Filipíny po celý rok s odletem z Krakova. Letenky od 11 556 Kč

Jak akci využít?

S akčním tarifem společnosti KLM můžete začít plánovat zimní dovolenou na exotických Filipínách. Ceny letenek začínají na 11.556 Kč dle délky letu a při odletu z nedalekého Krakova, kam se nově snadno přesunete nejen autem či autobusem, ale též letecky za pár stokorun. Cesty naplánujete až do poloviny příštího roku.

Některé nalezené termíny mohou být po vybrání nedostupné, zkoušejte vybrat jiný. Aerolinka bohužel nahrála tarif s offline dostupností.

Na Filipínách si užijete především island hoppingu, během kterého navštívíte úžasné laguny s bílým pískem a azurovým mořem. Nevynechejte však ani čajové plantáže, Čokoládové hory či šnorchlování se žralokem velrybím. Na vaše chuťové buňky zaútočí všudypřítomná šťavnatá manga. Více praktických tipů od cestovatelky Kláry najdete v našem průvodci Filipíny bez cestovky.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Krakov
Polsko
Manila
Filipíny

od 11 556 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 2 přestupy 20 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 13. 11. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 14 500 Kč. Ušetříš přibližně 20 %.

Do kdy akce platí?

Cena je platná do vyprodání tarifu V.

Na jaké termíny jsou letenky?

Cestovní období je až do 30.6.2018 (vyjma Vánoc).

Jsou během letu přestupy?

Přestupy jsou na letištích Amsterdam Schiphol a Tchaj-pej Tchao-jüan.

S kým poletím?

Objevte také našeho praktického průvodce pro aerolinie KLM.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je jak příruční, tak i odbavené zavazadlo do 23 kg.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele petrcb
petrcb

Za mě osobně nejlepší průvodce je

Philippines Travel Guide Paperback – by Jens Peters (Author) Je v angličtině nebo němčině.

Odpovědět
před 3 měs
Rob Foxx

Tyjo třetí sezonu Narcos jsem ještě neviděl, nebo je to z jiného seriálu ? :-D ... neblááázni a nepiš tu takové kraviny do cestovatelského fora ...

před 3 měs
Avatar uživatele petrcb
petrcb

Pokud myslíš můj příspěvek,není to seriál ,ale fakt. Skutečný příběh jedné rodiny kterou znám osobně a vím o čem mluvím.

Ty nežiješ na Filipínách a vidíš je očima turisty. Ok

Doporučuji vyhnou se oblastem ,které jmenovali ostatní. Jeden cestovatel projede nedoporučovanou oblastí a nic se mu nestane.Jeho report?Je tam bezpečno.Pojede další -může mít problém nebo také nemusí.

Manila -metro, -kontrola tašek/formální/ před vstupem-kvůli zlodějům?

Obchodní centra-bezpečnostní rámy při vstupu.+/formální/ kontrola při vstupu. Kvůli zlodějům ? V Česku klasická věta-chceš se prát? Na Filipínách ti ukáže zbraň. Tak mu ji ukážeš taky a potom se uvidí co bude.Security jsou na Filipínách jenom kvůli zaměstnanosti? Určitě ne. Únos to je věc která tě nezajímá.O tom jsi jenom něco četl. Pokud neunesou tebe, nebo někoho z tvé rodiny tak tě to samozřejmě nevzrušuje. Drobné krádeže ? Maličkost.Krade se všude.Pokud tě při tom nezastřelí.Proč staví u rod.domů atd. vysoké ploty s ost. dráty a podobně? Určitě jenom kvůli tomu,aby sousedi neviděli jak máš zelenou trávu.

Můžeš 100x navštívit Filipíny a nic se ti nemusí stát. Když tam budeš po 101 můžeš mít problém. Jsou potom bezpečné ? To si musí každý rozhodnout sám.

