Jak akci využít?

Tuzemské aerolinky Smart Wings nabízejí atraktivní tarif pro zimní poznávací cesty do Andalusie, kdy zpáteční letenky z Prahy do Malagy včetně 15 kg odbaveného zavazadla prodávají za 1 599 Kč. Na výběr je mnoho termínů od listopadu po březen příštího roku, a to i na pohodové prodloužené víkendy od pátku do pondělí.

Teploty se během těchto měsíců budou pohybovat okolo 20 stupňů Celsia. Půjčte si tedy auto a udělejte si prima road trip, jehož vrcholem bude Gibraltar a nejjižnější místo Evropy v městečku Tarifa.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha PRG
Česká republika
AGP Málaga
Španělsko
Zpáteční 3 hod letu (přímý let)

Věděli jste, že s Cestujlevne.com získáte navíc

Podporu 24/7
v češtině

Možnost nezávazné
rezervace na 2 dny

Možnost platit
hotově či převodem

  Ukázka letenek z 11. 08. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 3 500 Kč . Ušetříš přibližně 54 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání akčních cen.

Na jaké termíny jsou letenky?

Od listopadu do března 2019.

S kým poletím?

SmartWings

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční i zapsané zavazadlo do 15 kg.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Zkuste to koupit přes skyscanner.de. Já kupoval 2 kousky na prodloužený víkend 22.-25.2. za 65 EUR, nicméně zkusil jsem tam cvičně zadat i 4 lidi a tvářilo se to, že by to bez problémů šlo...

před rokem

Pardon, 22.-.25. březen, nikoli únor

před rokem
David Eiselt

65 eur je 1 668 Kč dle aktuálního kurzu, kde je výhoda?

před rokem

Spíš jsem reagoval na problém Johnnyho, který nemohl objednat více osob než jednu. Sorry, nepíšu tu komentáře každý den, takže jsem to správně nepřiřadil jako odpověď na jeho dotaz. Letenky na celou zimu za tuto cenu jsou super, jezdím tam pravidelně už 8 let, a z Prahy jsem se nikdy nedostal pod 3 tis. Kč. Spíš to SmartWings často míval za 7-8 tis. Kč, takže jsem za normální ceny občas lítal z Norimberku. Je ale pravda, že spoje SmartWings jsou zhlediska času naprosto dokonalé - odlet 18:05 z Prahy a odlet z Malagy 22:15. Takže člověk může na 100% využít čas v Malaze a pošetřit dny dovolené :)

před rokem

Nechápu, co je na odletu v 18h dokonalého, člověk zaplatí ubytování za noc, za kterou by ušetřil, kdyby byl odlet ráno. Jo a Skyscanner letenky neprodává, je to jenom vyhledávač.

před rokem
Kryštof Hájek

Tak z hlediska využití času je večerní čas lepší - člověk neztratí dovolenou a 4 hodiny ranního času už může využít na místě. Z hlediska šetření samozřejmě ne.

před rokem
mirjur

Ranní odlety taky vždycky nejsou značka ideál, zvlášť když letiště je třeba 200+ km daleko. A pozdější (dopolední) odlet - to už je zase půlka dne zabitá cestou... Takže asi záleží na konkrétní situaci, co komu vyhovuje.

Nevíte proč nejdou objednat 3 osoby na jakýkoliv termín? Vždy jen 1 osoba.

před rokem

Ano, taky pozoruji ten problem, neda se v kalendari naklikat vice osob...

před rokem

Tak to nakupte po jednom

nevite, kdy bude dostupny i letovy kalendar na duben, abych to s tim mohl nakombinovat? predpokladam, ze akce konci breznem 2019...dekuji

před rokem
Lukáš Horák
 • Přidal se před 7 lety
 • Napsal 1552 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-08-15T11:05:59+02:00)

Těžko říct, kdy dá QS do prodeje letenky na příští letní sezónu, a jestli vůbec, neb jim na záda dýchá konkurence. Třeba Londýn nebo Valencii v LLŘ 2019 už mají. Každopádně je třeba to sledovat.

Dobry den, zarezervoval jsem si letenky, přišel mi rezervační kód ale nikde postup jak a kde letenky zaplatit, poradíte mi prosim?

před rokem
David Eiselt

Odpovězte na daný email. Buďto zaplatíte online kartou nebo převodem nebo na některé z poboček https://www.letenky.cz/kontakty

Ja nerikam, je to fakt super. Jen Ryan je zatim zklamani pro me, kteremu staci batuzek :)

před rokem
David Eiselt

To pro nás taky :) ale dokud se ekonomice daří, je potřeba vydělávat. Na letenky zadarmo ještě dojde.

TS za 1600 to se jen tak nevidi, treba se do toho pusti Ryan konecne trochu, a mohli bysme letet do Malagy i pod 1k. To by uz bylo ale asi silene

před rokem
David Eiselt

Je to aktuálně druhá sezóna a Ryan se tu minulou vůbec nepředvedl, jestli nějaký termín pod litr byl, tak byl fakt jen jeden :) Osobně bych v nic takového nedoufal a pokud člověk potřebuje alespoň částečně bagáž, tak super.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 50%
To budou fotky!
ušetříš až 21%
Tam chceš!
ušetříš až 20%
A už tam budem?
ušetříš až 48%
To budou fotky!
4517 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

 • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
 • 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
 • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
 • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

 • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Španělsko Přílet na letiště Málaga Costa Del Sol

Přímo na letišti se nachází zastávka příměstské železnice linky C1, která je nejrychlejší dopravou do centra Malagy nebo přilehlých letovisek. Vlaky jezdí jednou za 20 minut, přičemž cesta do centra Málagy zabere 12 minut. Cena jízdenky činí 1,80 €. 

 • První vlak z centra Málagy: 5:20
 • Poslední vlak z letiště do Málagy: 0:54

Do centra Malagy jezdí dále expresní autobusová linka A, kterou využijete i pro cesty do západní části města. Jízdenka stojí 3 € (platit můžete u řidiče), spoje odjíždějí každou čtvrt hodinu a cesta do centra vám zabere 30 minut. 

Na letišti zastavují i dálkové a meziměstské spoje. Do měst Torremolinos, Benalmadena a Fuengirola využijte vlak C1 (na opačnou stranu než je centrum Málagy), interval činí 20 minut a za jízdenku zaplatíte dle vzdálenosti od 1,80 € do 2,70 €. 

Autobusová společnost Avanzabus provozuje přímé linky podél pobřeží přes města Marbella (9,50 €) a Estepona (13,50 €) do Algeciras (19,80 €) poblíž Gibraltaru. 

Zastávku před terminálem mají i dálkové autobusy společnosti Alsa, detailní jízdní řády i s možností koupě jízdenky naleznete na webu společnosti.

[iframe https://www.google.com/maps/d/u/0/embed?mid=1vXMCzHY3dS_Ql_Rnqd9VIyCPhe0]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Španělsko
Průvodce pro letiště Málaga Costa Del Sol