Jak akci využít?

Nejlepší 5* aerolinie v následujících dvou dnech nabízí zlevněné letenky směrem do rozpáleného Thajska. Po změně cenové politiky Qatar Airways, kdy raději prodávají letenky za vyšší ceny adekvátně k lepšímu servisu, nelze už očekávat ceny jaké známe z minulosti.

Nejlevněji z Prahy vychází let do Chiang Mai, města digitální nomádů, ale i milovníků džungle a road tripů na motorce. Prozkoumejte našeho průvodce po Chiang Mai. Letenky stojí 12 712 Kč. Z Budapešti pak zamíříte za nejnižší cenu do letoviska Krabi za 11 913 Kč.

Dobrodruzi toužící poznat co nejvíce z celého Thajska pak koupí letenky ve formě open–jaw. Odlet z Prahy do Chiang Mai s návratem z Krabi do Budapešti, kdy celkovou částku srazíme na 11 320 Kč. S odletem z Phuketu pak na 11 550 Kč. Zhruba o 2 tisíce dráž vás vyjdou případné lety s návratem zpět do Prahy. Vlak či autobus z Budapešti vás ale vyjde na 500 Kč.

Napříč Thajskem se budete přesouvat levně vlaky, nočními autobusy, ale i letecky. Vše co potřebujete ke své cestě se dočtete v našem průvodci Thajskem.

Tip na závěr. Některé lety z Krabi zahrnují noční přestup, kterému se vyhněte a hledejte ty, kde máte odlet do Budapešti z Dauhá v 1:35 ráno, budete mít tak ideální půl den na průzkum centra Dauhá. U Phuketu se bohužel přespání na letišti nebo v přilehlém hotelu nevyhnete.

Tip pro byznysmeny. V nejlepší byznys třídě poletíte za 40 tisíc, vybírejte určitě jen varianty z Prahy s Boeingem 787.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Letenky
Praha
Česká republika
Čiang Mai
Thajsko
Krabi
Thajsko
Budapešť
Maďarsko

od 11 320 Kč

Vyhledej letenky
Open-jaw 1 přestup 28 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Letenky
Praha
Česká republika
Čiang Mai
Thajsko
Phuket
Thajsko
Budapešť
Maďarsko

od 11 550 Kč

Vyhledej letenky
Open-jaw 1 přestup 24 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Praha
Česká republika
Čiang Mai
Thajsko

od 12 712 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 16 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Budapešť
Maďarsko
Krabi
Thajsko

od 11 903 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 16 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 13 500 Kč . Ušetříš přibližně 16 %.

Do kdy akce platí?

Do 19. prosince

Na jaké termíny jsou letenky?

Od ledna do března 2019

Jsou během letu přestupy?

Delší stop v Doha Hamad využijete k průzkumu města

S kým poletím?

Qatar Airways

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční i odbavená zavazadla do 30 kg

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Budapešť - Krabi od 16 Kč? To se mi fakt nezdá...:-)

před 7 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3299 komentářů
 • Poslat zprávu

Stále vidíte 16 Kč? Bylo to tam první pár minut (záměna doby letu a ceny), ale hned jsme opravili?

Přidat odpověď
před 7 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 30%
Tam to bude krásný!
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 50%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 25%
To bude jízda!
4379 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

 • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
 • 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
 • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
 • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

 • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Thajsko Přílet na letiště Čiang Mai

Po Chiang Mai se budete pohybovat červenými dodávkami. Stačí vyjít ven před terminál a naskočit do toho, který právě přijel a vysadil cestující. Cena z letiště činí 40 THB na osobu.

Alternativou je letištní kiosek prodávající přepravu po městě, zde se platí za celé auto. Cena dopravy přímo k hotelu do centra města činí 160 THB, případně do širšího okolí 200 THB. Výhodou je fakt, že tyto vozy jezdí cestou okolo letiště, kam ostatní nesmí a čas přesunu do centra se tak zkrátí na polovinu.

Přivolat si můžete také vůz prostřednictvím aplikace Grab.

Průvodce pro Thajsko
Průvodce pro letiště Čiang Mai

Zavřít boční panel
Thajsko Přílet na letiště Krabi

Na letiště se dostanete třemi základními způsoby:

 • Běžné autobusy jezdí zhruba každou hodinu do Krabi (90 bahtů) nebo do resortu Ao Nang (150 bahtů),
 • songthaewy jsou otevřené pick-upy přestavěné pro dopravu cestujících. Pohodlí je sice minimální, ale naopak zážitek z cesty maximální. Cena do Krabi stojí asi 50 bahtů a spoje vyjedou, až se zaplní, což obvykle trvá velmi krátkou chvíli,
 • nejdražší variantou je taxi, které do Krabi nebude levnější než 300 THB, do Ao Nang pak asi 600 THB.

Průvodce pro Thajsko
Průvodce pro letiště Krabi

Zavřít boční panel
Maďarsko Přílet na letiště Budapešť Ferenc Liszt

Nejlevnější možností dopravy do centra je autobus číslo 200E, který jede ke konečné stanici modré linky metra „Köbanya-Kispest“. Odtud už snadno dojedeme přímo do centra metrem. Celková doba cesty činí asi 50 minut a zaplatíme za ní 530 forintů / 46 Kč (přestupní jízdenka na 100 minut). V jízdenkových automatech lze platit kreditní kartou. 24hodinová jízdenka (platí skutečně 24 hodin od označení) vyjde na 1.650 forintů / 140 Kč.

Od června 2017 jezdí také expresní linka 100E bez přestupu přímo do centra města (staví jen na Kálvin Tér a Deák Ferenc Tér). Jede od 4:00 do 0:30 každých 30 minut, přičemž cesta zabere asi 30-40 minut. Na této lince však platí speciální tarif: jedna jízda vyjde na 900 forintů / 77 Kč a jízdenku není možné použít na jiné linky, stejně jako jiné jízdenky nelze použít na trasu 100E.

Alternativní způsob nabízí nově od roku 2017 autobusová společnost Flibco. Z letiště jede přímo do centra se zastávkami na autobusovém nádraží Népligét, Deák Ferenc tér a u nádraží Nyugati, Déli a Keleti. Cesta do centra zabere zhruba 70 minut, autobusy jezdí 24 hodin denně každých 30 minut při ceně 9 € za jednosměrnou jízdenku. Rezervaci lze provést online.

Průvodce pro Maďarsko
Průvodce pro letiště Budapešť Ferenc Liszt

Zavřít boční panel
Thajsko Přílet na letiště Phuket

Pro cestu do největšího města Phuket City můžete zvolit několik možností:

 • Oranžové letištní autobusy jezdí jednou za hodinu od 6:00 do 20:30, cesta bude trvat 50–60 minut, po cestě mají několik zastávek. Jízdenka do města stojí 100 bahtů / 70 Kč, bližší destinace pak začínají na 30 bahtech,
 • minibusy jezdí kromě Phuket (100 bahtů) i do oblíbených destinací Patong (150 THB) nebo Kata (180 THB). Obvykle jezdí, až se naplní,
 • cena běžného taxi vyjde do Phuketu asi na 400 bahtů, do Patongu pak 550 bahtů.

Průvodce pro Thajsko
Průvodce pro letiště Phuket