Zimní Bergamo

Od prosince do března z Brna i Ostravy do Bergama. Letenky od 518 Kč

13 komentářů
2018-10-23T11:11:00+02:00

O akci

Nezvykle velký počet termínů s cenovkou 518 Kč za zpáteční let vpustil do vod levných letenek Ryanair na trasách z Brna nebo Ostravy do italského Bergama. Z Prahy se pak dostanete na cenu 778 Kč. Bergamo kromě výletů do Milána či Verony také skvěle poslouží k dalším letům dále po Evropě. Nabízí se například ukázková kombinace s letenkami z Bergama do Barcelony, kde se létá 3x denně (v lednu zpáteční letenky za 30 € / 775 Kč) a není tak problém si cestu nakombinovat jak bez nocování v samotné Itálii, tak s libovolně dlouhou přestávkou. 

Z Ostravy se létá vždy ve čtvrtek a neděli, z Brna pak každou středu a neděli, přičemž za uvedenou cenu je dostupný takřka každý víkend od listopadu až do března, s výjimkou krátkého období kolem Vánoc a Nového roku, kdy jsou ceny vyšší. 

Kromě průvodce Milánem si v dostatečném předstihu projděte i nabídky ubytování. Zatímco v samotném Bergamu nebude problém sehnat dvoulůžkový pokoj do 1.200 Kč za noc, přímo v Miláně může být situace horší a vyplatí se rezervovat v předstihu.

OSR/Ostrava
BGY/Bergamo
Zpáteční letenky
1.5 hodin letu (přímý let)
BRQ/Brno
BGY/Bergamo
Zpáteční letenky
1 hodin letu (přímý let)
PRG/Praha
BGY/Bergamo
Zpáteční letenky
1.5 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 63 % oproti obvyklé ceně 1 400 Kč
  • Hledej v období Od konce listopadu do konce března
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z ČR na letiště Milán Bergamo
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 6 € jedním směrem.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Ostrava, letiště Milán Bergamo, letiště Brno, letiště Praha.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-10-23T09:50:58+02:00

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce