mělo být možné čekání na jakékoliv adrese, kterou vy uvedete, konkrétní hotely neurčují.

Avatar uživatele
Míra
před 2 lety

Prosím pěkně, kde seženu ten PCR test za 1300kč včetně papíru, který tam budu ukazovat? Předpokládám, že na SMSku se mi vysmějou.

Kryštof Hájek
před 2 lety

Například Spadia Žluté Lázně: https://www.spadia.cz/verejnost/...ertifikat/

Avatar uživatele
lma
před 2 lety

No aktuálně do letenek na květen/červen navrch TAP to koupí opravdu jen dobrodruh či ten co neví co z penězi ..

Avatar uživatele
Honza
před 2 lety

Podle webu TAP nejsou žádné přímé lety. Vše je s přestupem v Lisabonu.

Avatar uživatele
Michal_47
před 2 lety

Však tam taky není nic o tom, že by to byl přímý let :D ...je tam napsáno pouze, že se nejedná o noční přestup, který na tomto spoji býval dost klasika :-)

Kryštof Hájek
před 2 lety

Však ano, přestup je v Lisabon, viz informace "Co se ještě hodí vědět".

Další akce