Na Havajské ostrovy levně z Katovic. Letenky od 14 604 Kč

7 komentářů
2019-12-17T14:58:18+01:00

O akci

Plánujete-li cestu na Havajské ostrovy a nemáte daleko na polské letiště v Katovicích, neměla by vám ujít nabídka společností United a Air Canada. Především během února března nabízí zpáteční letenky na všechny hlavní Havajské ostrovy (Oahu, Lihue, Hawaii i Maui) v rozmezí od 14 600 do 15 000 Kč. 

Rozhodně však doporučujeme zvolit spíš open-jaw nabídky s příletem na jeden ostrov a odletem z jiného, které jsou dostupné za stejnou cenu. Ušetříte se tak jeden místní přelet a minimálně půl dne času. Níže vypisujeme jen nejoblíbenější příklady, kombinovat můžete odlety s přílety na libovolný ostrov, stejně tak můžete upravovat datum podle vlastních preferencí.

Věnujte pozornost výběru letů. Často nejrychlejší varianty bývají vedeny přes kanadský Vancouver, v takovém případě bude nutné si vyřídit povolení eTA za 7 CAD. Havaj je pak standardní součástí USA, budete tedy potřebovat i povolení ESTA za 14 USD.

Co se ještě bude hodit?

  • Ušetříš až 30 % oproti obvyklé ceně 21 000 Kč
  • Hledej v období Únor a březen
  • Čeká tě přestup na letišti Vždy dva přestupy na různých letištích, nejčastěji Frankfurt a San Francisco nebo Vancouver
  • Poletíš s aeroliniemi United Airlines nebo Air Canada, přískok z Polska do Frankfurtu s Lufthansa
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně klasické příruční zavazadlo + kabelka/batoh/laptop. Odbavené za 50 EUR za jeden směr
KTW/Katovice
OGG/Kahului HNL/Honolulu
KTW/Katovice
Open-jaw letenky
25 hodin letu (2 přestupy)
KTW/Katovice
KOA/Kailua-Kona HNL/Honolulu
KTW/Katovice
Open-jaw letenky
27 hodin letu (2 přestupy)
KTW/Katovice
HNL/Honolulu LIH/Lihue
KTW/Katovice
Open-jaw letenky
27 hodin letu (2 přestupy)
KTW/Katovice
HNL/Honolulu
Zpáteční letenky
27 hodin letu (2 přestupy)
WRO/Vratislav
OGG/Kahului HNL/Honolulu
WRO/Vratislav
Open-jaw letenky
25 hodin letu (2 přestupy)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Katovice, letiště Kahului, letiště Honolulu, letiště Kona, letiště Lihue, letiště Wroclaw.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-12-17T14:13:33+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Tomáš _3
před 4 lety

Je prosim vas nejaka sance, ze by se objevila Havaj na srpen? Popr. nejaka jina podobna exotika (Fr. polynesie, Cookovy ostrovy apod..)?

Diky

Nuny
před 4 lety

Na srpen jsou výborný akce v C směr Severní Amerika, Havaj se dá lehce přes pade, ale v eco ani prd. I jiná exotika bude z Evropy v tomto období těžkou výjimkou.

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 4 lety

Chceš říct, že za běžnou cenu cca 21000 Kč bys na Havaj neletěl, ale kdybys našel slevu 30% do Fr. Polynésie nebo na Cookovy ostrovy, hned bys letěl? Když ti jde tolik o úsporu 6000 Kč, uvědomuješ si, že u Fr. Polynésie by to byl v celkovém rozpočtu jen zlomek? Na Cookovy ostrovy bude asi snadnější shánět akci na NZ a pak si dokoupit letenky z NZ (ale nech si raději větší rezervu cestou zpět) než čekat na akci na celou cestu (naposledy zde před 2,5 lety).

Avatar uživatele STA86
STA86
před 4 lety

Záleží jak to pojmeš. Známí navštívili Francouzskou Polynésii relativně nízkonákladově. Kombinace levné letenky do SFO + French Bee za nějakých 22 tis., ale pak byli jen na Tahiti a Moorea kde spali v hostelu a pak tuším i v nějakým kempu.

Já tady nechci hodnotit jestli tenhle způsob cestování v případě Francouzské Polynésie dává nebo nedává smysl, jen chci říct, že v takovým případě ta 30% úspora na letence na osobu může představovat i větší část rozpočtu. Ne že bych teda někdy 30% slevu na nějaký normální letenky do Francouzské Polynésie někde viděl (z ČR a okolí)... Já tehdy letěl z PRG za cca 27 tis. pokud si dobře vzpomínám což není úplně zlý...

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 4 lety

Vratislavi.

Avatar uživatele
Liborek
před 4 lety

:-)

Mobil mi to puvodne zmenil na “z Bratislavy” a oprava se mi povedla jen na pul.

Avatar uživatele
Liborek
před 4 lety

Za obdobnou ceny i z Vratislavy (WRO) i s deltou/klm.

Další akce