7 míst, která doporučujeme na Antigua a Barbudě navštívit

Shirley Heights

Shirley Heights

Na nejjižnějším cípu Antiguy je nejkrásnější a dechberoucí vyhlídka, která je součástí vojenského komplexu Shirley Heights. V neděli je možné zúčastnit se barbecue party s živou hudbou a s nezapomenutelným výhledem na English Harbour. 

Zobrazit popis
Devils Bridge

Devil's Bridge

Je mystická přírodní skalní brána ve východní části Antiguy. Příjemné vodní tříště hnané z vln Atlantického oceánu vás neminou.

Zobrazit popis
Antigua Canopy Tour

Antigua Canopy Tour

Zážitkový výlet po stopách Tarzana na území deštného pralesa, kde se budete pohybovat po lávkách korun stromů. Vše se odehrává pod odborným dozorem.

Zobrazit popis
Nelson's Dockyard

Nelson's Dockyard

Loděnice nesoucí jméno admirála Nelsona patří do národního parku, jehož součástí je i historická pevnost. 

Zobrazit popis
St. John's

St. John's

V hlavním městě najdete anglikánskou katedrálu situovanou na kopci. Odsud se můžete vydat přímo do centra dění, projdete malými obchůdky se suvenýry a na konci cesty narazíte na nábřeží poseté typickými dřevěnými a kamennými domky.

Zobrazit popis
Runaway Bay

Runaway Bay

Klidná zátoka s bílým pískem. Runaway Beach se nachází na západním pobřeží Antiguy a nabízí skalnatý Corbinson Point, a to na severním konci. Tato pláž je ideální na procházku u západu slunce. K dispozici na pláži je také snack bar. Bohužel, veřejné záchodky nejsou k dispozici. 

Zobrazit popis
Dickenson Bay

Dickenson Bay

Tady to žije ve dne i v noci. Dickenson Bay je místo, kam jít, pro ty, kteří si přejí plný komfort služeb a možností beach resortu. Ochlaďte se v jasné, tyrkysové vodě a se západem slunce se projděte po klávesách pláže a nechte se unášet jamajskou hudbou. 

Zobrazit popis
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu