Dubaj

24 míst co vidět v Dubaji

The Mall of the Emirates

Místo

Mall of Emirates

Nákupní centrum Mall of the Emirates patří mezi největší a nejnavštěvovanější obchodní centra v Dubaji. Kromě enormního množství obchodů zde naleznete i komplex kin Cinestar, obří zábavní centrum Magic Planet s množstvím virtuálních i nevirtuálních her a mnoho dalších možností zábavy. Největší atrakcí je však sněžný park Ski Dubai, který umožňuje návštěvníkům zažít nefalšovanou zimu v kterémkoli ročním období.

Nejlevnější ubytování v Dubaji

Ačkoliv s prodejní plochou "pouhých" 235 000 mnedosahuje ani čtvrtiny velikosti největšího centra Dubai Mall o pár kilometrů vedle, i tak se Mall of the Emirates řadí mezi největší obchodní centra v regionu (je například 6x větší než pražské Palladium). The Mall of the Emirates bylo prvním velkým obchodním resortem ve Spojených arabských Emirátech, otevřeno bylo roku 2005.

Nákupní šílenství můžete realizovat ve více než 700 obchodech, občerstvit se ve stovce restaurací a využít více než 100 kinosálů.

Lyžařské středisko

Největší zajímavostí a lákadlem Mall of the Emirates je bezesporu krytá lyžařská sjezdovka s lanovkami a umělým sněhem, která přitahuje pozornost turistů z celého světa. 

Detailní informace, ceny vstupného a půjčení lyží a další praktické věci se dočtete v našem detailním miniprůvodci o Ski Dubai.

Chystáš se do Dubaje?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele Veronika Čermáková
naposledy aktualizováno 03. 04. 2022
Navrhni úpravu

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.