Přidat odpověď
před 3 měs

Dobrý den, myslíte, že je na Filipínách bezpečno? Četl jsem o nějakých tepokojích s Islamisty.

před 3 měs
Avatar uživatele Mauny
Mauny

Já četl o nějakých nepokojích s Islamisty v Barceloně, znamená to, že je tam nebezpečno? Asi tak...

před 3 měs
David Eiselt

Na Filipínách se maximálně řeší drogové kartele. Islamisty nechte televizi Nova.

Jako všude na světě i na Filipínách najdete místa, kterým se vyhnout. Pokud toto dodržíte, bezpečno je tu jako všude jinde.

před 3 měs
Avatar uživatele matej15
matej15

Záleží na lokalitě, pokud se vyhneš Mindanau a ostrovům jižně od něj a nebudeš v noci procházet slumy v Manile a Cebu, tak bezpečnost imho srovnatelná s ostatními státy JV Asie. Naprostá většina Filipínců jsou dobří lidé milí lidé, kteří mají rádi cizince. Obzvláště Filipínky mají velice rádi bílé muže :D

před 3 měs

Mindanao je ok, cele pobrezi a vnitrozemi od CDO po Davao, zapad a JZ uz na vlastni nebezpeci, ikdyz par slunickovych nazdarku, kteri si nepripousti, ze by se neco mohlo stat jsem uz videl v Zamboanga nebo Sulu ostrovech...

před 3 měs

Ja snivam o Tawi Tawi. Kedze nie som.slnieckar asi si necham zajst chut. To radsej rovno do Indonezie.

před 3 měs
Avatar uživatele petrcb
petrcb

To David Elset

Ano .Řeší se drogové kartely-problém je že to odnáší spousta nevinných lidí Pro komanda řízená prezidentem/ sám je drogový boss /není problém zastřeli kohokoli

Omlouvám se, z důvodu bezpečnosti všech osob neuvádím všechny detaily.

2 pánové navštívili jednu farmu-chceme aby jste se nám staral o naše zvířata.Majitel souhlasil s tím, že dojede pro léky které budou potřebovat.Odjel se synovcem .Na farmě zůstala přítelkyně synovce.Vrátili se z 2 hodiny -přítelkyně byla zastřelená.Šel na policii. Šef policie mu řekl-udělali to prezidentovi muži-důvod?2 pánové co tě navštívili jsou opravdu druglords a přáni prezidenta je zastřelit všechny s kým jsou ve styku. Znám tě osobně ,znají tě další a víme že drogy nebereš a nemáš s nimi nic společného.Moje rada- Nedělej hrdinu, nebo zbytečně umřeš Odjeď se synovcem z ostrova ,schovej se, ale ne v rámci širší rodiny .Při odjezdu nepoužívetej letadlo ,ani oficiální přístav.

I takové jsou Filipíny.

Je tam nádherná příroda a spousta perfektních lidí. ale špatných lidí.Pokud tam někdo jede musí trochu přemýšlet o tom co dělá a jak se chová. Filipíny nejsou bezstarostné Thajsko.

Přidat odpověď
před 3 měs

Hladala som termin na marec, minimalne na tych 23 dni... bohužial všetko čo som našla mi nakoniec vyhodilo ako nedostupne :(

Odpovědět
před 3 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 64%
To musíš vidět!
ušetříš až 79%
To bude jízda!
ušetříš až 57%
Honem, dokud jsou místa!
Zavřít boční panel
Polsko Přílet na letiště Krakov John Paul II

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko
Průvodce pro letiště Krakov John Paul II

Zavřít boční panel
Filipíny Přílet na letiště Manila Ninoy Aquino

Rozmanité a zábavné, to jsou Filipíny

Filipíny jsou ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii v Tichém oceánu. Nejbližsími sousedními státy jsou Taiwan na severu, Indonésie na jihu a Malajsie na jihozápadě.

Cestovatelé na Filipíny jezdí kvůli jejich biodiverzitě. Najdete zde překrásné pláže, hory, vodopády, rýžová pole, deštné pralesy, jeskyně a především místa na šnorchlování a potápění, která patří k nejvyhledávanějším a nejkrásnějším na světě.

Průvodce pro Filipíny
Průvodce pro letiště Manila Ninoy Aquino