Bezplatné organizované prohlídky měst při přestupu

49 komentářů
2019-07-17T16:04:53+02:00

V minulém článku jsme si řekli, jak získat zdarma voucher na jídlo při přestupu. Dnes si ukážeme, na kterých letištích lze vyplnit delší přestup návštěvou města s průvodcem, někdy i občerstvením a bezplatnými vízy - to vše zdarma.

Připravili jsme pro vás seznam přestupních bodů a jejich možností k organizovaným výletům společně s pár tipy pro případ, že se vydáte na cestu sami.

 • Istanbul
 • Dauhá
 • Tchaj-pej
 • Singapur
 • Soul
 • Narita
 • Salt Lake City
 • Individuální prohlídky

Istanbul

Istanbul je nádherné město a určitě stojí za samostatnou návštěvu. Pokud ale přestupujete na letišti Atatürk a zároveň letíte s aerolinkou Turkish Airlines, určitě využijte jejich programu Tour Istanbul. V ceně je zahrnuta doprava a občerstvení (snídaně, oběd a večeře dle času prohlídky).

Podmínky:

 • Přestup v rámci letenek s Turkish Airlines
 • Délka přestupu: 6 - 24 hodin
 • Délka prohlídky: 2,5 - 9 hodin
 • Start prohlídek: 8:30, 9:00, 12:00 a 16:00
 • Více informací na touristanbul.com

Pro účast na prohlídce se dostavte minimálně 30 minut před začátkem k přepážce Hotel Desk (vedle Starbucksu).

Dauhá

Od roku 2018 jsou prohlídky placené a stojí 40 QAR. Vydejte se do centra po vlastní ose.

Zatímco Istanbul máme doslova na dlani, do Kataru je téměř nemožné se dostat kvůli vízové povinnosti. Využít proto organizované prohlídky na letišti Dauhá (Doha) od Qatar Airways je doslova nutností - vízum v tomto případě obdržíte bez problémů a zdarma. Prohlídka zahrnuje čtyři nejdůležitější oblasti města - Pearl-Qatar, Katara, Muzeum islámského umění a Souq Waqif, během cesty obdržíte lahev vody zdarma.

Podmínky:

 • Délka přestupu: 5 až 12 hodin
 • Délka prohlídky: 2 hodiny a 45 minut
 • Start prohlídek: 8:00, 11:00, 16:00 a 20:00
 • Více informací na qatarairways.com/doha-tour

Dostavte se minimálně 1 hodinu a 15 minut před startem k přepážce Doha City Tour v části terminálu B, mezi obchody Mont Blanc a WH Smith shops. Check-in začíná 2 hodiny před zahájením, vzhledem k omezení 22 osob je nutné být na místě včas.

Tchaj-pej

Hlavní město Tchaj-wanu si prohlídnete v rámci výletu nezávisle na aerolinky, se kterými poletíte. K dispozici je dopolední a odpolední program z letiště Tchaj–pej Taoyuan, který zahrnuje kulturní centrum Shou Sin Fang, chrám Sanxia a Zushi nebo pamětní síň Chiang Kai-shek a chrám Longshan.

Podmínky:

 • Délka přestupu: 7 - 24 hodin
 • Délka prohlídky: 5 hodin
 • Start prohlídek: 8:00 a 13:00
 • Více informací na taiwan.net.tw/tour

Místo nástupu a registrace je v turistických centrech na terminálu 1 i 2 v příletové hale - za pasovou kontrolou. Kapacita prohlídky je omezena 18 místy.

Singapur

Singapur bude pravděpodobně ve vašem itineráři zahrnovat více, než jen pár hodin při přestupu. I tak je ale dobré vědět o tom, že na letišti Changi můžete využít velmi dobře organizovaných výletů k rychlé prohlídce města. Výlety jsou rozděleny na denní a noční, které zahrnují světelné představení v Gardens by the Bay.

Podmínky:

 • Délka přestupu: 5 - 24 hodin
 • Délka prohlídky: 2 hodiny 30 minut
 • Start prohlídek: 9:00, 11:30, 14:30, 15:30 a 18:00, 19:30
 • Více informací na changiairport.com/tour

Registrace na prohlídku probíhají u přepážek Free Singapore Tours na terminálu 2 a 3 a uzavírají se hodinu před začátkem.

