Fauna a flora

Madeira z Prahy s možností přepravy sportovního vybavení za 1 EUR. Letenky od 3 342 Kč

42 komentářů
2021-04-20T08:32:00+02:00

O akci

Dnešní akce společnosti TAP Air Portugal přináší nízké ceny letenek směrem na ostrovní území Portugalska. Letenky na ostrov věčného jara Madeiru během května a června zakoupíte za 3 342 Kč, nechť je příkladem termín 10.-19. června.

V nabídce jsou lety s krátkým 1,5 hodinovým přestupem nebo delším, který je vhodný k návštěvě Lisabonu.

Pokud se na cestu vypravíte do konce května, můžete využít i další akce, a to sportovních zavazadel za 1 EUR. Tato nabídka platí pro tarify Basic, tedy ty s odbaveným zavazadlem za 4 342 Kč. Letenky s odbaveným zavazadlem a třeba jízdním kolem vás tedy vyjdou na 4 394 Kč.

Průvodce, ubytování, půjčení auta

Pokud se na cestu vydáte, nezapomeňte načerpat bohatou inspiraci z našich průvodců. Ten po Madeiře je obzvláště vypečený a začít musíte samozřejmě těmito 19 místy, které vidět na Madeiře. I mezi cestopisy z Portugalska najdete 3 poutavé a dobře hodnocené cestopisy z putování po Madeiře.

Nakonec budeme samozřejmě rádi a vděčni, pokud si zarezervujete přes tyto odkazy ubytování či půjčíte auto. Pomůžete nám tak finančně se dostat zase na nohy a pro vás zůstávají ceny samozřejmě stejné, jako kdybyste šli na portály přímo, děkujeme.

Podmínky vstupu

Na Madeiru sice můžete letět bez PCR testu, nicméně letecká společnost TAP při cestě do Portugalska vyžaduje PCR test před nástupem na palubu, nejlevnější PCR test pořídíte v Praze za 770 Kč - kde se nechat testovat?

Pokud budete plánovat stop-over v Lisabonu, pak u cest do 48 hodin platí výjimka z karantény. Musíte mít jen negativní PCR test.

Madeira a i celé Portugalsko je nyní v českém semaforu, který určuje podmínky návratu, oranžové. To znamená, že musíte mít před odletem negativní antigenní test 24h před nástupem do letadla nebo PCR 72 hodin a po příletu nemusíte absolvovat sebeizolaci ani další test. Pro cestu z Portugalska TAP již podmínky na PCR test pře nástupem na palubu nespecifikuje, musíte tak splňovat pouze podmínky cílové destinace, tedy stačí angitenní test.

Podmínky se samozřejmě mohou a budou měnit. Sledujte proto stránku koronavirus Portugalsko, kterou pro vás budeme aktualizovat.

  • Ušetříš až 49 % oproti obvyklé ceně 6 500 Kč
  • Hledej v období 1.5. až 30.6.2021 s maximální délkou pobytu 14 dní
  • Čeká tě přestup na letišti Lisabon s libovolnou délkou
  • Poletíš s aeroliniemi TAP Portugal
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je příruční zavazadlo
PRG/Praha
FNC/Madeira
Zpáteční letenky
6 hodin letu (1 přestup)
3 342 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Funchal.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2021-04-20T06:54:30+02:00

42 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jitka.pankojc
jitka.pankojc
před rokem

Ahoj, je možné se ještě někde dostat k této nabídce ceny za letenku? Nevím, kde se prokliknout. Děkuji.

Avatar uživatele matej15
matej15
před rokem

Ahoj,

v neděli jsme se vrátili z Madeiry, kde jsme byli 2 týdny, tak přidám pár postřehů pro ty z vás, co se tam v brzké době chystají:

Letenky byly s TAPem, na let Praha - Lisabon nešel udělat online check-in, tak hezky do fronty na přepážku, kde chtěli vidět PCR test, vyplněný formulář pro pevninské Portugalsko a vyplněný formulář pro Madeiru. Airbus A320 plný cca z poloviny, obsazují od prvních řad takže poslední řady úplně volné. V Lisabonu jsem nakonec prodloužil přestup až na 18 hodin (přílet 22:00, odlet 16:20 další den). Momentálně se dá pokračovat rovnou na Madeiru i bez přenocování, ale přílet v 1:30 je k ničemu vzhledem k zavřeným půjčovnám atd...

V Lisabonu je východ z letiště rozdělen na 2 pruhy, jeden pro vnitrostátní přílety (včetně Madeiry a Azor) a druhý pro zahraniční, kde policajti kontrolují PCR testy a vyplněný formuláře (opuštění letiště nám nikdo nebránil stačilo jen říct, že zítra pokračujeme na Madeiru). V Lisabonu již vše funguje prakticky bez omezení.

Let na Madeiru v A321 téměř plný. Po přistání jsou 2 koridory, jeden pro ty co nemají test a jdou si ho tam nechat zdarma udělat a druhý pro ty co ho mají. Doporučuji test nahrát do formuláře pro vstup na Madeiru (MadeiraSafe), pak totiž jen ukážete QR kod a rovnou jdete ven. Při odchodu z letiště ještě rozdávají lahev vody jako dárek.

Auto jsme měli rezervovaný u Europcar, tu nejmenší kategorii, 215 eur na 14 dní včetně pojištění od BilligerMietwagen. Při vyřizování papírů trochu drsnější ukecávání k změně na větší auto. Týpek doslova řekl, že malýmu auto s malým motorem při jízdě do kopce rozbiju převodovku a zadřu motor a pak budu platit big money. Poslal jsem ho s tím do háje, že proč tady mají malý auta, když se rozbijou :D Dostali jsme Peugeot 208 61kW a nikde v žádném stoupání jsme absolutně neměli problém. Místní běžně provozují i Smarty nebo klony Škody Citigo. Naopak jsem litoval ty lidi, co se nechali ukecat z mini auta na Renault Megane v kombíku, protože ti opravdu museli zažít při parkování peklo. Silný motor vám stejně nepomůže, protože všude mimo hlavní tahy jsou tak nepřehledný klikatý úseky, že se moc nedá jezdit rychle. Benzín stojí většinou 1,54 (maximální cena stanovená vládou).

Ubytování jsme měli super vilu na kopci v Arco da Calheta za 600 eur na 14 dní.

https://www.booking.com/hotel/pt...en-gb.html

V době našeho pobytu platily na celým ostrově na hlavu postavený COVID pravidla, kdy do 18:00 ve všední den a 17:00 o víkendu fungovalo všechno prakticky bez omezení (restaurace, obchody, služby a většina památek) nicméně po tomto čase muselo vše bez vyjimky zavřít a v restauraci vám neprodali ani jídlo sebou (maximálně se dalo objednat přes doručovací službu, ale ta fungovala jen ve Funchalu, takže k ničemu). Takže večeře byly po celou dobu pobytu bez šance. Leckde odmítali obsloužit i při příchodu kolem 17:30 a v 17:45 už dávali dost nevybíravě najevo ať vypadneme včetně třeba nucení přelití piva ze sklenice do kelímku :D Po 19:00, respektive 18:00 o víkendu pak platil absolutní zákaz vycházení, který místní opravdu dodržovali a všude bylo pusto prázdno. My jsme to ne vždy dodržovali ale nikdy jsme problém s policií neměli. U místních však bylo vidět, že se policie bojí. Od 3.5. je toto již naštěstí posunuto do 22:00 se zákazem vycházení od 23:00.

V době našeho pobytu nefungovalo:

Jeskyně v Sao Vicente (trvale uzavřený od loňského roku a nejspíš se jen tak neotevřou).

Obě lanovky ve Funchalu.

Sjíždění kopce v proutěných koších.

Expozice v majáku na Ponta do Pargo

V době zpracování třtiny (do konce května) zavřeny pro exkurze obě destilérky (Calheta i Porto da Cruz). Ochutnávky rumu v separátních budovách nicméně možné.

Plno levád je oficiálně zavřeno, probíhá jejich údržba a na začátku trasy jsou cedule se zákazem vstupu a páska přes cestu. Například 25 Fontes, Rocha Vermelha (včetně propojek mezi nimi a tunelu z Fontes směrem na jih), Caldeirao Verde... Nicméně lidi je normálně chodí a dělníci co dělají údržbu jsou shovívaví, navíc o víkendech a v pracovní dny po 17:00 již nepracují. Na trasách není žádné nebezpečí, uzávěra je čistě aby se tam lidi nepletli když dělníci betonují zdi a schody. Silnice z Calhety k začátku tunelu 25 Fontes je uzavřená úplně a vybagrovaná. Pokud chcete jít ten tunel tak se dá vyjet k vodojemu u začátku Rocha Vermelha a jít odsud.

Lanovka v Achadas da Cruz se zdá, že má extra časy pro místní a pro turisty. Přijeli jsme v 15:00 a řekli nám, že nás vezmou až v 16:30. Mezitím se vozili místní dolu na zahrádky. Čekat jsme nechtěli, tak jsme jeli pryč.

Pláže a přírodní bazénky, včetně placených v Porto Moniz v provozu bez omezení. Stejně tak ochutnávky Madeirských vín v jednotlivých vinařstvích.

Antigenní testy jsme si dělali v Hospital da Luz za 20 eur včetně potvrzení v angličtině (pozor na potvrzení není čas test, jen datum, nicméně nikdo to po cestě neřešil). K testu je potřeba se předem objednat na konkrétní čas osobně nebo telefonicky, mluví dobře anglicky. Údajně by mělo za 20 eur fungovat i testování bez předchozí objednání v Hospital Particular ale nezkoušeli jsme.

Ještě doporučuji si určitě stáhnout aplikaci Madeira Safe, můžete v ní získávat body za vložení PCR testu (30 bodů), instalaci (5 bodů) a pak za každý den kdy potvrdíte že se cítíte dobře můžete získat další 3 body. Za 35 bodů vám vláda zaplatí aktivitu v hodnotě 30 eur, za 55 bodů v hodnotě 60 eur. Měli jsme přes 70 bodů, takže jsme vzali jednou výlet lodí za velrybama a delfínama (který jsme opravdu viděli a byl to super zážitek) a po druhý 3 hodiny na Paddleboardu z guidem podél pobřeží. Za 60 eur už se tam dá vzít i Canyoning (který jsme taky absolvovali v rámci dárku k letenkám od TAPu) nebo celodenní plavba lodí k Desertas Islands.

Na celém ostrově prakticky nejsou turisti, na většině levád jsme byli téměř sami, včetně těch nejznámějších. Větší počet lidí byl pouze na Sao Lourenco, ale i tak nic hrozného.

Na letu zpět kontrolovali AG testy na gatu na Madeiře a pak už to nikoho nezajímalo. V Praze zajímal policajta jen QR od vyplněného českého formuláře. Letadlo do Lisabonu opět téměř plné. Do Prahy pak pokračoval Embraer E190 odhadem tak 40 lidí, méně než půlka letadla.

Pokud by vás ještě něco zajímalo, tak klidně napište zprávu.

MIGUELAS
před rokem

Matej15, dobrá práce a díky za kompletní shrnutí všech info. Já původně myslel, tak jak to tady někdo psal předtím, že při cestě zpět stačí dělat antigen až v Lisabonu, protože se z Madeiry jedná o vnitrostátní let. Pro jistotu tedy navštívím tvou zmíněnou nemocnici Luz, doufám, že tam půjde platit kartou. O těch několika zavřených levadach jsem nevěděl, tak snad pokuty za zákaz vstupu nehrozí. Jsem zvědavý na to sbírání bodů v aplikaci.

Avatar uživatele matej15
matej15
před rokem

Jak jsem už psal, dělat to až v Lisabonu nemá smysl, když je cena stejná. Hádat se kvůli tomu pak při odletu z Madeiry nestojí za to. Platit kartou se tam dá. Objednas se na konkrétní čas a na nic necekas, jdeš okamžitě na řadu a za 15 minut máš výsledky a jdeš pryč. Mají tam i vlastní podzemní garáže, kam se dá vjet autem.

MIGUELAS
před rokem

Vypadá to, že v appce MadeiraSafe je už i možnost sjednání testu zdarma před odletem zpět. Jen to zatím nenacita body na aktivity (za nahrání testu, za zdravotní report), možná je to tim, že ještě nejsem fyzicky na Madeiře.

Avatar uživatele Eda Novak
Eda Novak
před rokem

V appce jsem tu moznost nenasel… musel jsem jit na web stranky a prihlasit se pod svym emailem… potom je tam moznost objednat se pred odletem na PCR nebo antigen test. Vyplnil jsem a cekam co se bude dit dal.-)

Avatar uživatele
Jakub Nováček
před rokem

Ahoj,

Máte zkušenost s tím testem při cestě zpět? Poletíme přes Lisabon, takže potřebujeme PCR. Před odletem ale budeme na Porto Santo, tak nevím jak moc před odletem se musíme přesunout zpět na Madeiru, abychom se stihli otestovat a obdrželi výsledky. Počítám že bez nich nás nepustí do letadla? Nebo bude stačit AG a výsledky PCR budou muset dorazit než doletíme do Lisabonu?:) Díky za rady a postřehy!

Avatar uživatele Eda Novak
Eda Novak
před rokem

PCR test zdarma je mozne absolvovat i na Porto Santo.

Avatar uživatele eremi
eremi
před rokem

Pokud letis z FNC přes LIS do PRG nepotřebuješ PCR,stačí ATG test, který ve Funchalu přes týden dělají ve více nemocnicích, v sobotu myslím do 12:30 v Clinica de Se,která je přímo v centru (je dobry domluvit se dopředu) a v Hospital Particular (dost z ruky) by jej měli dělat 24/7.

Za 40 euro dělají ATG testy i přímo na letišti,ale je třeba se opět dopředu domluvit.

Avatar uživatele matej15
matej15
před rokem

Na ten přestup v Lisabonu je potřeba PCR test jen pokud přilétáš ze zahraničí. V případě letů z jiných letišť na pevnině nebo z ostrovů ten test nepotřebuješ, respektive se to řídí podmínkama vstupu do ČR, tedy jak píše eremi, ATG test, případně očkování nebo prodělání. Jinak test dělají v sobotu i v Hospital da Luz, v našem případě v tu sobotu dokonce byl i svátek a nebyl s tím problém. Nevím jak dlouho budeš na Porto Santo, každopádně pro vstup na něj je PCR test tak, jako tak potřeba, takže možná by ti platnost vystačila až do Prahy. (72 hodin před nastoupením cesty do ČR)

Avatar uživatele
Jakub Nováček
před rokem

Díky za rady!

Avatar uživatele
Alena
před rokem

Vedel by nekdo prosim, kdyz mam koupeny let na madeiru (14h45min) a letim s ditetem, tudiz budu mit kocarek, zda ten kocarek dostanu zpatky az na te Madeire nebo mi ho pristavi na tom prestupu v Lisabonu? Diky

Avatar uživatele George _1
George _1
před rokem

Zdravím, rád bych se zeptal zda má někdo zkušenost s použitím více Voucherů u TAP, případně jakým způsobem je to možné provést?

Konkrétně, prostřednictvím těchto stránek jsem měl v podobné akci na loňské jaro zakoupenou letenku na Madeiru pro 3 osoby. Díky zrušení letů jsem od TAP dostal Voucher, ale pro každou osobu zvlášť. A teď mi jde o to jak pro ty samé 3 osoby uplatnit všechny vouchery bez nutnosti kupovat každou letenku samostatně, aby se zamezilo tomu, že koupím 1 či 2 a další už nebude k dispozici, nebo bude za vyšší cenu atp...

Předem díky za reakce.

Avatar uživatele
daniel
před rokem

ahoj. tak dnes pokus o použití dvou voucherů na jednu letenku.. měl jsem 4 vouchery z loňska (4 osoby), pokusil jsem se koupit dvě letenky pro dvě osoby. zadal jsem vouchery, pustilo mě to na zadání pouze 3 voucherů, čtvrtý už nešel. tak jsem zkusil koupi každé letenky zvlášť - zadal jsem 2x voucher a šlo to... teda až do úplného konce - tam jsem měl doplatit 103 korun, ale při zadání (vyzkoušel jsem 3 různé karty, jak debetní tak kreditní) všech údajů mi napsali, že se nepodařilo kartou zaplatit... takže nic.. kde je problém netuším a pokud budeš mít nějakou zkušenost jak jsi dopadl, tak se ozvi.. díky moc

Avatar uživatele
Dita
před rokem

Zdravím, máte někdo zkušenost s layover v Lisabonu? Cca 22h. Jde mi o to, co se děje s odbavenými zavazadly. Nechceme se s nimi tahat, zůstávají na letišti ready pro další let, nebo nám je dají a pak je musíme znovu odbavit? Podotýkám, že se nejedná o stopover, ale layover. Díky moc za odpovědi!!!!!

Avatar uživatele
David Eiselt
před rokem

U takovýchto přestupů zůstávají zavazadla u handlingu. Nemusí to ale být pravidlem i v případě TAPu, to už musí někdo podat vlastní zkušenost.

