Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Stále dostupné letenky z Prahy na seychelský ostrov Mahé vybízejí k zimní dovolené v zemi, kterou si snadno spletete s rájem na zemi. Úžasná panoramata pláži Grand, Petite a Cocos Anse na ostrově La Digue by neměla chybět ve sbírce žádného cestovatele.

Zpáteční letenky z Prahy přes Curych s aerolinkami Swiss a Edelweiss jsou dostupné od prosinec do dubna příštího roku (bez Vánoc) za cenu 12 557 Kč při nákupu skrze stránky Swissu, alternativně za 13 155 Kč skrze ostatní prodejce včetně nás, kdy k ruce přijde vhod i praktický kalendář všech termínů.

Doba letu v obou směrech sčítá 16 hodin. Zvolit ale můžete i delší přestup k prohlídce Curychu.

Jak jsou na tom Seychely cenově? Ubytování za 2 tisíce za pokoj a noc, auto za tisícovku na den a jídlo v bistru za 100 Kč. Více tipů k cestě najdete v našem průvodci Seychelami.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Karlův most v Praze
Praha PRG
Česká republika
SEZ Mahé
Seychely
La Digue
Zpáteční 16 hod letu (1 přestup)

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 17 500 Kč . Ušetříš přibližně 28 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání akčních cen.

Na jaké termíny jsou letenky?

Od prosince do dubna 2019.

Jsou během letu přestupy?

Curych

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční i odbavené zavazadlo do 23 kg.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Tak jsem si 2 týdny zpět koupil letenky na termín 6.4. až 22.4. a dnes už mi přišla druhá změna letu. První změna byla prodloužení přestupu v Curychu na 6 hodin při cestě tam, to se dá řešit. Ale dnešní změna znamená, že při zpátečním letu je přílet ze Seychel naplánován o hodinu později, než je odlet do Prahy! Jinými slovy, přípoj do Prahy je nepoužitelný. Máte s něčím takovým zkušenosti? Lze čekat, že Swiss změní i čas odletu do Prahy? Nebo to mám začít řešit s leteckou společností? Díky

před 3 lety
Avatar uživatele
cali
 • Právě online
 • Přidal se před 9 lety
 • Napsal 1139 komentářů
 • Poslat zprávu

Řeš to tam, kde jsi to koupil. Pokud napřímo, pak se Swiss...

před 3 lety
Mapa
Ondřej _4
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 8 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-12-05T11:24:57+01:00)

V pátek mi přišla též informace o zrušeném zpátečním letu 31.března společně s navazujícím do Prahy. Původní časy odletů (nové časy): neděle 23:05 (pondělí 1:45), pondělí 8:30 (12:35). Všechno je dáno tím, že mají čtyři A340-313 a ty točí na dálkových letech.

Přidat odpověď
před 3 lety

Chtěla bych se zeptat, jestli je problematické zarezervovat letenky na současný pas, i když vím, že cca za pár týdnů budu mít pas nový (kvůli změně příjmení) . Poté údaje o pase budu muset u aerolinek změnit. Jsou zde nějaké poplatky? Doufám, že je to srozumitelné a předem velmi děkuji za odpověď.

před 3 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Rezervujte letenku na jmeno, ktere budete mit v dobe platnosti v cestovnim dokladu.

Cisla pasu se neuvadi.

před 3 lety
Avatar uživatele Petr76
Petr76

Dave myslel "v době letu v cestovním dokladu".

Přidat odpověď
před 3 lety

Super, díky, koupeno.

Nevíte, zda se dá zarezervovat sedadla na trase Curych-Mahé s Edelweiss a zda za to něco chtějí ? díky

před 3 lety

Ano, dají se rezervovat sedadla na jejich stránkách. Economy Max (290 EUR jedna cesta), Standard Economy (29 EUR jedna cesta). Zkoušel jsem to, ale bohužel jsem skončil na stránce, kde se vyplňuje jméno, protože údaj "middle name" vypadá jako povinný, ale nejde tam vložit pomlčka ani /. Pokud se přes to dostaneme, tak mi napište, jak :D

před 3 lety

Ha! už jsem na to přišel. V anglické jazykové mutaci je "middle name" povinný údaj, ale když si v posledním kroku dáte němčinu, tak "middle name" je volitelný údaj a rezervace jde pak bez problému dokončit.

Přidat odpověď
před 3 lety

A pres Vanoce to jde taky??

před 3 lety

Omlouvam se, necetla jsem text ale jen tabulku s terminem

Přidat odpověď
před 3 lety

Koupeno již před 14-ti dny na termín od 2. do 31.března, kdy budeme cestovat po jednotlivých ostrovech :)

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Jambiani
ušetříš až 39%
Tam to bude krásný!
Enna
ušetříš až 71%
To musíš vidět!
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
Honem, dokud jsou místa!
Skaftafell
ušetříš až 30%
To budou fotky!
5284 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Karlův most v Praze
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Doprava do centra a v noci

 • Linka 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
 • Linka 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
 • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
 • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí na nich stejné jízdenky za 40 Kč na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 120 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou. Lístek označíte ve žlutém označovači na zastávce nebo v autobusu, při cestě na letiště metrem musíte jízdenku označit vždy před vstupem do stanice metra. Pokud přestupujete, lístek už znovu neoznačujete.

Doprava z hlavního nádraží na Letiště Praha

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobus:

 • Autobus AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí běžný tarif pražské MHD, ale pouze speciální jízdenka za 100 Kč, kterou můžete koupit u řidiče nebo v infostánku DPP v terminálu. Stanoviště autobusu na hlavním nádraží je na hlavní silnici (ulice Wilsonova) v prvním patře (sledujte značení s obrázkem autobusu). Při cestě z letiště linka AE staví pouze před terminálem 1.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
La Digue
Seychely Přílet na letiště Seychely

Nejlevnější cesta z letiště do míst po celém ostrově směřuje přes autobusové nádraží ve Victorii. Z letiště odjíždí autobus ze zastávky po levé straně budovy u hlavní silnice, doba jízdy zabere 25 minut a lístek stojí nezávisle na místě výstupu vždy 7 SCR. Na autobusovém nádraží přesednete na spoje mířící do Beau Vallon, přístavu a dalších míst ostrova Mahé.

Řidič vás nemusí přijmout, pokud s sebou budete mít velká zavazadla. Příruční projdou bez problémů.

Alternativou je taxi, které však patří k velmi drahým způsobům dopravy. Za jízdu z letiště na Beau Vallon zaplatíte i 400 SCR a více. Doporučujeme si dohodnout cenu předem.

Průvodce pro Seychely
Průvodce pro letiště Seychely