Vietnam

S prémiovými Qatar Airways z Prahy do Vietnamu. Letenky od 12 664 Kč

10 komentářů
2017-09-14T16:25:04+02:00

O akci

Novinka na pražském letišti v podobě příchodu dopravce z Perského zálivu Qatar Airways způsobila radost nejenom nám. S napětím jsme proto očekávali cenovou válku mezi již zavedenými Emirates a právě Qatar Airways, nic z toho se však nekoná. Kromě akčních letenek do Thajska, o nichž jsme psali, se doposud neobjevila žádná zajímavá a publikovatelná nabídka.

Nynější promo, které Qatarci spustili předevčírem, je také zklamáním. Za povšimnutí však stojí tarif do vietnamského Saigonu neboli Ho Či Minova Města. Zpáteční letenky lze zakoupit za velmi sympatických 12 664 Kč na cesty od října až do konce května příštího roku.

Nejpříjemnějším obdobím pro návštěvu Vietnamu jsou jarní měsíce. Obecně o Vietnamu, o vízech, počasí, jídle a o těch nejzajímavějších lokalitách v něm, se tradičně dočtete v našich průvodcích.

Mezipřistání či stopover v Dauhá, hotel a prohlídka zdarma

Vyberete-li si itinerář, jež zahrnuje delší mezipřistání v Kataru, který je nyní nejen pro občany ČR bezvízový, můžete využít bezplatnou organizovanou prohlídku města v režii Qatar Airways. Při splnění dalších podmínek transitu přes letiště Hamad v Dauhá máte také nárok na bezplatné ubytování v hotelu, avšak nárok na něj nevzniká automaticky.

Místo toho můžete využít bezplatného stopoveru v Dauhá, při kterém máte nárok na jednu noc ve čtyř či pětihvězdičkových hotelech. S dodatečným poplatkem můžete pobyt v Dauhá prodloužit na dvě noci. Hotel rezervujete skrze tuto stránku, kde využijete během platby jako voucher pro hotel zdarma číslo elektronické letenky (e-ticketu). Pro využití stopoveru musíte zakoupit o něco dražší open-jaw letenku, tu navolíte v našem vyhledávači přes odkaz v přehledu níže.

PRG/Praha
SGN/Ho Či Minovo Město
Zpáteční letenky
16 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
DOH/Doha DOH/Doha
SGN/Ho Či Minovo Město SGN/Ho Či Minovo Město
PRG/Praha
3x letenky
16 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 16 % oproti obvyklé ceně 15 000 Kč
  • Hledej v období září až květen
  • Čeká tě přestup na letišti Čeká vás jeden přestup v Doha
  • Poletíš s aeroliniemi Poletíte na palubě 5* aerolinie Qatar Airways
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Sestava standardních příručních do 7 kg a odbavených zavazadel do 30 kg

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Ho Či Minovo Město, letiště Doha.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2017-09-14T15:58:23+02:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce