Cala Gat

Ostrov Mallorca o letních prázdninách z Berlína. Letenky od 1 040 Kč

3 komentáře
2019-02-05T17:20:31+01:00

O akci

O tom, že plánovat letní dovolenou s výrazným předstihem se vyplatí, není sporu. Využijte nabídku Ryanairu z Berlína na baleárský ostrov Mallorca a za zpáteční letenky zaplatíte jen 40 € / 1.030 Kč. Kdo má v úmyslu cestovat o letních prázdninách, není radno váhat, lepších nabídek už moc nebude. Letenky jsou dostupné na desítky termínů v průběhu července a srpna, kdy se levnější ceny očekávat nedají.

Benefitem brzké koupě je také značně rozšířená dostupnost ubytování, jehož s blížícím se datem prázdnin roste strmě vzhůru. Sledujte nabídky klasických hotelů i alternativy v podobě Airbnb, zatím je stále šance se dostat do částek kolem 1.500 Kč na noc pro dvě osoby.

Na výběr je navíc hned několik odletů denně, což vám poskytne dostatek prostoru k výběru nejlevnější cesty do Berlína (zpáteční jízdenky na autobus nebo vlak budou stát do 780 Kč).

  • Ušetříš až 58 % oproti obvyklé ceně 2 500 Kč
  • Hledej v období Nejvýhodněji v červenci a srpnu
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z obou berlínských letišť na do Palma de Mallorca
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 6 € jedním směrem.
TXL/Berlín
PMI/Mallorca
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
1 040 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Berlín Tegel, letiště Palma de Mallorca.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-02-05T17:04:12+01:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kickass1
kickass1
před 4 lety

Ukazuje mi to jenom dva terminy v srpnu z Tegelu a nic ze Schonfeldu.. Jakoze ne drazsi, ale vubec zadny dalsi alternativy - zkousel sem cervenec..

Kryštof Hájek
před 4 lety

To je asi zas nějaký bug jejich webu ne? Já vidím stále celý srpen (2-6 termínů na každý den), v červenci méně, ale stále desítky kombinací. Dívám se na Tegel.

Avatar uživatele
Jana
před 4 lety

Kdyby se někdo chtěl inspirovat, kam si na Mallorce udělat výlet, dala jsem dohromady pár tipů v krátkém cestopisu :) myslím, že se hodí i na léto :)

https://www.cestujlevne.com/cest...-2-dny-534

Další akce