S Turkish Airlines z Košic do Vietnamu. Letenky od 425 €

Jak akci využít?

Po delší době potěšíme slovenské patrioty, ale i obyvatele Slezska a části Moravy, které leží na hlavní trati Praha – Košice. Turkish Airlines vypouští do světa akční tarify z košického letiště Barca do metropole jižního Vietnamu Ho Či Minova Města. Zpáteční letenky koupíme za 10.730 Kč, což je v přepočtu zhruba 425 €. Přísně vzato, vzhledem k odletům večer a návratům ráno se letenky cenově aktuálně vyplatí i pro Pražáky, je ale možné, že z Prahy se v průběhu času ještě objeví jiná akce.

Přestupy v Istanbulu můžete volit jak kratší, tak i dlouhé přes den s tím, že čas využijete k návštěvě města, ať už na vlastní pěst nebo organizovaně a zdarma. Cestovat můžeme od konce září do poloviny prosince, přičemž platí, že počasí bude vždy alespoň v některé části Vietnamu příznivé, více se dočtete v našem průvodci.

Odlet z Košic ve 20:30 a návrat v 8:15 poskytne dostatek prostoru pro cestu domů vlakem, a to jak do měst na Slovensku, tak do Česka, spojení je velmi frekventované.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Košice
Slovensko
Ho Či Minovo Město
Vietnam

od 425 € 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 15 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 31. 01. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 600 €. Ušetříš přibližně 29 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání míst v tarifní třídě U.

Na jaké termíny jsou letenky?

Od poloviny září do poloviny listopadu.

Jsou během letu přestupy?

Krátké nebo delší přestupy na letišti Istanbul Atatürk.

S kým poletím?

Do Vietnamu poletíte s nejlepší evropskou aerolinkou Turkish Airlines.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně letenky vždy odbavené zavazadlo do 30 kg + standardní příruční.

Co podniknu v destinaci?

Vietnam

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Jsou taky termíny přes vánoce. Já koupil 12.12. - 31.12. Ale dá se taky 12.12. - 27.12. nebo 29.12. ;) přes italké opodo.it za necelých 10 000 kč

Odpovědět
před 17 dny
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 79%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 57%
To musíš vidět!
ušetříš až 15%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 74%
Všude dobře, co doma!
Zavřít boční panel
Slovensko Přílet na letiště Košice

Malé velké Slovensko

Slovensko je s přibližně 49.000 km2 rozlohou malá velká země na hranici mezi střední a východní Evropou. Uvidíte zde skoro všechno – na malém území můžete projít lužní lesy i alpské kopce, udělat si selfie na hradbách středověkého hradu i ochutnat lokální víno. Můžete si užít atmosféru města i venkova a přitom být stále v EU a platit eurem. Největší město Bratislava má jen 0,5 milionu obyvatel.

Leží mezi Maďarskem (na jihu), Ukrajinou (na východě), Polskem (na severu) a Českem a Rakouskem (na západě). Země mě tvar obdélníku, kde osa západ–východ je delší strana a osa sever–jih kratší strana. Společně se svými sousedy (kromě Ukrajiny a Rakouska) tvoří tzv. země Višegrádské čtyřky neboli V4.

Slovensko je rozděleno do 8 krajů, kterým se lidově říká župy. Hlavním městem je Bratislava, která má i vlastní kraj. Ostatní kraje nesou název lokálního centra, tedy Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Často se však používají historické názvy pro jednotlivé oblasti Slovenska jako Hont, Abov, Gemer, Spiš, Zemplín apod.

Proč obětovat dny těžko získané dovolené a přijet na Slovensko? Zde nenarazíte na každém rohu na Starbucks, ale mix kultury a přírody který opravdu stojí za to, protože zde najdete dobré víno a lokální pivovary, vše je blízko a protože setkání západu a východu Evropy se podařilo právě na Slovensku. 

Užít si můžete relax v lázních, procházky ve starých uličkách měst, ale i moderní nákupní centra, adrenalin na horách a pohodu při dobrém jídle.

Průvodce pro Slovensko
Průvodce pro letiště Košice

Zavřít boční panel
Vietnam Přílet na letiště Ho Či Minovo Město

Stále neobjevená kráska jihovýchodní Asie

Vietnam se nachází v jihovýchodní Asii. Jeho sousedy jsou Kambodža, Laos a Čína. Nabízí jednu z nejlepších asijských kuchyní, fantastické hory, největší jeskyni světa, zajímavé vodopády a nekonečné prázdné pláže díky svým skoro 3.000 kilometrů pobřeží.

Průvodce pro Vietnam
Průvodce pro letiště Ho Či Minovo Město