Z Vídně za teplejším počasím Kanárských ostrovů. Letenky od 1 045 Kč

Jak akci využít?

Levné letenky na oblíbené Kanárské ostrovy seženeme nejenom z Berlína, ale od letošního podzimu konečně také z Vídně. Za cenu 40 € / 1.035 Kč, která nás průběžně provází různými zimními termíny, může samozřejmě aerolinka Laudamotion. Týká se konkrétně ostrovů Lanzarote a Fuerteventura, které patří mezi nejexotičtější z celého souostroví. Chvílemi si budete užívat pohodu v typických španělských městečkách, chvílemi si budete připadat jako uprostřed Sahary a chvílemi jako na Marsu, když se budete procházet po plážích s černým pískem. 

Náklady na ubytování na týden počítejte v rozmezí 220 až 300 € (5.500 až 7.500 Kč) na týden pro dvě osoby, půjčení auta pak vyjde od 100 € / 2.500 Kč na týden:

Termíny letenek na Fuerteventuru:

  • 8. - 15.12.
  • 19. - 26.1.

Termíny letenek na Lanzarote:

  • 4. - 11.12.
  • 11. - 18.12.

Dá se očekávat, že v průběhu času se budou objevovat další termíny, především na leden. Pravidelně proto kontrolujete web Ryanairu.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Vídeň
Rakousko
Fuerteventura
Španělsko
Zpáteční přímý let 5 hod letu Rezervace na ryanair.com
Vídeň
Rakousko
Lanzarote
Španělsko
Zpáteční přímý let 5 hod letu Rezervace na ryanair.com

  Ukázka letenek z 28. 10. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 2 500 Kč . Ušetříš přibližně 58 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Prosinec a leden

Jsou během letu přestupy?

Přímé lety z Vídně na letiště Fuerteventura a Lanzarote.

S kým poletím?

Laudamotion

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně letenky 2 příruční zavazadla: 55x40x20 cm a 35x20x20 cm, větší z nich bude u gatu zdarma posláno do podpalubí.

Co podniknu v destinaci?

Španělsko

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Nevíte někdo proč když změním počet letenek na 2 dospělé tak se cena z původních 19.99 eur změní na 35 eur na osobu?

před měs
Kryštof Hájek

Levných letenek není neomezené množství, takže už prostě za danou cenu zbývá jen jedna jediná.

Ahoj, hele ryanair změnil od 1.11 podmínky pro příruční zavazadlo , takže člověk má za cenu letenky jen tašku na notebook.. Neví někdo jak moc příšně to budou hlídat ? Když bude zavazadlo o něco větší třeba? v obvodu cca o 20cm

před měs
Kryštof Hájek

V obvodu cca o 20 cm není "o něco větší", ale "o hodně větší" :D To hádám neprojde. Nicméně letů Laudamotion, o kterých je tato akce, by se změna týkat neměla.

Koupeno

27.11 az 18.12

budu cestovat nalehko spacak hamaca atd..dam serf pohodu ....prida se nekdo?

info na mail

dekuji cestujlevne.com za uzasnou cenu letenek 👏🏻

před měs

Taky cestuji nalehko, takže si dovolím upozornit, že spacák je v prosinci na kanárech zbytečný. Hamaca taky. Stačí ždárák, který ochrání před deštěm, který se dá očekávat. A je v něm teplo i bez spacáku. Ani karimatka není nutná, pro citlivé jedince stačí nafukovací.

A k diskuzi o parkování u letiště Vídeň. Byl jsem tam před dvěma týdny a parkovat se dá pohodlně a zadarmo v městečku pár km od letiště. S malým zavazadlem není problém dojít pěšky. Já jsem si vzal malou koloběžku, kterou jsem u letiště hodil do křoví a cestoval na ní tam i zpět. V noci.

Je to zábavnější a zadarmo. :-)

před měs

No, portal se sice jmenuje cestujlevne, ale ne vychcane.Nevim, jestli by se vam, pokud byste bydlel u letiste, libilo, ze se vam pred barakem udela parkoviste. Speje to akorat k tomu, ze ty auta budou casem odtahovat nebo vam ho nastvani lide poskrabou. Typicke vychcankovstvi..Pokud nemas na parkoviste, necestuj autem :-)

před měs

Hlavně klid. :-)

Je tam parkoviště jako kráva plus spousta dalších. A nedá se čekat, že by se tento způsob parkování masove ujal. Je to přece jen pár km od letiště a chůze většinu lidi vysíiluje. :-)

před měs
Avatar uživatele antoniedvorak
antoniedvorak

:-)!

Ahoj, nabízím 8-denní parkování na Mazuru - běžná cena 79 EUR, přes Student Agency 53 EUR, moje cena - kolik nabídnete. Platnost kupónu do 3/2019. Letěli jsme v září z Vídně a nakonec nevyužili. Pro toho, kdo chce mít klid, je Mazur ideální. Parkoviště je asi 3 km od terminálu a na jako jediné jezdí ZDARMA letištní shuttlebus 2-3x za hodinu. Honza, tel. 603 247 671.

před měs

Tak 8-denní parkovací karta platí až do 03/2020, přepsal jsem se ...

Dobry vecer.Prosim Vas,ked si zarezervujem letenky u Rynairu,ponuka mi to len 1 male prirucne zavazadlo.Kdez to,laudamotion ma v ponuke 1 mensie a 1 vecsie....Tak jako to teda je ?

před měs
Kryštof Hájek

Laudamotion by měli povolovat právě 1 malé + 1 velké, toto jsou letenky s Laudamotion.

Pláže s černým pískem jako na Marsu? Tady asi fantazie pracuje naplno:-)

před měs

Dokážeš něco jiného než kritizovat, ne ? Pokud ano, nabídni něco lepšího.

před měs

Petře, dokážu jemně upozornit na logickou nesrovnalost v textu a dokážu to napsat správně česky. Zkus to taky. Hezký den.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 25%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 40%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 57%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 16%
A už tam budem?
4011 starších akcí
Zavřít boční panel
Rakousko Přílet na letiště Vídeň

Nejrychlejší doprava do centra města (za 16 minut) je vlakem „City Airport Train“ (CAT) . Ve městě zastavuje na stanici Wien-Mitte, která je v pěší docházkové vzdálenosti od historického centra Vídně. Vlaky jezdí od 5:30 do 23:30 a jízdenka stojí 12 € (zpáteční 19 €).

Levnější způsob cesty do centra je městská železnice S-Bahn, konkrétně linka S7. Ta jezdí rovněž do centra (stanice Wien Mitte), pokračuje dál na Floridsdorf, na druhou stranu ke slovenským hranicím do obce Wolfsthal. Vybrané spoje přímo jezdí i na hlavní nádraží. Interval činí 10–30 minut, cesta do centra trvá 25 minut a jízdenka stojí 4,40 €, celodenní 8 € (platí na všechny druhy dopravy). První spoj z centra jede ve 4:19, poslední spoj z letiště pak 0:15.

Dopravu s vybranými místy v centru zajišťují i expresní letištní autobusy "Vienna Airport Bus", s jednotnou cenou 8 €, resp. 5 € u spojení Flixbusu k autobusovému nádraží Erdberg, viz mapa níže. Detailní jízdní řády a spoje na webu flughafenbus.wien.

Na letiště je i stanice dálkových vlaků, jimiž se přímo dostanete například na vídeňské hlavní nádraží (4,20 €), do Lince, Salcburku nebo Mnichova.

Celonoční doprava na letiště neexistuje.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1vwqHd83-TDxhR2K-wPddv46vtzg]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Rakousko
Průvodce pro letiště Vídeň

Zavřít boční panel
Španělsko Přílet na letiště Fuerteventura

Puerto del Rossario, Las Salinas: do největšího města a blízkého letoviska Las Salinas se dostanete autobusovými linkami 3, 10 a 16. Nejčastěji jezdí „trojka“ s intervalem 30 minut a provozní dobou od 6:30 do 0:00. Cesta trvá asi 20 minut a jízdenka stojí 1,45 €.

Gran Tarajal, Costa Calma: podél východního pobřeží ostrova až do jižního cípu na Morro Jable se dostanete linkou číslo 10, které vypomáhá číslo 16 s koncovou stanicí v Gran Tarajal. Každá z linek však jede jen 4x denně, cesta na Costa Calma zabere 90–105 minut a jízdenka stojí 9,70 €.

Jízdenky koupíte v hotovosti u řidiče (pokud možno co nejpřesnější částku). Autobusové nádraží najdete vpravo od terminálu cca 50 metrů od východu.

Průvodce pro Španělsko
Průvodce pro letiště Fuerteventura

Zavřít boční panel
Španělsko Přílet na letiště Lanzarote

Do největšího města Arrecife se dostaneme autobusy číslo 22 (všední dny) a 23 (víkendy a svátky). Na cestě budeme asi 10 minut, interval činí 25 až 50 minut a jízdenka bude stát 1,40 €.

Do plážových destinací Playa Blanca a Puerto del Carmen se pak svezeme linkami číslo 161 a 261 s intervalem 30 minut a jízdní dobou asi jednu hodinu. Za jízdenku dle vzdálenosti zaplatíme od 1,40 do 3,30 €.

Průvodce pro Španělsko
Průvodce pro letiště Lanzarote