Lago di Como

Červnové víkendy v Bergamu a u jezer v okolí. Letenky od 972 Kč

1 komentář
2019-03-18T13:21:16+01:00

O akci

Příjemnou alternativou k víkendovým výletům v předprázdninovém období můžou být lety z Brna či Prahy do italského Bergama. Už město samo o sobě láká k návštěvě, vypravit se však můžete na den či dva i k blízkým jezerům Garda, Como nebo Iseo. Uklidňující líná italská atmosféra je doplněna úchvatnými panoramaty podalpské oblasti a samozřejmě vždy skvělým jídlem. 

Doprava k jezerům je navíc velmi jednoduchá. Stačí se z letiště Bergamo dopravit k hlavnímu nádraží (potřebné informace v našem článku), odkud se přímými vlaky do 5 € dostanete k jezerům Como a Garda. K jezeru Iseo se dostanete autobusovou linkou "E" z centra Bergama.

Zpáteční letenky na ideální termíny od pátku do neděle nebo pondělí pořídíte na všechny červnové termíny z Prahy za 1.058 Kč, respektive z Brna za 972 Kč. Na čistokrevné víkendy se bohužel nižší cena letenek již dávno čekat nedá, minimálně z Prahy určitě ne. Na lince z Brna prostor pro snížení cen je, nicméně pokud rádi plánujete s delším předstihem, rozhodně neprohloupíte.

A co dělat na místě? Zatím pro vás máme zpracované následující:

BRQ/Brno
BGY/Bergamo
Zpáteční letenky
1 hodin letu (přímý let)
PRG/Praha
BGY/Bergamo
Zpáteční letenky
1 hodin letu (přímý let)
1 058 Kč
  • Ušetříš až 35 % oproti obvyklé ceně 1 500 Kč
  • Hledej v období Každý červnový víkend
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Prahy i Brna na letiště Milán Bergamo
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 6 € jedním směrem.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Brno, letiště Milán Bergamo, letiště Praha.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-03-18T13:16:42+01:00

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce