Dubaj

24 míst co vidět v Dubaji

Madinat Jumeirah

Čtvrť

Souk Madinat Jumeirah

Třpytivý luxusní resort s několika 5* hotely, nejlepšími high-end restauracemi a obrovským obchodním centrem je vybudován ve stylu starého arabského města a tradičních dubajských souků - tržišť.

Nejlevnější ubytování v Dubaji

Moderní souk v tradičním hávu

Pro běžné turisty, kteří se neubytují v jednom z místních hotelů, je nejlákavější obrovské obchodní centrum s mnoha luxusními butiky postavené v tradičním stylu starých arabských tržišť. Síť obchodů a hotelů propojují umělé kanály, na nichž se můžete projet imitací historických loděk zvaných abra.

Souk Madinat Jumeirah obsahuje asi stovku obchodů s oblečením, tradičními koberci a látkami, ale i pochutinami, kořením nebo šperky. Občerstvit se můžete v 25 luxusních restauracích mezinárodní kuchyně.

Obchody jsou otevřeny denně v časech 10:00–23:00, restaurace pak od 8:00 do 2:00, viz oficiální informace.

Hotely a wellness

Madinat Jumeirah je oblíbeným cílem pro náročné turisty vyhledávající luxus bez kompromisů, ale zároveň klidné prostředí v resortu tak trochu stranou hlavního dění a přitom v blízkosti významných atrakcí Palm Jumeirah či stavby Burj Al Arab.

Jako hoteloví hosté si můžete užít relaxačních arabských lázní Talise i soukromé pláže se vším zázemím, která je dostupné jen pro ubytované.

Ceny v místních 5* hotelech se pohybují v rozmezí 12 000 až 20 000 Kč za noc ve 2lůžkovém pokoji a ubytovat se můžete v těchto zařízeních:

Chystáš se do Dubaje?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele Veronika Čermáková
naposledy aktualizováno 08. 08. 2022

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.