Pevnost Akershus v Oslu

Norsko jako před Covidem z Katovic během jara. Letenky od 259 Kč

6 komentářů
2022-02-13T13:26:00+01:00

O akci

Norsko o tomto víkendu zrušilo veškerá opatření proti Covidu jak při životě v zemi, tak i pro překročení hranic. Není vyžadován test, očkování ani formulář. Prostě cestování, jako kdysi... A stálice na pozici nejlevnějších letenek v podobě linky Katovice - Oslo je znovu k dispozici. Tentokráte na termíny v březnu za 48 PLN a v dubnu i v květnu za 78 PLN. Létá se na hlavní letiště v Oslu a informace o dopravě či parkování máme zpracované i o letišti v Katowicích.

K dispozici jsou i víkendové termín pá-ne nebo ideální víkendový trip od sobotního rána do nedělního odpoledne. Klidně hned první jarní víkend 26.-27. březen.

Co v Oslu za tak krátký čas? Mrkněte na cestopis z Osla nebo do našeho průvodce:

Pozor na povinnosti vztahující se k návratu do ČR. Aktuálně pro očkované a po prodělání nemoci jen vyplnit příletový formulář.

  • Ušetříš až 83 % oproti obvyklé ceně 1 500 Kč
  • Hledej v období březen - květen 2022
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je 40x25x20 cm

Kde koupit

KTW/Katovice
OSL/Oslo
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Katovice, letiště Oslo.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2022-02-13T14:35:25+01:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

AlejandraS
před rokem

koupeno, diky! Co tam ale?:D

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před rokem

Na ten krátký víkend akorát. Centrum není nijak rozlehlé, dá se všude dojít pěšky. Na dva dny akorát. Z Osla jsme jeli Flixem do Göteborgu a odtud Ryanairem zpět domů.

AlejandraS
před rokem

Mame to od ctvrtka do nedele v pulce brezna. Asi zustaneme jenom ve meste, ale vlastne o Oslu nic nevim. Urco chceme nejaky vecirek i wellness ..

Reni85
před rokem

Oslo je vcelku pekne mesto,ale uprimne zrejme to nie je dovod,preco ludia navstevuju Norsko. Za mna staci na Oslo jeden den. A potom vyrazit objavovat prirodne krasy.

Co konkretne v Osle? Kralovsky palac, park Vigeland napriklad. Jo a vezmite si kopu korun 😁

Avatar uživatele
Milan V
před rokem

Královský palác je takový menší městský zámeček😀 Jinak za architekturou: Opera, přestavěné doky Akker brygge,za přírodou metrem na Holmenkollen, lodí MHD na ostrovy jižně od centra(pravda, v březnu asi ne moc lákavý), lodí nebo autobusem na poloostrov Bygdøy s námořním muzeem a lodí Fram, pevnost Akershus, už zmíněný Vigelandparken. Program na 4 dni v pohodě. Že tam vůbec není jsou kecy..

Piratice
před rokem

....jako před covidem?...dobrá hláška :-)..... ale fakt si to vůbec neumím představit :-) ..kdybych se nebála, že to zase zrušej, tak si to snad koupím za ty prachy!...i když je tam asi draho best off :-o

Další akce