Jak akci využít?

Pro návštěvu New Yorku zvažte možnost využití akčních tarifů 5* letecké společnosti Singapore Airlines. Ta díky 5. svobodě v letecké dopravě operuje svým letadlem Airbus A380 lety mezi Frankfurtem a New Yorkem, kdy v návaznosti na přípoj z Prahy nabízí zpáteční letenky za 9.590 Kč s omezenou dostupností po celý rok. Výhodné ceny najdete taktéž během letních prázdnin, kdy například v červenci poletíte 11,5 tisíce – běžně 17 a více.

Krom pohodlí na palubě největšího dopravního letounu uvítáte i 2 kusy zapsaných zavazadel, každé o 23 kg.

Na zpáteční cestě vás čeká celodenní přestup ve Frankfurtu, kdy se vydejte na 10 hodin do města a obhlédněte jak historické, tak nové byznys centrum.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
New York
Spojené státy americké

od 9 590 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 11 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Cestuj levněji s Twistem. Při platbě letenek v druhém kroku uplatni promo kód „cestujtwisto“ a ušetři až 200 Kč.
Chceš víc? Založ si Twisto účet a máš na nás dalších 500 Kč navíc.

  Ukázka letenek z 08. 02. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 11 500 Kč . Ušetříš přibližně 17 %.

Do kdy akce platí?

Cena je platná do vyprodání míst v tarifu Q.

Na jaké termíny jsou letenky?

Od dubna do prosince.

Jsou během letu přestupy?

Krátký a na zpáteční cestě celodenní přestup ve Frankfurt.

S kým poletím?

Jedna z nejlepších aerolinií dle kvality Singapore Airlines.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně stadnardně příruční zavazadla a 2 kusy zapsaných, každé o 23 kg.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

22 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ahoj,

právě se chystám tyhle letenky koupit ;) Ale je tam 1 hodina na přestup...Je reálné to stihnout? Máte někdo zkušenost? Nebo jsou povinni počkat, pokud se jedná o stejnou aerolinku? Předem všem moc díky, K.

před 11 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3568 komentářů
 • Poslat zprávu

Ahoj, stihnout se to určitě dá. A povinni počkat nejsou, ale jsou povinni případně zajistit a zdarma přebookovat na nejbližší další spoj, což zrovna v případě New Yorku, kam z Evropy míří stovky letů, problém není :)

Přidat odpověď
před 11 měs

Letíme tímto spojem příští týden, nevíte zda při odbavení v Praze dostaneme palubní lístky a přidělený sedadla i z Frankfurtu do JFK ? nebo si to musíme ještě ve Frankfurtu zařizovat zvlášť ? Někde jsem tady v diskuzich pročítala, že online check in nám nepůjde. Možná hloupý dotaz, ale nemám zkušenost s přestupem. Předem díky

před rokem
David Eiselt

Ahoj, dostanete letenky na oba úseky v Praze :)

Ahoj. Máme pri zpáteční cestě 1 den ve Frankfurtu. Musíme si zavazadla vyzvednout hned ve Frankfurtu nebo s námi poletí do Prahy a není třeba se o ně starat? Diky za info.

před rokem
David Eiselt

Měla by letět do Prahy.

Dobrý den, dá se ještě najít nějaký termín na začátek července do konce září/ začátek října za pěknou cenu? Děkuji! Našla jsem jen 18000Kč .

před rokem
David Eiselt

Bohužel, to jsou standardní prázdninové ceny. Lepší je odlet koncem června.

cali

Jak to, že tu nikdo nepostoval skvělé ceny na prázdniny. Dopoledne šlo koupit za 274,- EUR, teď už 350,-. Ale i tak na prázdniny celkem dobrý deal. Stejný routing, tedy PRG-FRA-JFK.

před rokem
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3568 komentářů
 • Poslat zprávu

To jakože ten error lucky2go/esky?

před rokem
cali

Tak pokud to byla OTA chybka, tak pak jasné a beru zpět... Díval jsem se v telefonu, vypadalo to, že to jde koupit, úplně detaily jsem neviděl. Nicméně i za 350 vzhledem k termínu a dopravci je ok.

před rokem
David Eiselt

Jo, šlo to jen skrze lucky2go ... jeden z novějších shit brandů. Prázdniny to nebyly, druhý polovina srpna je standardně za nízké ceny.

