Cookovy ostrovy

Kalifornie a tichomořské Cookovy ostrovy v jednom tripu. Letenky od 21 542 Kč

3 komentáře
2018-08-06T15:39:00+02:00

O akci

Dlouhodobě zlevněné tarify "light" bez odbaveného zavazadla z Vídně do Los Angeles můžete využít i ke skvělému výletu až na druhý konec světa do míst nejvzdálenějších z Česka. Díky zlevněném tarifu společnosti Air New Zealand na přímém letu z Los Angeles na letiště Rarotonga si uděláte "malý" odskok přímo do tichomořského ráje zvaného Cookovy ostrovy (přečtěte si našeho nového průvodce).

S cenou 13.235 Kč se jedná o více než dvojnásobné snížení oproti normálu. Připočteme-li letenku z Vídně kolem 8.300, výsledná cena se bude pohybovat okolo 22.500 Kč. Běžné letenky z Prahy na Cookovy ostrovy přitom startují ne 37 tisíc a to ještě bez možnosti stopoveru po cestě. Jediné podobně levné akce se můžou objevit maximálně při nestandardním tarifu na Nový Zéland, na které však spoléhat nelze...

Pamatujte, že na letu z Vídně do Kalifornie a zpět je k dispozici jen příruční zavazadlo + kabelka/laptop. Nicméně i na 14denní cestu příruční zavazadlo bude stačit, pokud zvolíte skladný a prostorný batoh. A kdyby nestačilo, počítejte s celkovým poplatkem ve výši 120 USD za odbavený kufr do 23 kg. 

Zatímco z Vídně do Los Angeles je dostupných termínů na celý rok, z Los Angeles na Cookovy ostrovy jen v níže uvedených datech:

Za připomenutí děkujeme Adamovi!

VIE/Vídeň
LAX/Los Angeles
Zpáteční letenky
18 hodin letu (1 přestup)
LAX/Los Angeles
RAR/Rarotonga
Zpáteční letenky
9 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 42 % oproti obvyklé ceně 37 000 Kč
  • Hledej v období Rozepsané výše
  • Čeká tě přestup na letišti Při cestě z Vídně do Los Angeles 1 až 2 přestupy, z Los Angeles do Rarotongy přímý let.
  • Poletíš s aeroliniemi Z Vídně do Kalifornie kombinace United Airlines a Lufthansa, z L.A. do Tichomoří s Air New Zealand.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Z Vídně do Kalifornie jen příruční zavazadlo + kabelka. S Air NZ i odbavené.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Los Angeles, letiště Rarotonga.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-08-06T10:03:44+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce