Mauritius pláže

V hlavní sezoně z Mnichova na Mauricius. Letenky od 12 837 Kč

6 komentářů
2018-07-19T13:13:00+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Během celého podzimního období až do konce prosince můžete vyrazit za exotikou nejen do jihovýchodní Asie, ale také na oblíbený ostrov Mauricius v Indickém oceánu, kde v tuto dobu panuje hlavní turistická sezona. K cestě vybízí znovuobnovený tarif společnosti Saudia z letiště v Mnichově za 12.837 Kč. Bonusem je velká dostupnost termínů od konce září do konce prosince, mínusem pak delší cesta, která však oproti minulým akcím přeci jen redukuje přestupní časy na 4-6 hodin. A navíc, obávané letiště v Džiddě, které se dlouhodobě řadilo k nejhorším na světě, otevřelo zbrusu nový terminál plně srovnatelný s kterýmkoliv jiným velkým světovým letištěm.

Lety jsou zkrátka vhodné pro všechny, kdo hledí spíše na finanční stránku než na dobu strávenou na cestě a samozřejmě také pro Západočechy. K cestě do Mnichova vzhledem k ideálním časům odletu/příletu nejlépe poslouží vlak, kterým dojedete do stanice Freising (z Prahy od 740 Kč/zpáteční), odkud jezdí autobus MHD na letiště. Nejrychlejší lety s Turkish Airlines z Prahy pak začínají na 16 tisíc Kč

Bylo by zbytečné se více rozepisovat o tom, co vás na místě čeká, všechny praktické informace najdete v našem průvodci po Mauriciu.

MUC/Mnichov
MRU/Port Louis
Zpáteční letenky
20 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 17 % oproti obvyklé ceně 15 500 Kč
  • Hledej v období Konec září až konec prosince.
  • Čeká tě přestup na letišti Na cestě jeden přestup na letišti Džidda nebo Rijád.
  • Poletíš s aeroliniemi Saudi Arabian Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně letenky jsou dvě odbavená zavazadla na osobu, každé z nich do 23 kg (+ standardní příruční).

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Mnichov, letiště Mauritius Seewoosagur Ramgoolam.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-07-19T11:26:26+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce