Jak akci využít?

Valentýnská nabídka nizozemských aerolinií KLM rozproudí krev v žilách párům, které by se rádi letošní rok vydali na dobrodružnou výpravu na kouzelný Mauricius. S průzkumem ostrova vám pomůže ještě teď náš průvodce Mauricius bez cestovky.

Letenky za historicky nejnižší cenu s rychlými přestupy z Prahy jsou k dostání za 14.675 Kč. Termíny najdete po celý rok, vyjma července a nákup je nutné provést vždy po 2 osobách.

Možné je zvolit také 20 hodinový přestup v Amsterdamu k rychlé prohlídce centra, cena zůstává stejná. Ubytování v Amsterdamu je nejlevnější v okolí letiště.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Port Louis
Mauricius

od 14 675 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 14 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 13. 02. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 20 000 Kč . Ušetříš přibližně 27 %.

Do kdy akce platí?

Akční nabídka platí do 14.2. včetně.

Na jaké termíny jsou letenky?

Platí po celý rok, vyjma měsíce červenec.

Jsou během letu přestupy?

Jeden přestup v Amsterdam Schiphol.

S kým poletím?

Letenky jsou v prodeji s KLM.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční i odbavené zavazadlo do 23 kg.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

21 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Nikde nevidím jaká jsou povolena zavazadla?

před rokem
Kryštof Hájek

Vždy poslední položka v "Co se ještě hodí vědět" viz výše. Tedy v ceně odbavené zavazadlo do 23 kg.

před rokem

Díky :)

chtěla bych se zeptat vybrala jsem si cestu zpět přes Istambul 3.1.2019 21:05 a v Istanbulu bych byla 6:00 ráno. Já bych ale chtěla využít stopku a odletět v Istanbulu až 6.1.2019 jde to nějak objednat? Na koho se obrátit. Nikdy jsem toto nevyužila a nemám s tím žádnou zkušenost.

Odpovědět
před rokem

Dobrý, den chtěl jsem se zeptat jestli je to v pohodě s tím přestupovým časem v Paříži když přistání na Charles de Gaulle je 22:20 a odlet je 23:35? Případně zda by jste doporučili letět až druhý den 16:40?

Odpovědět
před rokem

Nějaké doporučení na ubytování, soukromí (apartmín, byt) nebo hotel? Jaké jsou tam ceny - restaurace, obchody náhodou nemáte?

díky

před rokem

Ubytování na Mauriciu nejlépe přes Booking.com. Záleží ale kolik chcete investovat. Nám se mnohem více líbilo mimo komerční resorty. Ceny velice přijatelné. Restaurace o malinko dražší než u nás, na ulici se najíte doslova za pár kaček. V obchodech se sežene vše co je třeba za podobné ceny jako u nás. Ubytování v hotelech je poměrně drahé. My jsme měli opravdu komfortně vybavenou vilu kousek od pláže a cena byla asi 7.500 Kč za 15 nocí a osobu. Byli jsme čtyři. Dá se ale sehnat i levnější ubytování. Záleží na požadavcích. Místní autobusová doprava je zážitek samo o sobě, je levná a 50 let staré autobusy jsou celkem spolehlivé a jezdí často. Auto jsme kvůli levostrannému provozu a jeho hustotě kolem větších měst nedali....Autobusy jsme toho stihli ale dost a na výlety do hor a k vodopádům jsme si najali řidiče i s autem. Tak asi jediná velká investice je letenka a vše ostatní je sranda. Peníze pro začátek vyměníte hned na letišti za slušný kurz, no a po nás imigrační chtěli vidět jak zpáteční letenku, tak voucher na ubytování. Jinak Mauricius absolutní klídek a pohoda bez cestovky.

Jaká je běžná cena takových letenek? Nějak nemůžu najít jinou cenu jinde než tu zde inzerovanou 14-15k.

před rokem
David Eiselt

Z Prahy 19–22 tisíc. Po vyhledávání máte v pravém sloupci filtr – najděte ten podle aerolinek a mimo KLM / Air France v aktuální akci jsou letenky okolo těch 20 tis.