Soul

Výhodou výletu z letiště Incheon v jihokorejském Soulu je velmi flexibilní minimální čas přestupu. Už při dvouhodinovém tranzitu byste měli být schopni podniknout cestu k chrámu Yonggungsa. Na výběr je z 5 různých programů od 1 do 6 hodin. V ceně je doprava, případné vstupu a jídlo si každý hradí sám.

Podmínky:

 • Délka přestupu: 2 - 24 hodin
 • Délka prohlídky: 1 - 6 hodin
 • Start prohlídek: dle programu od 7:00 do 15:00
 • Více informací na airport.kr/tour

Soupis dostupných časů a itinerářů najdete na stránkách koreanair.com. Registrace na prohlídky probíhá u přepážky Tour Registration v prvním patře mezi odletovými bránami 8 a 9.

Narita

Organizované výlety z letiště Narita, poblíž Tokia, jsou v roli dobrovolníků, kteří vás budou doprovázet v jednom ze tří výletů - chrám Narita-san Shinsho-ji a Narita-san Omotesando, Muzeum letectví a kosmonautiky nebo procházka japonskou přírodou. Vzhledem k tomu, že v ceně není ani doprava z letiště, je lepší se pouze inspirovat a výlet podniknout individuálně.

Podmínky:

 • Délka přestupu: 5 hodin a více
 • Délka prohlídky: 3 hodiny
 • Start prohlídek: od 9 do 12 hodin
 • Více informací na narita-transit-program.com

Dostavte se v čase od 9 do 12 hodin ke stánku Narita Transit Program (Terminál 1 - první patro, oblast C1 a Terminál 2 - první patro, oblast 1 a 2). Nezapomeňte mít dostatek hotovosti na jízdenky a vstupné (cca 2.000 yenů na osobu).

Salt Lake City

Netradiční destinace, která bude pro většinu z nás maximálně cílovou, nikoliv transitní, je americké Salt Lake City. I zde je však k dispozici program pro zkrácení přestupu při delších přestupech organizovaný letištěm SLC. Program spočívá v přesunu cestujících do a z centra města k Temple Square.

Podmínky:

 • Délka přestupu: 2 hodiny a více
 • Délka prohlídky: individuální
 • Start prohlídek: každých 30 minut v létě od 9:00 do 19:00, v zimě každou hodinu
 • Více informací na templesquare.com

Zamluvení transferu provedete na informačním stánku letiště na terminálu 1 i 2.

Na co nezapomenout, když poznáváme individuálně

Náš výčet letišť, které lze využít k prohlídce blízkého města během přestupu samozřejmě nekončí. Ať už přestupujete kdekoliv, vždy můžete odejít z letiště a následně se znovu vrátit k vašemu následujícímu letu. Na co tedy myslet, když se na výlet odhodláte individuálně?

Mohu vstoupit do země? Víza jsou nezbytnou součástí pokaždé, když chcete opustit transitní prostor letiště. Většinou lze získat vízum na letišti po příletu, některé země však tuto možnost nemají. Zjistěte si tedy tuto jedinou povinnost předem.

Jak do centra? Zapomeňte na nejlevnější varianty typu lokálních autobusů. Při přestupu jde prostě o čas, a čím více ho máte, tím více vytěžíte. Ideální k výletům jsou tak letiště s přímým železničním spojením nebo metrem (Amsterdam, Kuala Lumpur, Dubaj, Athény a spoustu dalších).

Naplánujte si časovou rezervu. Pokud cesta z letiště trvá 40 minut, počítejte s hodinou - musíte také na spoj čekat. Dopředu si zjistěte, jak velký okruh v centru města jste schopni za daný čas ujít a jaké památky nevynechat.

Počítejte znovu s bezpečnostní kontrolou. Tím, že opustíte letiště se znovu nevyhnete bezpečnostní a případně pasové kontrole. Na letiště se proto i nyní dostavte nejpozději hodinu před odletem.

V příštím díle se můžete těšit na seznam leteckých společností, které vás během dlouhého přestupu zdarma ubytují, nabídnou stravu a případně vyřídí i vstupní záležitosti v podobě víz.

Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 17. 07. 2019

49 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele J0x
J0x
před měs

Funkční odkaz na prohlídku Tchajpeje: https://halfdaytour.taiwan.net.tw/ A ještě tu máme neaktuální popis u Istanbulu (staré letiště) a chybí tu odkaz "Navrhni úpravu".

Avatar uživatele
Klára Procházková
před 4 lety

Dobry den, mame 15hodinovy prestup v Kyjeve na letisti cestou z Bangkoku do Prahy. Je mozne z letiste na Ukrajine vystoupit na prohlidku mesta? Popripade si zaridit hotel primo na letisti?

Dekuji moc

Kryštof Hájek
před 4 lety

Dobrý den, při každém přestupu všude na světě je možné vystoupit z letiště, pokud tomu nebrání vízová povinnost. Což na Ukrajině nebrání.

Avatar uživatele
Luboš
před 5 lety

Ahoj, dotaz týkající se tranzitu na JFK při cestě z Los Angeles...nějaké zkušenosti? Týká se hlavně nutnosti vyzvedávat bagáž (což by ale v tomhle případě nemělo být relevantní, oba lety jsou Delta, tzn. měli by odbavit až do Prahy), ale hlavně jak probíhá imigrace? Zná někdo? Když opouštím LAX, musím projít imigrací tam a tím pádem bych nemohl už na JFK tranzit opustit (i když mám víza)? Nebo to v USA funguje na přestup vždycky jako "domestic to international" = v LAX nikoho nezajímáte, protože letíte z jejich pohledu jen v USA a musím projít imigrací na JFK? A poslední, dá se vůbec NYC stihnout, za krátký čas? V NY jsem byl několikrát, ale vždy jsem zůstával a čas neřešil. Tady je na přestupu 7h, když odečtu třeba 2h na cestu a 2h na imigrační, tak mi pořád zbývají 3h na Manhattanu, ne? Tolik tedy teorie. Sorry za dlouhý dotaz a díky za radu.

Avatar uživatele
Honza Čermák
před 5 lety

Ahoj, LAX-JFK je čistě vnitrostání let. Pokud je vše na jedné letence LAX-JFK-Evropa, kufry přeloží. Žádná výstupní imigrační z USA se nekoná, jdeš jen přes securiy rovnou ke gate.

Avatar uživatele
Luboš
před 5 lety

Ahoj Honzo, jasný a děkuju moc:)!

Avatar uživatele
Jirka
před 5 lety

Za 10 dní budu v Singapouru s přestupem 8:40 hod. Přílet v 15:15. Podle tohoto článku bych měl splňovat prohlídku města zdarma. Na stránkách letiště je však poslední ukončění registrace na Free Tour v 15:00 a žádné pozdější ani noční prohlídky nejsou uvedeny. Je možné že se to změnilo od vzniku tohoto článku, nebo jsem něco přehlídl? Nemá někdo aktuální zkušenost?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Určitě se vše mohlo změnit, ke zpětné editaci jsme se u tohoto článku nedostali a máte pravdu, poslední prohlídku organizují v 15h.

Nic si z toho nedělejte, máte dostatek času na samostatnou prohlídku, což vám při takhle dlouhém přestupu doporučuji :) Zde průvodce https://www.cestujlevne.com/pruvodce/singapur

Avatar uživatele
Milan
před 5 lety

Jsou dvě varianty, Heritage Tour a City Sights Tour. Druhá z nich je naposledy od 19:30 - 22:00 s registrací do 18:15, takže asi tak ;-)

Viz https://www.singaporeair.com/en_...pore-tour/

Avatar uživatele
Vítek Jakšič
před 5 lety

Ahoj, dotaz k Doha. Když je přestup delší než 12 hodin, tak absolvovat tour možné není? Jak je to případně s cestou do města po vlastní ose? :-)

Avatar uživatele
Pavla Dudová
před 5 lety

Ahoj, zajímalo by mě totéž, ten rozsah je 5-12 hodin, ve chvíli, když budu na letišti 21 hodin, tak se účastnit tour nemůžu?

Avatar uživatele
Mája
před 6 lety

Pěkný článek, jen nevím kde na letišti se po těchto prohlídkách města ptát. Trčela jsem takhle na letišti v Tchaj-pej 19h, jelikož jsem o žádných prohlídkách nevěděla, teď mi mezipřistání v Istanbulu vychází na 26h, tak bych tuto prohlídku ráda využila. Díky moc za info.

Avatar uživatele
Barča Veče
před 6 lety

Ahoj, koncem ledna cestujeme na Maledivy, s přestupem v Dauhá 6,5 h. Bohužel se trefíme časem příletu a odletu akorát blbě mezi 2 prohlídky (16:25 přílet, 20:50 odlet). Máme přesto šanci vidět město? Časy prohlídek jsou zřejmě pevně dané.. Jo a cestuje s námi roční dcerka. Takže i případný taxík a dětská sedačka bude problém? Díky za tipy.

Avatar uživatele
Jáchym
před 6 lety

Ahoj, budeme mít přestup v Amsterdamu s 5 hodinovou mezerou - přílet 7:40, odlet 12:35. Budeme mít jen příruční zavazadla.

Je možné letiště opustit, dojet do centra a pak zase zpět např. na 11:30? Díky!

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Vlakem by to šlo, návrat plánujte na 11h, ať je vždycky velká rezerva.

Avatar uživatele
Pavlína
před 7 lety

Ahoj, chtela bych se zeptat - budeme mít mezipřistání v Torontu. Přilétáme v 6 ráno a odlet je v 5 odpoledne. Je možné mezitím zajet na krátkou prohlídku města? Museli bychom vyzvednout odbavená zavazadla a pak je nechat znovu odbavit, anebo zustavají na letišti?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Ahoj Pavlíno, zavazadla zůstávají na letišti na 90%, konkrétní stanovisko ti dají vždy na check-inu. A do města samozřejmě můžeš i tak doporučujeme v našich tipech. Nezapomeň si vyřídit eTA povolení do Kanady, to je nutné i při přestupu.

Avatar uživatele dolorynka
dolorynka
před 7 lety

Ahoj, mám dotaz. V červnu letíme z Phy do Istanbulu a budeme tam kolem 23. hodiny a odlétáme následující den v 12.45 hodin do LAX. A my chceme absolvovat touristanbul v půl deváté ráno. NA jejich stránce píší, že tu ranní hodinu mohou absolvovat turisté, kteří mají let od půl jedné odpoledne. Ale čistě hypoteticky... Kdyby byla strašná zácpa v centru a my tak nestihli dojet na letiště na náš let. Co by následovalo dál? My totiž máme po příletu v LAX vyzvednout auto, tak si nemůžeme dovolit, aby nám "uletělo" letadlo.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Ahoj, toto si nemohou dovolit ani organizátoři výletu. Takže bych s tímto vůbec nepočítal. Pokud by byla doprava tolik hrozná, dá se skočit na metro :)

Avatar uživatele Iveta _1
Iveta _1
před 8 lety

dotaz nezkušeného cestovatele: máme 10 hodin v noci na JFK, přílet 22.05, odlet dalším spojem 10.00. Zkoumám všechny možnosti, má smysl zajet alespoň taxíkem do centra NY (nikdy jsme tam nebyli a město prý nikdy nespí)? Nebo se na to vykašlat a přetrpět noc na letišti?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Já bych volil raději hotel u letiště a v klidu se vyspat na další den. V některých případech je méně více :)

Avatar uživatele Iveta _1
Iveta _1
před 8 lety

díky za radu zkušeného.

Avatar uživatele Tkerbachova
Tkerbachova
před 8 lety

Dobrý den, v létě budeme přelétat přes Shanghai, kde budeme mít od 7 do 20 cas... Četla jsem, že v tomto případě lze opustit letiště i bez víza. Má někdo zkušenost nebo to mám raději ještě ověřit na ambasádě? Díky moc

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Dobrý den Tererezo, bezplatná tranzitní víza v Šanghaji obdržíte na 144 hodin přímo na letišti na přepážce "Free Transit Visa" https://www.travelchinaguide.com/embassy/visa/free-transit-144hour.htm

Avatar uživatele
Robert
před 6 lety

Dobrý den, letos v březnu jsem tranzitní víza využil rovnou 2x. Poprvé bez problému během 30min 24hod víza v pase. Podruhé tam obcházel nějaký čínský policista, kterému se vůbec nelíbilo, že chci vstoupit do jejich země. Nicméně po 10 minutách mě poslal do nejdelší fronty na letišti a po dalších 90 min víza opět bez problému v pase.

Nejrychlejší doprava do centra je pak Maglevem (Jednosměrná jízdenka 50CNY, zpáteční 70CNY) a metrem.

Při cestě zpět na letiště počítejte s poměrně dlouhou frontou u bezpečnostní kontroly. Pokaždé jsem čekal přes 2 hodiny.

Avatar uživatele Zajicek41
Zajicek41
před 8 lety

Nee :( ach jo, já jsem smolař. Vědět, že něco takového jde, tak si měsíc zpátky koupím letenku s 8 hodinovým přestupem v Dauhá, namísto 2 hodinového :/ škoda škoda

Avatar uživatele milan_9
milan_9
před 8 lety

Přečti si příspěvek od Tomáše.

Avatar uživatele tplevka9
tplevka9
před 8 lety

Taky jsem smolař, před pár dny jsem se nudil 13 hodin na letišti při přestupu v Istambulu. Vědět že tohle jde...

Avatar uživatele kosarjan1
kosarjan1
před 8 lety

Děkuji moc za článek! Mohu dvě otázky, prosím? 1. Tato otázka bude asi něco hodně obecná, ale dá se nějak poradit, když by chtěl člověk prozkoumávat po vlastní ose v noci? Kde ano, kde ne, za jakých podmínek? 2. Plánujete někdy sepsat článek na téma, které země jsou levné a které drahé, potažmo kde je drahé a levné co (např. levná doprava, ale drahé jídlo a naopak)?

Avatar uživatele
Mandarinka
před 8 lety

Dobrý pomocník- http://www.numbeo.com/cost-of-living/

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Jak je tu psáno, opustit letiště můžeš vždy, kdy splňuješ vízové povinnosti. Pak je na tobě, zda dáš přednost lavičce na letišti nebo centru města :) jen bacha na dopravu, vesměs nebývá 24 hodin v kuse.

Avatar uživatele vector
vector
před 8 lety

K tomu Salt Lake City, je dobre, ze jste ho zminili, casto byva transitni pri letech s Deltou/Lufthansou do Kalifornie.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Díky za info, tak přeci jen nebude až tak zbytečný. :)

Avatar uživatele c2998967
c2998967
před 8 lety

Letíme do Asie přes Dubaj s Emirates, máme tam deset hodin (v noci), ale chtěli bychom to trochu prozkoumat mimo letiště. Projít centrum a tak podobně. Nemáte někdo zkušenosti s veřejnou dopravou nebo nějaké detailní tipy? Moc děkuju

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

V Dubaji se jezdí jenom taxi :)

Avatar uživatele milos_1
milos_1
před 8 lety

Taxi v Dubaji je levnejsi nez u nas. Vzdycky kdyz jsem tam prestupoval byla dlouha pauza, ale vzdy nam to vyslo pres noc, kdy metro nejzdi, takze to byla jasna volba. Poprve jsme se byli projit nocnim mestem, od te doby se vetsinou nechame vyhodit na plazi na nocni koupel s vyhledem na mesto. Duben a rijen je voda dostatecne tepla.

Avatar uživatele
Kačka
před 8 lety

V Dubaji je metro hned u letiště, ale ano v noci nejezdí a ještě si jezdí jak chtějí, takže žádná pravidelnost...autobusy totéž (jezdí prostě jak chtějí). Taxi je sice levné, ale z letiště a na letiště máte vždy dražší taxu (pokud si to dobře pamatuji tak nástupní byla kolem 30-35 dirhamů) a do centra to bylo cca 30 minut. Večer byly otevřené kavárny, čajovny - vodní dýmky (ve staré části Dubaje) v nové netuším.

Avatar uživatele
Hugo
před 6 lety

Podobne jsme presedali v Dubaji v dubnu a dostali jsme od Emirates hotel vc. transferu a snidane zdarma, tzv. DubaiConnect. Super...

Avatar uživatele tomas_16
tomas_16
před 8 lety

V Douhá jsme měli minulý květen přestup kolem 10 hodin a nabídka tůr tam byla, každopádně nás z ČR a Slovenska k ní nepřipustili, protože nemůžeme získat ani dočasné víza, které pro to vyžadovali, pochybuju, že by se něco změnilo, když info na stránkách je pořád stejné.....

