Londýn

Přehled letenek ze všech českých letišť do Londýna. Letenky od 628 Kč

1 komentář
2017-07-25T11:42:28+02:00

O akci

Po delších měsících cenové stagnace na trasách do Londýna se poslední dobou opět objevují letenky pod 1.000 Kč na přímých trasách ze všech českých letišť. Aktuálně jsou u Wizz Airu k dostání zpáteční letenky z Brna do Londýna za 628 Kč při členství ve WDC (Co to je a vyplatí se mi?) na mnoho termínů především v průběhu října a listopadu. Bonusem je fakt, že u většiny letišť není problém narazit na víkendovky (pá-po) či prodloužených víkendů (pá-st nebo čt-ne). Pokud nejste členy klubu WDC, využijte prosincových letenek Ryanairu za 778 Kč. 

Společnost Ryanair nabídne zpáteční letenky za 778 Kč i z Ostravy (listopad – leden) a stále také z Pardubic (září – prosinec).

Z Prahy se pak nejlevněji dostanete do Londýna pouze s Wizz Airem za 778 Kč při členství ve WDC.

Rezervaci ubytování v Londýně nenechávejte až na poslední chvíli, i mimo sezonu může být problém sehnat kvalitní hotel s dobrým poměrem cena ku vzdálenosti do centra.

Doprava po Londýně v současnosti nemůže být jednodušší. Nemusíte řešit žádné papírové jízdenky ani kartička. Bohatě bude stačit vaše kreditní karta, kterou před každou jízdou metrem nebo autobusem přiložíte k turniketu. Informace o cenách a detailním použití najdete na webu londýnské MHD.

Nezapomeňte si taky přečíst užitečné tipy k dopravě z londýnských letišť do centra:

BRQ/Brno
LTN/Londýn
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
BRQ/Brno
STN/Londýn
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
PRG/Praha
LTN/Londýn
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
OSR/Ostrava
STN/Londýn
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
PED/Pardubice
STN/Londýn
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 58 % oproti obvyklé ceně 1 500 Kč
  • Hledej v období U jednotlivých měst se liší, obecně od září do prosince 2017.
  • Poletíš s aeroliniemi Mezi ČR a Londýnem nejlevněji s aerolinkami Wizz Air a Ryanair – klikněte na název a zjistěte limity zavazadel.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jen příruční. U každé aerolinky se liší. Přes odkazy o řádek výše zjistíte vše potřebné u jednotlivých aerolinek.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Brno, letiště Londýn Luton, letiště Londýn Stansted, letiště Praha, letiště Ostrava, letiště Pardubice.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-07-24T14:25:41+02:00

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce