Klášter na Bali

Sezónní Bali se slevou z Prahy se zavazadly. Letenky od 13 210 Kč

5 komentářů
2019-11-28T11:14:00+01:00

O akci

Levně na Bali, z Prahy, v sezóně, s náloží zavazadel? Na všechny otázky odpovídáme kladně. Čekáte-li na nějakou výhodnou nabídku tímto směrem, nenechte si ujít právě tuto. Aerolinky z tchajwanského ostrova v rámci svých 60. narozenin zlevnily tarif z Prahy do Denpasaru o skoro 50 EUR. Letenky za takto sníženou cenu je možné zakoupit pouze prostřednictvím webových stránek China Airlines, po slevě za 516,78 EUR.

Pokud nemáte eurový účet nebo vás trápí nevýhodné kurzy tuzemských bank, je na čase si pořídit kartu Revolut, se kterou tyto letenky budete mít za středový kurz a který vždy používáme pro přepočet ceny do titulku.  

Samotné Bali můžete poznávat klidně několik týdnů, ale pro vás bude také výhodnou základnou k výletům na okolní ostrovy, ať už sousedící Jávu či Lombok, tak na vzdálenější a populární Flores. Vše potřebné a inspirativní se vždy dočtete ve skvělém průvodci ostrovem Bali nebo v autentických cestopisech, které píšete vy sami.

PRG/Praha
DPS/Bali
Zpáteční letenky
25 hodin letu (2 přestupy)
  • Ušetříš až 20 % oproti obvyklé ceně 16 500 Kč
  • Hledej v období Tarif omezuje odlety do září příštího roku, vyjma hlavních prázdnin. Letenky naleznete v březnu, květnu a červnu.
  • Čeká tě přestup na letišti Vždy v Amsterdam a Tchaj-pej
  • Poletíš s aeroliniemi Se čtyřhvězdičkovými China Airlines, evropské přískoky z Prahy do Amsterdamu obslouží Czech Airlines, případně KLM
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Kromě příručních se můžete zabalit do 30 kg zavazadel do podpalubí, platí zde váhový koncept, nikoli kusový

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Bali.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2019-11-28T10:56:06+01:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce