San Francisco - Golden gate bridge

Nejlevněji z Berlína do Kalifornie (žádné low-costy). Letenky od 8 107 Kč

8 komentářů
2017-09-13T13:13:45+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Letenky z Berlína na západ USA sice pod 10 tisíci korunami oscilují už poměrně dlouho, ale proč si je čas od času nepřipomenout, zvlášť pokud není zcela jasné, zda se bude jednat o setrvalý stav. V současné době se dostáváme dokonce na samou spodní hranici 8 tisíc korun za zpáteční letenku, a to bez použití low-cost aerolinek. Ještě před pár lety naprosté sci-fi.

Aktuální ceny s přijatelnou a poměrně rychlou dobou letu startují na 8.107 Kč během období od ledna do června 2018, v říjnu a listopadu pak zhruba o 300-400 Kč dráž. Takže na co čekáte? Už abyste si vybírali selfie-klacek k pořádné fotce s Golden Gate Bridge v pozadí a psychicky se připravovali na mačkanice ve slavných sanfranciských cable-cars! 

POZOR! Přiletíte a budete odlétat z letiště San Jose (SJC), nikoliv z hlavního San Francisco International (SFO). Začtete-li se však do našich informací o letišti San Jose, zjistíte, že doprava do San Francisca není nic složitého a vlastně ani o moc dražší než z letiště SFO (jízdenka na vlak stojí 9,75 $).

Chcete-li poznat Kalifornii od severu k jihu, možná se vám budou hodit open-jaw lety s příletem do Los Angeles a odletem ze SF za 8.418 Kč (nejlevněji v dubnu a červnu 2018).

A na závěr obligátní upozornění: nenechte se zlákat o pár desetikorun levnější cenou, takové obvykle skrývají nepříjemné překvapení v podobě nocování po letištích.

TXL/Berlín
SFO/San Francisco
Zpáteční letenky
15 hodin letu (1 přestup)
TXL/Berlín
SJC/San Jose LAX/Los Angeles
TXL/Berlín
Open-jaw letenky
14 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 38 % oproti obvyklé ceně 13 000 Kč
  • Hledej v období Nejlevněji od ledna do června 2018, o pár stokorun dráž na přelomu října a listopadu. Přes Vánoce cca o 1.000 Kč dráž.
  • Čeká tě přestup na letišti Obvykle jeden přestup na letišti Londýn-Heathrow
  • Poletíš s aeroliniemi Poletíte na křídlech British Airways (letenky vystavené pod Finnairem).
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Berlín Tegel, letiště San Francisco, letiště San Jose California, letiště Los Angeles.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-09-13T12:37:56+02:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce