Zpět na seznam míst co vidět v Dubaji
Atlantis Waterpark

Atlantis Aquaventure Waterpark

Neopakovatelný nával adrenalinu zažijete na tobogánech a skluzavkách neoblíbenějšího vodního parku v Dubaji, který je právem považován za číslo jedna mezi aquaparky nacházející se na Středním východě. K dispozici vám bude celá řada adrenalinových vodních skluzavek včetně neoblíbenější The Leap of Faith, 27,5 metrů dlouhé skluzavky, která vás vystřelí do průhledného tunelu skrz lagunu hemžící se živými žraloky a rejnoky. Součástí parku je i dlouhá soukromá pláž, kde si po náročné jízdě můžete trochu odpočinout a zrelaxovat se.

Nejlevnější ubytování v Dubaji

Největší akvapark i pláž

Ačkoliv titulem "největší akvapark na světě" se chlubí hned několik vodních parků a pravdou je, že podle různých měřítek může být "ten největší" prakticky jakýkoliv, pravdou ovšem také je, že ten dubajský akvapark je skutečně obrovský. 

Vyřádit se můžete na několika tobogánech a skluzavkách včetně již zmíněného unikátního tobogánu skrz bazén s rejnoky a žraloky.

Až vás omrzí vodní radovánky, popojděte o pár metrů dál shlédnout show s delfíny a lachtany a až se unavíte i tím, stačí si užít pláže, která je přímo součástí aquaparku. K dispozici jsou lehátka, slunečníky a vždy prohřátá mělká voda zálivu.

Vstupné a otevírací doba

  • Celodenní vstup – 279 AED (děti 3-7 let za 235 AED)
  • Vstup + návštěva akvária – 299 AED (děti 3-7 let za 255 AED)

Otevřeno je denně mezi 9:45 a 15:45, viz oficiální web.

Jak se sem dostat

Aquaventure Waterpark se nachází na umělém souostroví Palm Jumeirah a je součástí luxusního 5* hotelu Atlantis. Přímo u resortu je konečná stanice monorailu, která jezdí z pevniny, kde navazuje na tramvajovou linku směr Dubai Marina.

Více o MHD v Dubaji se dočtete v kapitole Doprava.

  • Naviguj: 25.1336, 55.1199

Další místa v Dubaji

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele Veronika Čermáková
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před měs
Navrhni úpravu