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Právě jsem dostal info od Jakuba, že Tour prošla i pro držitele ČR pasů :-)

Avatar uživatele kaca.jirova
kaca.jirova
před 8 lety

Ahoj, s tou Tour Istanbul, to tak žhavé není...žádné jídlo se nekonalo a ačkoliv jsme měli 6 hodin přestup, tak Tour byla pouze na hodinu a půl a to stylem - koukněte se z okna a až tu budete, tak tam běžte :( Nakonec jsme tour opustili a prohlídli si Istanbul sami. To bylo naprosto báječné a vřele doporučuji. Navíc přímo na letiště jezdí metro, které není drahé, jezdí často a cesta z centra trvala asi 20 minut...

Avatar uživatele bouckova
bouckova
před 8 lety

Včera jsem využila služeb Tour Istanbul od 16.00. Program byl v pohodě. Busem z letiště do centra, pěší vycházka s průvodcem kolem největších památek a pak velmi slušná večeře zdarma. Samozřejmě se v rámci procházky nedalo jít dovnitř památek, ale u Haya Sofia byl 20 minut rozchod, tak někdo stihl i kouknout do Modré mešity. Já město znám, šlo mi o zkrácení čekání. Po večeři nás bus odvezl zpět na letiště, ale kdo chtěl, zůstal ve městě déle a dojel metrem. Tour byla v pohodě. Jídlo je ale jen na některých. Vše je popsáno na stránkách Turkish Airlines, kde si typ můžete vybrat. Stížnost tak není na místě a program je funkční.

Avatar uživatele x_4
x_4
před 8 lety

v tom uvodnim obrazku mate preklep "Satl Lake City"

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Díky, Lukáš to hned opraví :-)

Avatar uživatele Viki
Viki
před 8 lety

V Tchaj-pej rozhodne doporucuju (pokud vam to bude casove vychazet) dopoledni prohlidku (jede se asi 30km za Tchaj-pej). Nejdrive je vylet do fabriky, ktera vyrabi uzasne sladkosti mimojine i velice chutny pineaple pie znacky "Karel Čapek" ano ctete spravne, ja na to koukal jako puk. V te fabrice si vyzkousite vyrobit vlastni cukrovinku a pak vas vezmou na nekoncici ochutnavky, aniz by po vas chteli si neco koupit! Ale to co nasleduje potom...to je fakt pecka. Chram Sanxia je jeden z nejkrasnejsich budhistickych chramu jaky jsem kdy videl (a to jsem jich videl fakt hodne). Vubec nebudete chapat jak pred staletimi dokazali vytesat takove detaily. Navic jeste jedno velke plus cele prohlidky, nejlepsi pruvodce ever! Je to takovy energicky deda co hubu nezavre a smeje se vlastnim vtipum, ale je opravdu dokonaly a skvele informovany. Je videt, ze ho jeho prace naplnuje. Ja prohlidku absolvoval asi pred mesicem spolu s jednim kanadskym parem, takze super private tour. Opravdu jsem si odvezl skvely zazitek....no a pak pokud cas dovoli, tak se muzete jet podivat na mrakodrapy a Chiang Kai-shekovo mausoleum. Btw. jezdi se minibusem, kde je free wifi.

Avatar uživatele Viki
Viki
před 8 lety

Jeste bych rad dodal, ze je mozno se zustnit pouze jedne prohlidky, proto navstivte centrum Tchaj-peje po vlastni ose.

Avatar uživatele m_isanek
m_isanek
před 8 lety

Taky jsme asi měli toho stejného dědu. Popis sedi :-) Dopolední prohlídka, ale ve fabrice jsme nebyli. Misto toho jsme viděli museum porcelánu. Chram byl super. A jako bonus jsme dostali plátěnou kapsičku.

Avatar uživatele hana.blihova
hana.blihova
před 7 lety

Příští rok v únoru se chystáme na NZ a v Tchaj-pej budeme mít 11 hodin čas. Uvažujeme také o prohlídce. Prosím o informace jak se dá prohlídka zajistit. Děkuji Hana

Kryštof Hájek
před 7 lety

Dobrý den, aktuálně nevím o žádné společnosti, která by nabízela organizované prohlídky z letiště do města. Takto to funguje jen na několika letištích po světě. Na Tchaj-wanu ale není problém vyrazit do města na vlastní pěst, víza nejsou potřeba.