Jak akci využít?

Jsou–li mezi vámi tací, kteří musejí nebo se i chtějí o letních prázdninách vypravit do Ameriky a vyžadují přímé lety mezi Prahou a New Yorkem, zvažte, zda by vás nezaujaly zvýhodněné ceny v byznys třídě Delta One. Z prakticky standardních 60–80 tisíc se na konci června a v průběhu července a srpna dostanete na 34 925 Kč.

Paradoxem je, že přímé lety v ekonomické třídě stojí 20–27 tisíc dle termínu a lety s normálním přestupem pak od 18,5 tisíc výše. V případě, že vám nedělá problém takovou částku za letenky minout, je nabídka prakticky bezkonkurenční.

Letenky lze samozřejmě s přestupem pořídit i do dalších destinací v rámci USA, kde se cenový rozdíl vůči ekonomické třídě během prázdnin ještě více stírá a současně s tím najdete v rezervačním systému i tarify konkurenčních aerolinek z aliance One Wolrd (Finnair, British Airways, American) za podobné částky.

Let trvající 9 hodin tam si užijete za denního světla, kdy vám společnost bude dělat prvotřídní gastronomie s předními značkami šampaňského a vín. Naopak zpáteční 8 hodinový let využijete k plnohodnotnému spánku v plně polohovatelných sedadlech Delta One a druhý den do Prahy dorazíte maximálně odpočatí. Součástí letenek v byznys třídě jsou samozřejmě i vstupy do letištních salónků, 2 zavazadla každé o 32 kg a plná výše připsaných mil do věrnostních programů. Více o rozdílech mezi ekonomickou, byznys a první třídou píši na blogu.

Průvodce New Yorkem vám pak odhalí, která místa nesmíte vynechat, kde se ubytovat či jak se po Manhattanu dopravovat.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
New York
Spojené státy americké

od 34 925 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 9 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 09. 05. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 60 000 Kč . Ušetříš přibližně 42 %.

Do kdy akce platí?

Prodej do vyprodání míst v tarifu Z nebo 17.5.

Na jaké termíny jsou letenky?

Cesty od 26.6. do 31.8.

Jsou během letu přestupy?

Přímý let z Prahy do New Yorku

S kým poletím?

V byznys třídě Delta Air Lines

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně jsou příruční i 2 zapsaná zavazadla, každé o 23 kg.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Fajeth

Vcelku slušnej tip, chápu že lidi co tady vyhlíží letenku za 3kila z Prahy do Bruselu to asi moc neocení, ale jen tak dál chlapci! :)

Odpovědět
před rokem

Ty jo, inzerovat takovouhle nabídku... To už je dost zoufalé. Levné jak brněnské vlakové nádraží!

před rokem
Daniel

co je na tom zoufaleho? Levne letenky v byznys tride zde maji sve misto. Cestujlevne je i pro cestujici, co chteji letet komfortne (rozumej nemackat se v prasecaku a trepat se na treti gin tonic zdarma) a nerozbit pritom prasatko. Chapu ze pro nekoho je to astronomicka castka za letenku, ale i na tomto foru je dosti lidi co toho maji v byznysu nalitano dost a o prave takove nabidky maji zajem. Takze hosi jen houst takovych nabidek. Jarko, pro vas zde bude nabidek opravdu levnych letenek s lowcosty radove vice nez levnych tarifu v byznysu, takze nezoufejte.

TheLastBoyScout

Dát obrázek A350 k letům co operují 767 v nejhorší konfiguraci to chce hodně kuráže :D

před rokem
Liborek

Mám pocit, že i zde na webu proběhlo, že tradiční Deltí 767 už do Prahy letos létat nemá, ale bude místo ní nějaký Airbus.

před rokem

Všude je toto léto psaná 767.

před rokem

A když budete mít štěstí, potkáte Hudlera s práškem..... :)

před rokem
Avatar uživatele kickass1
kickass1

JJ Hudler s praskem co chcije na vozicek s obcerstvenim :)

Jinak podle matrixu se bude stridar A330 s B767 - nicmene uplne bych na matrix (ani na nic jineho nesazel).. U vetsich spolecnosti je to loterie.. :)

před rokem
Liborek

Tim letem s Hudlerem jsem se taky loni vracel. Uz pri boardingu pusobil ponekud rozjivene.

2x 32kg je v C

před rokem
David Eiselt

Díky, nějak mi nedošlo, že tu systém umí zobrazit jen kusy nebo váhu, ale dohromady ne :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 26%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 47%
Tam chceš!
ušetříš až 25%
To bude jízda!
ušetříš až 23%
Všude dobře, co doma!
4386 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

  • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
  • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

  • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Spojené státy americké Přílet na letiště New York John F. Kennedy

K dopravě na Manhattan, do Queensu, Brooklynu či Long Island City vždy využijete linky metra, na které se musíme dopravit z letiště.

Nejrychleji se do New Yorku dopravíte pomocí vláčku AirTrain na konečnou stanici metra Sutphin Blvd & Archer Av., kde přesednete na linku metra E a J nebo Z mířící přímo na dolní Manhattan (na Brooklynský most dojedete po 1,5 hodiny jízdy), případně opět pomocí AirTrainu na stanici metra Howard Beach, odkud se na Manhattan dostanete linkou A. Obě možnosti vychází časově zhruba na stejno.

AirTrain stojí 5 $ a jednorázová jízda metrem 2,75 $. Lze také zakoupit týdenní jízdenku na metro a autobusy za 32 $, nicméně nikoliv přímo na letišti, ale až na první stanici metra.

Ušetřit lze výměnou AirTrainu za autobusy Q3 a B15, které letiště spojují s linkami metra C, F, J, M, Z a 3. Lístek stojí 2,75 $, případně lze rovnou využít týdenní, ale doba jízdy k nejbližšímu metru mnohdy zabere desítky minut. Více na informací na tomto webu nebo v mapě níže. Stanoviště autobusů se nachází pouze u terminálu 5, kam se ze všech ostatních dostanete automatickým vláčkem AirTrain zdarma.

Na letiště La Guardia

V případě, že se budete potřebovat přesunout mezi letišti JFK a La Guardia, počítejte minimálně se 75 minutami jízdy při následující trase:

Přejezd s AirTrain od terminálu na Jamaica Station, kde přesednete na metro linky E (modrá) a dojedete na stanici Roosevelt Av. Jakscon Heights Station, odtud na letiště La Guardia jezdí autobusové linky Q47 a Q70.

Celková cena přejezdu stojí 10 $.

Na letiště Newark

Přejezd z letiště JFK na letiště Newark v New Jersey zabere 1,5 až 2 hodiny jízdy. Klasicky se přesuňte AirTrainem na stanici Jamaica, odkud buďto metrem E, nebo vlaky Babylon či Ronkonkoma pojedete na Manhattan, stanici Penn Station či Pennsylvania Station.

Z Pennsylvania Station jezdí vlaky NJ Transit a AmTrak k letišti Newark, kde znovu přesednete na AirTrain.

Celkem bude stát přesun přibližně 25 $.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=14rZj5iyDSoNTnmwjpk6GcLy0uC8]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Spojené státy americké
Průvodce pro letiště New York John F. Kennedy