Jak akci využít?

Objevte seychelské souostroví, které je synonymem pro idylické zátoky s žulovými útesy, běloskvoucí pláže, romantiku u západu slunce a zároveň jsou jediným domovem palmy Lodocei seychelské plodící dvoukomorový kokos. Letenky z Vídně na květen a červen v kombinaci s vlakovým přípojem z Prahy či Brna zakoupíte nejlevněji v historii, a to za 12.190 Kč.

Svou cestu započnete na vlakovém nádraží v Praze či Brně, odkud spoji Railjet (ČD) dojedete do Vídně, kde jen přesednete na letištní vlak mířící přímo k terminálu. Z Vídně pak poletíte s 4* etiopskou aerolinkou Ethiopian Airlines na Mahé s jedním krátkým přestupem v Addis Abebě, což ze samotné cesty dělá nejkomfortnější způsob dopravy na Seychely.

Na cestu se můžete vydat taktéž z Ostravy, jen počítejte s odpolední návštěvou Vídně a lety najdete pouze na středy.

O tom, že dovolená na Seychelách rozhodně nemusí být jen pro bohaté, se dočtete v našem průvodci Seychely bez cestovky, kde objevíte též tipy na dopravu mezi ostrovy, informace k cenám a aktivitám.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Mahé
Seychely

od 12 190 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční 2 přestupy 21 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Brno
Česká republika
Mahé
Seychely

od 12 190 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční 2 přestupy 19 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Ostrava
Česká republika
Mahé
Seychely

od 12 190 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční 2 přestupy 25 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 20. 02. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 15 000 Kč . Ušetříš přibližně 19 %.

Do kdy akce platí?

V prodeji do 15.3. či vyprodání míst v tarifu T.

Na jaké termíny jsou letenky?

Platí pro odlety mezi 1.5. a 21.6.2018.

Jsou během letu přestupy?

Krátký přestup v Addis Ababa Bole.

S kým poletím?

S 4* aerolinkou Ethiopian Airlines.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční a 2 kusy zapsaných zavazadel, každé o 23 kg.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Co si myslíte o tom výjimečném stavu v Etiopii - viz. mzv.cz? Myslíte že by se to mohlo nějak zvrtnout skrz přestup v AA?

před rokem
David Eiselt

Zrovna toto ne. Ethiopian patří k jedněm z předních aerolinek do kterých se nalilo spoustu peněz, aby fungovaly jak mají. Problémy se samotnou cestou bych proto vyloučil.

Nebylo by mozne misto toho vlaku z Brna pouzit autobus - taky od RegioJetu?

Ten totiz jede z AN u Grandu primo na letiste ve Vidni, clovek by si teda usetril 1 cestu vlakem a 1 presedani. Nevim jak to do toho vyhledavace zadat...

před rokem
David Eiselt

Nejde. To byste si musel koupit samostatnou jízdenku na autobus. Jde o to, že je to spolupráce aerolinek s drahami. Student Agency, resp. Regiojet s tím nemá nic společného.

před rokem

Tady zase někdo nechápe rozdíl mezi Railjet a Regiojet.

před rokem

Loni jsme jeli autobusem, právě z toho důvodu, že jede až k terminálu. Nicméně ve Vídni jsme uvízli v husté zácpě, kterou autobusák zkoušel objet co to šlo, nicméně zakufrovali jsme se tam přes hodinu a půl navíc proti plánu ... my jsme ještě měli slabou rezervu, ale v autobuse byli evidentně hodně nervozní :) Tedy každé má své.

Letenky jsou za super cenu, ale neutratím za ubytko, jídlo a dopravu na místě další majlant?

před rokem
cali

Při trošce šikovnosti si třeba ještě něco odvezeš ;-)

před rokem
David Eiselt
  • Přidal se před 7 lety
  • Napsal 10318 komentářů
  • Poslat zprávu
  • (upraveno 2018-02-21T10:36:09+01:00)

Tady prosím – https://www.cestujlevne.com/pruvodce/seychely

Jídlo se dá v místních „bufáčích“ najít do 100 Kč a ubytování pak mezi 1.500 – 2.500 Kč za pokoj a noc. Přirovnal bych to cenově k prázdninovému Řecku..

před rokem

Pavlína: jsou to ostrovy kam skoro vše dováží. Což reflektuje vyšší cenová hladina. Po zkušenostech z Thajska jsme tu byli celkem dost zaskočení, že je výběr menší a ceny výrazně větší ... od ubytování, přes jídlo na trhu po např. oblečení (díky krátkým přestupům nám přišly kufry druhý den a chtěli jsme dokoupit). Nicméně stojí to za to. Místní jsou v pohodě. Krásná příroda. Hezké a nenáročné treky kde je naprostá samota a dechberoucí výhledy.

Tyto letenky z Vidne na Mahe se daji koupit mnohem levneji., nez je zde uvedeno.

Bez vlaku na letiste napriklad uz za 10 400,- Kč.

Viz. momondo.com

před rokem
Lukáš Horák

Děkujeme za fundovanou radu ;-)

Je možné nastoupit při letu tam až ve Vídni?

před rokem
David Eiselt

Ano, v tomto případě je vlak nezávislý na letence. Letenky lze koupit i jen z Vídně, ale jsou dražší :) takže lepší koupit takto a využít třeba jen dopravu na letištní vlak.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
A už tam budem?
ušetříš až 48%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 29%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 49%
Tam chceš!
4422 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

  • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
  • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

  • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Seychely Přílet na letiště Seychely

Nejlevnější cesta z letiště do míst po celém ostrově směřuje přes autobusové nádraží ve Victorii. Z letiště odjíždí autobus ze zastávky po levé straně budovy u hlavní silnice, doba jízdy zabere 25 minut a lístek stojí nezávisle na místě výstupu vždy 5 rupií (10 Kč). Na autobusovém nádraží přesednete na spoje mířící do Beau Vallon, přístavu a dalších míst ostrova Mahé.

Řidič vás nemusí přijmout, pokud s sebou budete mít velká zavazadla. Příruční projdou bez problémů.

Alternativou je taxi, které však patří k velmi drahým způsobům dopravy. Za jízdu z letiště na Beau Vallon zaplatíte i 50 € a více. Doporučujeme si dohodnout cenu předem, ideálně jet dle taxametru.

Průvodce pro Seychely
Průvodce pro letiště Seychely

Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Brno Tuřany

Každých 30 minut jezdí od brněnského hlavního nádraží autobus číslo E76, cesta trvá 17 minut (ve špičkách se může protáhnout i na více než půl hodiny) a stojí 25 Kč, jízdenku pořídíte v automatu na zastávce a platí 60 minut (je přestupní). Možné je využít i SMS jízdné na 75 minut za 29 Kč. V noci využijete autobus N89, který jezdí každou hodinu rovněž od hlavního nádraží.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Brno Tuřany

Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Leoše Janáčka Ostrava

Do celého ostravského regionu se z letiště dostanete vlakem i autobusy. Nejrychlejším spojením s centrem Ostravy je železnice, vlaky linky S4 však bohužel jezdí ve 1 až 3hodinovém nepravidelném intervalu a většinou nenavazuje na letový řád. Cesta na hlavní nádraží zabere 23 minut při ceně 47 Kč. Spojení vyhledáte na webu cd.cz, stanice na letišti se jmenuje "Mošnov, Ostrava Airport". 

Levněji (35 až 40 Kč) se do Ostravy dostaneme autobusovými linkami, které mají většinou nepravidelný interval. Detailní informace o jízdních řádech naleznete na webu letiště. Jízdenky se vždy kupují u řidiče.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Leoše Janáčka Ostrava