A riskovat to, že vzápětí letenky zruší a platba se vrátí mínus poplatek za platbu, nebudeme :) Já jen, abychom si zametli před vlastním prahem.

před rokem
Avatar uživatele eremi
eremi

Neřeším prodejce.... Ale druhá polovina srpna jsou pořád prázdniny a s SQ se tam za tuhle cenu normálně nedostaneš ani omylem, tak jen ať to zase sedí úplně.

před rokem

Ať to sedí úplně, teď je to celkem probraný, ale předtím tam byla řada termínů na druhou půlku srpna. Koukal jsem na to víc jak měsíc zpátky u Pelikana. Obecně s nižšíma cenama pro lety do USA na druhou půlku srpna má David pravdu.

Co krátký přestup ve Frankfurtu? Dá se to stíhat?

Odpovědět
před rokem

Je tu teda někdo ochotný poradit? ☺️

před rokem
David Eiselt

Nikdo vám zavazadla neukradne a ano, počkají tam na vás. Na nás takhle čekala jednou 8 hodin.

Co se týče spaní, tak ideálně v letadle, neboť přiletíte do USA dopoledne.

Michale, ptala jsem se někoho, kdo má zkušenosti a je inteligentní. Ale ty asi postrádáš oboje. Ale díky za názor :—)

před rokem
David

Co je k tomu potřeba za inteligenci? Jestli na tebe počkaj kufry? Né, asi ti je hoděj doprostřed haly a rychlejší bere..

Michal má pravdu, navíc, pokud by jsi místo spamování stupidníma otázkama tu, věnovala pár minut hledání ve fóru, všechny odpovědi tam najdeš.

S takovymi dotazy bych byt tebou radsi ani nikam nelital....

Odpovědět
před rokem

A prosím, chci se zepat jak je to s vyzvednutim zavazadel. Prvně jde se na pohovor a potom až pro zavazadla takže tam na me zavazadla počkají nebo jak? Jakoze jestli tam budu třeba 2 hodiny stát aby mi někdo zavazadlo neukradl. Díky Linda

Odpovědět
před rokem

Ahoj. Chci se zeptat jak přežít celodenní přestup ve Frankfurtu a jak postupovat při letech na zapad(kdy spát atd) děkuji moc Linda

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 22%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 50%
Tam chceš!
ušetříš až 36%
Honem, dokud jsou místa!
4471 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

 • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
 • 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
 • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
 • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

 • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Spojené státy americké Přílet na letiště New York John F. Kennedy

K dopravě na Manhattan, do Queensu, Brooklynu či Long Island City vždy využijete linky metra, na které se musíme dopravit z letiště.

Nejrychleji se do New Yorku dopravíte pomocí vláčku AirTrain na konečnou stanici metra Sutphin Blvd & Archer Av., kde přesednete na linku metra E a J nebo Z mířící přímo na dolní Manhattan (na Brooklynský most dojedete po 1,5 hodiny jízdy), případně opět pomocí AirTrainu na stanici metra Howard Beach, odkud se na Manhattan dostanete linkou A. Obě možnosti vychází časově zhruba na stejno.

AirTrain stojí 5 $ a jednorázová jízda metrem 2,75 $. Lze také zakoupit týdenní jízdenku na metro a autobusy za 32 $, nicméně nikoliv přímo na letišti, ale až na první stanici metra.

Ušetřit lze výměnou AirTrainu za autobusy Q3 a B15, které letiště spojují s linkami metra C, F, J, M, Z a 3. Lístek stojí 2,75 $, případně lze rovnou využít týdenní, ale doba jízdy k nejbližšímu metru mnohdy zabere desítky minut. Více na informací na tomto webu nebo v mapě níže. Stanoviště autobusů se nachází pouze u terminálu 5, kam se ze všech ostatních dostanete automatickým vláčkem AirTrain zdarma.

Na letiště La Guardia

V případě, že se budete potřebovat přesunout mezi letišti JFK a La Guardia, počítejte minimálně se 75 minutami jízdy při následující trase:

Přejezd s AirTrain od terminálu na Jamaica Station, kde přesednete na metro linky E (modrá) a dojedete na stanici Roosevelt Av. Jakscon Heights Station, odtud na letiště La Guardia jezdí autobusové linky Q47 a Q70.

Celková cena přejezdu stojí 10 $.

Na letiště Newark

Přejezd z letiště JFK na letiště Newark v New Jersey zabere 1,5 až 2 hodiny jízdy. Klasicky se přesuňte AirTrainem na stanici Jamaica, odkud buďto metrem E, nebo vlaky Babylon či Ronkonkoma pojedete na Manhattan, stanici Penn Station či Pennsylvania Station.

Z Pennsylvania Station jezdí vlaky NJ Transit a AmTrak k letišti Newark, kde znovu přesednete na AirTrain.

Celkem bude stát přesun přibližně 25 $.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=14rZj5iyDSoNTnmwjpk6GcLy0uC8]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Spojené státy americké
Průvodce pro letiště New York John F. Kennedy