Avatar uživatele Valentýna
Valentýna

Promiňte, máte pravdu. Já to tam z ceny celkem špatně vyčetla :-)

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele Valentýna
Valentýna

Takže cena už stoupla? Na obrázku od Vás tam byla cena za oba 14000,- nebo mám hledat dál termíny?

před rokem
David Eiselt

Cena je stále stejná. Nikde neinzerujeme cenu 14 tisíc za 2 letenky... Tady je screen, přiložený pod letenkou https://www.cestujlevne.com/obra...-17908.png

Avatar uživatele Valentýna
Valentýna

Tak už asi pozdě .. za osobu(při objednávce dvou) mi to ukazuje 14500,- at to zkousim jak to zkousim s terminy -:((

před rokem
David Eiselt

Je to správně, 1 letenka stojí 14,6 tisíce... Dvě tedy za 29 tisíc.

Nevím proč, ale když se dívam na cestu zpět ukazuje mi to vysoké ceny....Cesta tam opravdu 14 tisíc pro oba...

před rokem
David Eiselt

Nechápu... Proklikem výše rovnou vyhledáte zpáteční letenky. Délku pobytu si upravujte libovolně.

V průvodci píšete, že při příletu je nutné předložit rezervaci ubytování. Je to nutné na celou dobu pobytu? Nemohu si ubytování na některé dny zajistit až přímo na místě?

před rokem
David Eiselt

Nikde to není přesně specifikováno, ani na MZV https://www.mzv.cz/jnp/cz/encykl.../visa.html

Pokud budete mít na začátek cesty, měli by vše stačit. Ostatně nejhorší co bude, že si přes internet na letišti dorezervujete ubytování po zbytek pobytu.

před rokem
Daniel Reichel

Nepamatuju si, že bych po příletu něco předkládal:) Pouze jsem vyplnil ten jejich formulář.

Na vanoce to asi aplikovat nejde,ze? Zlousela jsem...radeji se jeste ptam(27-30.12 odlet do 11-14.1 navrat) .diky

před rokem
David Eiselt

Bohužel, je tam limit do 21.12.2018.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 30%
A už tam budem?
To budou fotky!
ušetříš až 50%
To musíš vidět!
ušetříš až 25%
Tam to bude krásný!
4379 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

  • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
  • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

  • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Mauricius Přílet na letiště Mauricius Sir Seewoosagur Ramgoolam

Na letiště zajíždí tři autobusové linky. Jízdné obecně je velmi levné. Do 50 km vzdáleného hlavního města zaplatíte maximálně 32 rupií / 21 Kč, do blízkého Mahebourgu pak maximálně 22 rupií / 14,50 Kč. Platí se v přesné hotovosti u řidiče.

Cesta do Port Louis trvá asi 90 minut, do Mahebourgu pak maximálně 15 minut. Autobusy jsou malé, staré a rozhrkané, ale jezdí poměrně přesně a přes den opravdu velice často. Jízda je navíc autentická, neboť dopravu využívají většinou jen místní.

  • Linka 9: jezdí z městečka Curepipe přes letiště do přístavu Mahebourg, kde můžete přestoupit na další linky směřující především na jih a západ ostrova. Autobusy jezdí ve špičce každých 3 až 10 minut, večer pak zhruba jednou za půl hodiny. Provozní doba je od 5:20 do 20:00,
  • Linka 10: z přístavu Mahebourg jezdí přes letiště po jižním pobřeží ostrova do městečka Riviere des Galets. Linka jezdí každých 20 minut od 5:30 do 18:00,
  • Linka 198: z přístavu Mahebourg jezdí přes letiště a centrální část ostrova do hlavního města Port Louis. Autobusy jezdí každých 5 až 20 minut od 5:15 do 18:30.

Jízdní řády všech autobusových linek na ostrově jsou k nalezení na nta.govmu.org.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1hNe0D1gOOtXgBhlVOBbaufIKDIrwAJgy]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Mauricius
Průvodce pro letiště Mauricius Sir Seewoosagur Ramgoolam