Panamský průplav

Na lehko z Norimberka v hlavní sezoně do Panamy. Letenky od 10 167 Kč

0 komentářů
2018-08-29T10:57:22+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Akční letenky do nejužšího bodu Ameriky a spojnice její severní a jižní části, do Panamy, se neobjevily už nějaký ten pátek, je proto na čase si vypomoct cestou na blízká německá letiště. Právě z nich nabízí v aktuální akci společnosti Air France/KLM letenky za 10.167 Kč, což je nejnižší cena za poslední dobu. Obsahují sice jen příruční zavazadlo + menší tašku (kabelka, brašna na laptop), nicméně to už je při cestách z Evropy do Severní i Jižní Ameriky bohužel většinově pravidlem a panamské tropické podnebí dovolí cestovat skutečně na lehko.

Panama je kromě své největší atrakce, Panamského průplavu, známá také díky svým panenským plážím jak na Karibské, tak na Tichomořské straně, krásnými koloniálními městečky i moderní tepající metropolí Panama City, která si v ničem nezadá s velkoměsty v USA. 

Vydáte-li se na letiště veřejnou dopravou z Prahy, bude pro vás nejlepší kombinace odletu z Norimberka a návratu do bližších Drážďan. Za autobusové jízdenky u Regiojetu tak dáte celkem 678 Kč a ušetříte si při cestě zpět pár hodin na cestě. Je možné zvolit i čistou zpáteční letenku z Drážďan, nicméně při cestě tam nenavazuje spojení a vy byste tak museli čekat celý den v Amsterdamu. 

Kromě odletu z Norimberka můžete volit i lety z berlínského letiště Tegel. Přehledný kalendář termínů najdete na webu KLM.

NUE/Norimberk
PTY/Panama
Zpáteční letenky
15 hodin letu (1 přestup)
NUE/Norimberk
PTY/Panama PTY/Panama
DRS/Drážďany
Open-jaw letenky
15 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 25 % oproti obvyklé ceně 13 500 Kč
  • Hledej v období Od listopadu do března 2019 s výjimkou období Vánoc a Nového roku.
  • Čeká tě přestup na letišti Vždy jen jeden přestup, buď na letišti Amsterdam nebo Paříž Charles de Gaulle.
  • Poletíš s aeroliniemi Air France nebo KLM
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jen příruční 55 x 35 x 25 cm + kabelka/laptop.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Norimberk, letiště Panama City, letiště Drážďany.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-08-29T10:11:16+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce