Gran Vía

Z Prahy během ledna levně do Madridu a okolí. Letenky od 1 224 Kč

1 komentář
2019-09-19T10:11:13+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Zimní slevy Ryanairu pokračují a v nabídce najdeme i zajímavé lety z Prahy do španělského hlavního města Madridu. Díky novému letovému řádu navíc při cestě zpět můžeme zvolit dny, kdy se z Madridu neodlétá v brzkých ranních hodinách, což doteď nebylo možné. Nejlépe vycházejí termíny s odletem z Prahy ve středu, čtvrtek nebo sobotu a návraty zpět z Madridu v sobotu nebo pondělí. 

Madrid možná nepatří k nejnavštěvovanějším místům v Evropě, ale možná o to spíš byste do něj a především jeho okolí měli zavítat. Poslouží totiž jako ideální základna k výletům po okolních skvostech jakými jsou historická města Segovia, Toledo či Aranjuez nebo královský palác El Escorial. O tom, jak se na tato místa dostat, co všechno vidět i jak se dopravovat po městě, se dočtete v našem praktickém průvodci po Madridu.

Vysoké nebudou v Madridu ani lednové ceny ubytování, kdy v jednodušším hotelu s vlastním sociálním zázemím na pokoji zaplatíte cca od 1.000 Kč na noc pro dva.

PRG/Praha
MAD/Madrid
Zpáteční letenky
0 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 39 % oproti obvyklé ceně 2 000 Kč
  • Hledej v období Leden
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Prahy na letiště Madrid
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Dokoupením Priority za 360 Kč získáte navíc i klasické příruční zavazadlo 55 x 40 x 20 cm.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Madrid.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-09-19T09:50:49+02:00

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce