Hambantota

Nejlevnější lety z Prahy na Srí Lanku. Letenky od 9 710 Kč

4 komentáře
2018-07-11T09:33:17+02:00

O akci

Na vybrané termíny v průběhu října nabízí zvýhodněné letenky na Srí Lanku letecká společnost UIA. Cena 9 710 Kč je jistě lákavá, avšak je nutné připomenout, že v říjnu budete nuceni měnit operativně plány dle počasí nebo se rovnou vydat na severovýchod ostrova. Srí Lanka je celoroční destinací, záleží ale na lokalitách. Nejen o počasí se dočtete v našem průvodci po Srí Lance.

Alternativou je pak první polovina prosince, kdy začíná sezóna na jižní straně a letenky jsou stále za skvělých 10 418 Kč.

Letenky kupujte nejlevněji přímo na stránkách letecké společnosti, a to na termíny s odlety v úterý, sobotu a neděli a návraty na konkrétní data 15., 17. a 24. říjen nebo 17. a 24. prosinec.

  • Ušetříš až 28 % oproti obvyklé ceně 13 500 Kč
  • Hledej v období Uvedeny v článku
  • Čeká tě přestup na letišti Kyjev
  • Poletíš s aeroliniemi Ukraine International Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je příruční i odbavené zavazadlo do 23 kg.
PRG/Praha
CMB/Kolombo
Zpáteční letenky
17 hodin letu (1 přestup)
9 710 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Colombo.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2018-07-11T08:11:00+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Petr Blažek
před 5 lety

Dobrý den,

mám zájem koupit dvě letenky v nejlevnější možné nabídce, tedy pod 11 tisíc korun. Ta cena je samozřejmě "osekaná" od nejrůznějších přídavných služeb, např. refundace neexistuje, což znamená, že při zpoždění letu nebude k dispozici náhradní let či finanční kompenzace? Nevíte prosím ze zkušeností, jestli se tyto situace stávají u UIA často? Mám zkušenosti akorát s Travel servicem a FlyD, a dočetl jsem se, že Ukrajinci jsem kvalitou služeb minimálně na této hranici. Předem velice děkuji za odpověď! Petr

Kryštof Hájek
před 5 lety

Dobrý den, refundace znamená, když vy sám chcete letenku zrušit a takto "osekané" tarify mají v nejnižší ceně všechny aerolinky na světě. Pokud dojde ke zpoždění letu, samozřejmě vám aerolinka musí poskytnou náhradní spoj zdarma a i případnou kompenzaci, pokud na ní vznikne nárok.

Avatar uživatele
Jana Vonsova
před 5 lety

Dobry den, v ramci techto akcnich letenek by nas pri zpatecni ceste cekal dlouhy prestup v ukraji skem Boryspilu (cca 16h).Je prosim mozne opustit letiste, prenocovat v hotelu a rano pokracovat do Prahy?

Dekuji, Jana Vonsova

Kryštof Hájek
před 5 lety

Dobrý den, samozřejmě je, letiště můžete opustit kdykoliv, nebrání-li tomu vízová povinnost, což v Kyjevě nebrání.

Další akce