Serengeti

Z Vídně za dobrodružstvím i koupáním do Tanzanie. Letenky od 10 868 Kč

1 komentář
2018-12-12T18:12:41+01:00

O akci

Vypravte se vstříc dobrodružství do jedné z nejrozmanitějších afrických zemí Tanzanie. Ikonická safari Serengeti nebo Masai Mara uchvátí všechny milovníky exotických zvířat a přírody obecně, nejvyšší africká hora Kilimandžáro všechny dobrodruhy a milovníky hor a blízký ostrov Zanzibar, kam se dostanete za pár desítek minut lodí, zase nadšence do koupání a vodních sportů. 

Akční letenky za 10.868 Kč pořídíte z Vídně do největšího města Dar es Salaamu, které poslouží jako ideální výchozí bod do celé Tanzanie. Nejvíce dostupných termínů na vás čeká od března do června, letět ale můžete i v prosinci, například 15. - 28.12. a užít si tak Štědrý den v teple. Příjemným bonusem k letence je odbavené zavazadlo do 23 kg zdarma.

Základní přehled o Tanzanii vám poskytne náš průvodce po celé zemi, přečíst si ale můžete i průvodce po Zanzibaru a dokonce je v naší databázi i jeden z nejexotičtějších průvodců po Usambarských horách, zapomenuté oblasti na severovýchodě Tanzanie, které uchvátí krásnou přírodou i autentickým zážitkem z tanzanského venkova.

  • Ušetříš až 25 % oproti obvyklé ceně 14 500 Kč
  • Hledej v období Prosinec a březen až červen
  • Čeká tě přestup na letišti Jeden až dva přestupy na letištích Amsterdam a Nairobi, vždy je na výběr bez čekání přes noc.
  • Poletíš s aeroliniemi KLM
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.
VIE/Vídeň
DAR/Dar es Salaam
Zpáteční letenky
15 hodin letu (2 přestupy)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Dar es Salaam.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-12-12T17:24:15+01:00

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Toimas
Toimas
před 5 lety

Tanzánie je super pro každého, kdo chce poprvé navštívit pravou Afriku se safari. My jsme si safari a pak pláže na Zanzibaru hodně užili a napsali jsme článků - https://etabroad.com/cs/tag/tanzanie/

Další akce