Santiago de Compostela

Po celý rok z Prahy do Santiaga de Compostela či Pamplony. Letenky od 3 204 Kč

0 komentářů
2017-10-16T19:12:01+02:00

O akci

Společnost Lufthansa nabízí veskrze zajímavé tarify z Prahy do měst, na které nízkonákladové aerolinky prozatím příliš nemyslí, alespoň z našich středoevropských končin. Vydat se můžete do jednoho z nejvýznamnějších poutních míst, galicijského Santiaga de Compostela, které je finálním bodem Svatojakubské cesty, unikátní sítě dvanácti poutních cest zapsaných dokonce na seznamu UNESCO. Díky své poloze však Santiago poslouží i jako ideální výchozí bod pro cesty po severozápadním Španělsku, které je plné divokých útesů, úchvatných výhledů a zelených kopců.

Druhou velmi netradiční destinací, kam Lufthansa nabídne akční letenky, je Pamplona. Město na úpatí Pyrenejí a kousek od Biskajského zálivu, které proslavily především tradiční a světoznámý běh s býky na den Sv. Fermína. 

Jistě zajímavou možností pro časově omezenější poutníky, kteří nemohou vyrazit pěšky už z domova, budou open-jaw letenky z Prahy do Pamplony a ze Santiaga do Prahy. Pamplonou totiž prochází jedna z hlavních větví Svatojakubské cesty, vydáte se na cca 680 km dlouhouo pouť severním Španělskem přes historická města Logroño, Burgos nebo León. Po prokliku na web Lufthansy v tomto případě zvolte možnost "Multi-stop flights".

Letenky do Santiaga jsou dostupné po celý rok od listopadu až do srpna, přičemž nejnižších cen dosáhnou v červnu (3.224 Kč), po zbytek roku se pohybují mezi 3.384 a 3.489 Kč. Do Pamplony si pak za uvedené ceny zaletíme až do června 2018.

  • Ušetříš až 47 % oproti obvyklé ceně 6 000 Kč
  • Hledej v období Listopad 2017 až srpen 2018 (u Santiaga), resp. do června 2018 (u Pamplony).
  • Čeká tě přestup na letišti Rychlé přestupy na letišti Frankfurt nebo Curych.
  • Poletíš s aeroliniemi Na svých křídlech vás ponese společnost Lufthansa.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jen příruční zavazadlo do 8 kg. Odbavené zavazadlo bude stát celkem 1.340 Kč za všechny lety.
PRG/Praha
SCQ/Santiago de Compostela
Zpáteční letenky
6 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
PNA/Pamplona
Zpáteční letenky
5 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
PNA/Pamplona SCQ/Santiago de Compostela
PRG/Praha
Open-jaw letenky
5 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Santiago de Compostela, letiště Pamplona.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-10-16T17:08:55+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce