Wied il-Mielah

Prázdninové lety z Prahy na „zelenou“ Maltu. Letenky od 3 440 Kč

3 komentáře
2021-06-04T11:05:00+02:00

O akci

Minulý pátek jsme vás informovali, že na českém cestovatelském semaforu zezelenal ostrov Malta ve Středomoří, což znamená jediné: návrat do ČR je možný bez jakéhokoliv omezení, bez hledání testovacích míst na Maltě i bez testování po návratu. Pro cestu na Maltu je stále potřebný PCR test, který však v ČR provedete zdarma. Detailní informace a případně změny sledujte na naší stránce Koronavirus na Maltě.

Po letenkách na Maltu je nyní velká poptávka, proto nejspíš  nelze na prázdninové termíny očekávat nižší ceny. Aktuálně nejlevnější přímé lety z Prahy na mnoho srpnových termínů (3, 4 i 7denních) nabízí společnost Air Malta za 135 EUR.

Z Vídně pak na srpnové termíny pořídíte nejlevněji letenky se společnostmi Ryanair nebo Wizz Air s cenami kolem 55 EUR.

Ubytování a průvodce

Ceny apartmánů a levnějších hotelů čekejte o prázdninách v rozmezí 1 200 až 1 500 Kč na noc pro 2Větší hotely u pláže pak prodávají dvoulůžkové pokoje na noc mezi 2 000 a 2 500 Kč.

Abyste nemuseli před cestou hledat na informace na desítkách různých webů, připravili jsme si pro vás detailní průvodce po ostrově a státě Malta a dokonce i po menším ostrově Gozo. Zjistíte v nich naše tipy na místa, co vidět, jak se po Maltě dopravovat, kolik co stojí i praktické informace například o tom, že na Maltu potřebujete redukci do zásuvek.

  • Ušetříš až 24 % oproti obvyklé ceně 4 500 Kč
  • Hledej v období Nejlevněji v srpnu
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety na letiště Malta
  • Poletíš s aeroliniemi Z Prahy s Air Malta, z Vídně nejlevněji s Ryanair nebo Wizz Air
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Detaily viz výše kliknutím na název aerolinky
PRG/Praha
MLA/Luqa
Zpáteční letenky
2.5 hodin letu (přímý let)
VIE/Vídeň
MLA/Luqa
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
1 300 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Malta, letiště Vídeň.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2021-06-04T10:30:55+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Anna
před rokem

No, můžu podepsat, že jejich komunikace je úžasná. V uvozovkách. Už jim reálně hrozíme žalobou za odepřený/stále nevyplacený refund. Jednomu z nás dluží i kompenzaci. Takže asi tak: Air Malta nebrat a psát rovnou na ticketing@t-m-i.cz. Rovnou chtějte jistou paní Svobodovou.

Avatar uživatele
Power
před rokem

Parádní zkušenost s Air Malta... Před týdnem jsme rezervovali letenky pro celou rodinu od 21. do 31.7. s tím že zpáteční let byl operován ČSA. Hned po zaplacení se objevila chyba Error issuing e-tickets s tím ať voláme na Maltu. Rezervace byla potvrzena jen pro let na Maltu, ne zpět. Na mail žádné potvrzení nepřišlo. Zavolali jsme na infolinku, paní si myslela, že chyba byla v platbě, ale já měl na účtu celou částku blokovanou. Další den už nešlo ani vstoupit do rezervace (zřejmě automatické zrušení po 24h pokud nejsou vystaveny e-tickets), na infolince opět řekli, že se na to podívají a do 24h dají vědět. Už je to týden, peníze se mezitím naštěstí odblokovaly z účtu, a asi je to tedy zrušeno... Dodnes se nikdo neozval ani telefonem nebo mailem. Pravděpodobně si Air Malta neuměla stáhnout letenky od

ČSA za zakoupené ceny... Samozřejmě letenky jsou nyní mnohem dražší. Tak jenom, abyste věděli, s čím můžete počítat :-).

Avatar uživatele
Ina
před rokem

Asi tak, s Air Malta už nikdy víc, systém hází pořád nějaký Error, komunikace děs. Chtěla jsem uplatnit voucher za zrušený let, co jim trval 4 měsíce poslat, nebyli schopni mi vystavit platební link pro doplatek kartou, ani zaslat platební údaje pro platbu převodem, že jim mám nadiktovat údaje o kartě do telefonu, když jsem odmítla, tak ať prý seženu známého na Maltě, kdo jim to dojde do kanceláře složit cash. Po dlouhých obštrukcích, kdy jsem si musela zabukovat druhý let sama a dražší cestou, byly v závěru mé lety opět zrušeny, dali vědět jen o zrušené cestě tam, zrušený zpáteční mi vůbec neoznámili, kdybych jim sama nenapsala, co je s tím letem, že má rezervace nejde načíst. Takže další přebukování přes maily. Dále odbavení online není možné, vystojíte si přes hodinu odbavení na přepážce, v závěru letenky, co vystavili, nešly načíst ani v Praze ani na Maltě, tam mě od check-inu poslali opět do kanceláře, že letenky nefungují, tam se paní diví, že co jako chci, že je to všechno v pořádku a posílá mě zpět na check-in...jedna velká šaškárna!

Další akce