Avatar uživatele Karin _1
Karin _1
před rokem

Nemá někdo aktuální zkušenost s výjimkou z karantény při pobytech do 48 hod.? Chtěli bychom si přidat stopover na den v Lisabonu, ale nemáme pro to speciální důvod :) tak by mě zajímalo, jak moc to řeší.

Avatar uživatele
Monika
před rokem

Prosím o radu, na stránce TAP Portugal si vyberu termíny v těch akčních cenách a v dalším kroku, kdy chci letenky booknout, mě to opakovaně nepouští dál s hláškou, že stránka nenalezena. Co je špatně?

Avatar uživatele Eliška Mistrová
Eliška Mistrová
před rokem

Co je špatně nevím, mě se to také dělo, ale při opakovaných vstupech jsem se pak dostala dále.

MIGUELAS
před rokem

Tak už v tom tápu. Při současných podmínkách, při letu tam je čekání přes noc, nevadí mi to, už jsem v letištní hale v LIS cekal do rána hodnekrat, naposledy v listopadu 2020, to mě nepustí z tranzitní zóny (a je vůbec otevřená 24h). A jestli mě pustí, je kromě formuláře pro Madeiru třeba mít i ten další pro Portugalsko? To samé na cestě zpátky, je tam pár hodin čas na skok do města, pustí mě ven do haly a musím mít zas formulář pro Portugalsko, a když mě pustí do haly jak jsou schopni ohlídat, že halu neopustím.

Avatar uživatele matej15
matej15
před rokem

Pokud máš přestup přes noc, tak není problém opustit letiště, jen musíš mít vyplněný ten online formulář s adresou hotelu. U baggage claim to policajti kontrolují. Vyzkoušeno teď v sobotu, přestup v Lisabonu 18 hodin přes noc. Při cestě zpět není vůbec problém, protože z Madeiry (a všech dalších domestic letů) žádné omezení neplatí.

Avatar uživatele
Anne
před rokem

Prophylatic isolation for 14 days is now compulsory for passengers arriving from one of the following countries: Brazil, South Africa, Bulgaria, Czech Republic, Cyprus, Croatia, Slovenia, Estonia, France, Hungary, Netherlands, Poland and Sweden

Avatar uživatele
Anne
před rokem

Dobry Den,

Hope it's ok for you if I do ask in English.

Thanks for the tips. Due to that we went trough all the information available on the Internet before doing our final booking.

On Madeira Airport's website : it is mentioned that " Prophylatic isolation for 14 days is now compulsory for passengers arriving from one of the following countries: Czech Republic...

https://www.aeroportomadeira.pt/...w/covid-19

So it means that we have to stay 14 days in Quarantine. Thanks for your help

Avatar uživatele Eda Novak
Eda Novak
před rokem

This applies for mainland Portugal. If you have stopover in Lisabon shorter than 48hrs or direct flight to Madeira you need PCR test only. For return flight... it depends on your final destination. No quarantine. This applies today.... tomorrow... nobody knows.-)

Avatar uživatele
Tereza
před rokem

According to information from our embassy in Lisbon, you have to stay at the airport also in case of longer stopover (unless you are travelling for important reasons).

"Výjimku z karantény v případě pobytu nepřesahujícího 48 hodin (nutno doložit zpáteční letenkou a dalšími doklady) mohou portugalské orgány udělit ve výjimečných případech. Stejné podmínky platí při překročení portugalských hranic osobním vozem. Všichni cestující jsou před započetím cesty povinni vyplnit dotazník on-line s uvedením osobních údajů včetně adresy pobytu v Portugalsku a po potvrzení prostřednictvím e-mailu obdrží stejnou cestou certifikát, který budou povinni předložit při hraniční kontrole pracovníkovi pohraniční a cizinecké policie (SEF). Data z formulářů bude SEF průběžně zasílat hygienické službě DGS, která je oprávněna dodržování stanovené karantény kontrolovat. "

Avatar uživatele Eliška Mistrová
Eliška Mistrová
před rokem

Ahoj, víte někdo, zda testy potřebují i cestující, kteří byli již očkovaní? Děkuji moc za odpověď. Eliška

Kryštof Hájek
před rokem

Ahoj, zatím pro očkované nejsou žádné výjimky.

Avatar uživatele
Tereza
před rokem

Dobrý den, mohu se zeptat, zda můžeme při delším přestupu navštívit Lisabon nebo musíme zůstat na letišti? Děkuji moc.

