Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Oblíbené letenky se společnostmi Swiss a Edelweiss Air z Prahy na Seychely s jedním rychlým přestupem v Curychu se nově objevují na další termíny napříč velkou částí zimy. První letenky za 13 176 Kč jsou dostupné již v listopadu, dále na začátku prosince a přes celý leden až do počátku února. V ceně je navíc i odbavené zavazadlo do 23 kg.

Pro nejlevnější cenu vybírejte vždy odlety z Prahy v sobotu, odlet zpět ze Seychel musí být v pondělí.

Během zimy zastihnete Seychely ve vedlejší sezoně „dešťů“, která pro vás však bude mít spíše výhody. Sprchne obvykle jen na pár minut odpoledne či navečer a za ubytování zaplatíte méně než v sezoně hlavní. Ostatně vše o počasí, cenách, zajímavých místech, aktivitách i nástrahách se dočtete v našem průvodci po Seychelách.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Karlův most v Praze
Praha PRG
Česká republika
SEZ Mahé
Seychely
La Digue
Zpáteční 16 hod letu (1 přestup)

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 16 500 Kč . Ušetříš přibližně 20 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Listopad-začátek prosince, leden-začátek února

Jsou během letu přestupy?

Curych

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Má smysl letet začátkem ledna? Někde se doctu ze ok jinde zase ze cely dny proprsi nebo je pod mrakem.

před 3 lety
Avatar uživatele Roman _14
Roman _14

Leden je nejdeštivější měsíc, prostředek monzunu. Asi nebude chcát celé dny, ale s častými přeháňkami a zataženým nebem musíš počítat. Tak jestli nepočítáš s azurem a stačí ti, že je teplo, tak by to mohlo být OK. Problém ale je, že se v poslední době počasí na celém světe trochu pobláznilo, a nemusí platit nic z toho, co vždy platilo. Například koncem října je málo kdy v ČR bez deště a 25 stupňů, že?

Přidat odpověď
před 3 lety

Jen pro informaci: před měsícem jsem koupil tyto letenky za obdobnou cenu v termínu červen/červenec 2020 a předevčírem jsem si všiml, že Edelweiss nyní od května do srpna 2020 již nenabízí žádné lety z Curychu na Seychely:

https://www.flyedelweiss.com/EN/...elles.aspx

Tak jsem to psal společnosti Swiss (ta letenky Praha-Curych-Seychely vydala) a budu teď s nimi řešit, co dál :/

Otázka: nevíte, jak se v těchto situacích obvykle postupuje? Existuje možnost/povinnost z jejich strany nabídnout nějaké jiné lety? Jak to pak bývá s cenou?

před 3 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Měli by vám nabídnout přesměrování nebo vrátit všechny peníze. Někdy se stává, že dopravce optimalizuje letový řád, letenky se třeba později v systému objeví.

Přidat odpověď
před 3 lety

Jaky termín stojí letenka 13.176Kc A jeden přestup?Nic takového jsem teda nenašla.

před 3 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Gabino, pokud se držíte zadání v článku, tzn. odlety v soboty a návraty v pondělí v uvedeném období, najdete letenku hned na první dobrou, např. 2.-11. listopadu

před 3 lety
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Termíny viz výše. Skoro celý listopad, první týden v prosinci, celý leden a první týden v únoru. Je třeba opravdu hledat jen odlety z Prahy v sobotu a návraty v pondělí

před 3 lety
Mapa
Ondřej _4

Přestup je pouze jeden v Curychu. Loni jsem absolvoval v březnu stejnou trasu se stejnými aerolinkami a mohu doporučit, žádný problém a kvalita na vysoké úrovni.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Ragusa
ušetříš až 60%
Všude dobře, co doma!
Gambie
ušetříš až 36%
Tam chceš!
Milán Duomo
ušetříš až 70%
Tam jsi vždycky chtěl!
Barcelona
ušetříš až 70%
To budou fotky!
Barcelona z Prahy během října
1 065 Kč
2022-06-29T10:43:09+02:00 3 komentáře
5511 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Karlův most v Praze
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Doprava do centra a v noci

  • Linka 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • Linka 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
  • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí na nich stejné jízdenky za 40 Kč na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 120 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou. Lístek označíte ve žlutém označovači na zastávce nebo v autobusu, při cestě na letiště metrem musíte jízdenku označit vždy před vstupem do stanice metra. Pokud přestupujete, lístek už znovu neoznačujete.

Doprava z hlavního nádraží na Letiště Praha

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobus:

  • Autobus AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí běžný tarif pražské MHD, ale pouze speciální jízdenka za 100 Kč, kterou můžete koupit u řidiče nebo v infostánku DPP v terminálu. Stanoviště autobusu na hlavním nádraží je na hlavní silnici (ulice Wilsonova) v prvním patře (sledujte značení s obrázkem autobusu). Při cestě z letiště linka AE staví pouze před terminálem 1.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
La Digue
Seychely Přílet na letiště Seychely

Nejlevnější cesta z letiště do míst po celém ostrově směřuje přes autobusové nádraží ve Victorii. Z letiště odjíždí autobus ze zastávky po levé straně budovy u hlavní silnice, doba jízdy zabere 25 minut a lístek stojí nezávisle na místě výstupu vždy 7 SCR. Na autobusovém nádraží přesednete na spoje mířící do Beau Vallon, přístavu a dalších míst ostrova Mahé.

Řidič vás nemusí přijmout, pokud s sebou budete mít velká zavazadla. Příruční projdou bez problémů.

Alternativou je taxi, které však patří k velmi drahým způsobům dopravy. Za jízdu z letiště na Beau Vallon zaplatíte i 400 SCR a více. Doporučujeme si dohodnout cenu předem.

Průvodce pro Seychely
Průvodce pro letiště Seychely