Avatar uživatele
David Eiselt
před rokem

Dobrý den, za standardní situace to není problém, ale aktuálně je v Portugalsku (pevninská část) nutná karanténa. Ta je na výjimky prominuta u pobytů do 48 hodin. Předpokládám, že vám u delšího přestupu výjimku určitě dají, u toho kratšího si dovedu představit proaktivního pracovníka celní správy, který vám to nedovolí. :)

Avatar uživatele
Tereza
před rokem

Moc dekuji :)

Avatar uživatele
Jirka
před rokem

Jsme na Madeire, SmartWings nepozaduji pro vstup na palubu PCR test, staci antigen nejdele 24 hodin pred nastupem. Pred prijezdem se musíte zaregistrovat v aplikaci https://madeirasafe.com/, hned po priletu jdete po barevných carach, tusim ze po svetle zelene a dojdete k mistu, kde vas zdarma PCR otestuji. Pak musite 12 hodin cekat na byte nez se vam v aplikaci ukaze vysledek. Test je zdarma stejne jako dalsi PCR testy, kdyz chcete treba lodi na vylet na Porto Santo. V aplikaci take kazdy den dostavate tri body za to, ze jim napisete, ze nemate priznaky. Za body mate zdarma zazitky. Treba vstup do botanky je za 25 bodu. Za 35 bodu je vylet na more poozorovat delfiny atd. Vsichni tu nosi rousky a jsou hodne ohleduplni. Vyskyt koronaviru je tu podle statistik asi minimalni. Pocasi krasne, more teple.

Avatar uživatele
David
před rokem

Jsem koukal že ty letenky od SmartWings snad stojí 12 tisíc. To je šílený, to jsem lítal levněji i do Japonkska :-) To někdo kupuje ?

MIGUELAS
před rokem

Děkuji za akci. Koupeno 13.5. - 22.5.

Avatar uživatele Eliška Mistrová
Eliška Mistrová
před rokem

Jsou testy vyžadovány i u osob očkovaných? Děkuji Eliška

Avatar uživatele
Alena Hrotkova
před rokem

Co když si odbavim sportovní vybavení např. Golfový vozík a místo holí to použiji na oblečení. Projde mi to nebo ne?

Avatar uživatele
David Eiselt
před rokem

Sportovní vybavení za 1 EUR funguje jen u tarifu, který má 23 kg zavazadlo k odbavení v ceně, tedy Basic. Tzn. není potřeba vymýšlet další šulení :) to už jsem ozkoušel za vás ráno :D

Avatar uživatele
luca
před rokem

AHoj, muzu se zeptat kde v Praze se testuje za 770kc, vc. certifikatu? Me se povedlo najit jen za 1300kc v zlutych laznich. Moc dekuju

Kryštof Hájek
před rokem

Ahoj, viz odkaz v akci výše "kde se nechat testovat" - nejlevněji na Městské poliklinice Praha: https://www.prahamp.cz/oc-marianske-namesti

MIGUELAS
před rokem

Bohužel zrovna toto odběrové místo asi pro velký zájem nemá k dispozici do budoucna ani jeden volný termín, by se mi tam vyplatilo jet i z Ostravy o den dříve.

Avatar uživatele
Danny_
před rokem

Ta cena je dobrá, takže je velký zájem. Vše vyprodáno na týden dopředu. Ale o půlnoci vždy uvolní následující za týden den a ještě ráno se dá nějaký termín chytit. A nebo si můžeš zadat hlídacího psa v systému, na můj chtěný pátek mi přišlo asi 10 upozornění, že se uvolnil termín, ale byť pár minut po upozornění, vždy už byl termín pryč. Po jedenácté teď na zítra úspěch. Uvolnil jsem tak svůj pondělní termín a jak jsem to sledoval, byl do 1-2 minut ze stránek rezervací hned pryč...

Avatar uživatele
Monika
před rokem

Potřebuji PCR test pro přestup v Lisabonu i cestou zpět?

Avatar uživatele
Jindra
před rokem

POZOR!!! Na Madeiru můžete letět bez PCR testu, ....

To plátí jen pro přímý let (mimo SmartWings, který PCRko chce pro vstup na palubu).... .. pokud máte přestup v Lisabonu potřebujete PCRko tak i tak.

Zaplatil jsem na letišti v Praze 7500 Kč kvuli tomu ... a navíc jsem vyšel falešně pozitivní.... takže se nikam neletělo... zkušenost z velikonoc!!!

Další akce