Jak akci využít?

Pro cestovatele mířící letošní sezónu do Vietnamu si prémiové aerolinie Qatar Airways připravily zajímavé ceny letenek do střední části země, konkrétně do města Danang. V jeho nejbližším okolí najdete třeba ostrov Ly Son s čarokrásnou přírodou, město lampiónů Hoi An či historické Hue s královským palácem. Více se dočtete v našem průvodci Vietnamem.

Samotné letenky jsou k dispozici na stránkách dopravce za 13 140 Kč, alternativně přes náš vyhledávač za 13 235 Kč.

 

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Danang
Vietnam

od 13 235 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 17 hod letu Rezervace na letenky.cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 18. 07. 2019.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 17 500 Kč . Ušetříš přibližně 25 %.

Do kdy akce platí?

Do aktualizace tarifu

Na jaké termíny jsou letenky?

Do března 2020

Jsou během letu přestupy?

Doha Hamad

S kým poletím?

Qatar Airways

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně jsou zavazadla do souhrnné hmotnosti 30 kg

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ještě jeden dotaz, v případě, kdybychom nemohli letět, jak je to s přebookováním na jiné jméno (třeba člena rodiny) ?

Díky,

Honza

před 27 dny
Kryštof Hájek

Přepsat letenku na jinou osobu u naprosté většiny aerolinek není možné, Qatar Airways nevyjímaje.

Přidat odpověď
před 27 dny

Zdravím, zajímalo by nás, jaké jsou storno podmínky ? Rádi bychom letenky koupili, ale nemáme 100% jistotu, že budeme moct odletět. Případně, určitě existuje nějaké pojištění, které v případě zrušení letu vyplatí nějakou část (ideálně 100%) z ceny letenky.

Díky za odpověď,

Honza

před 27 dny
Avatar uživatele tmx
tmx

Ahoj, storno podmínky u nejlevnějších tarifů jsou takové, že téměř nic nedostanete (např tady dle výběru na webu Kataru asi 3000 Kč). Flexibilní (plně) letenky jsou třeba 3x dražší.

Pojištění jsou, třeba já mám ke kartě na 80 % (20% spoluúčast), ČSOB pojišťovna to určitě bude nabízet. Každopádně to se týká toho, když jednoho z cestujících chytí slepák a jde 3 dny před odletem na operaci. Nikdo vás asi nepojistí, že nedostanete dovolenou, nebo se budete muset starat o děti, to není důvod.

před 27 dny

Ahoj, moc díky za odpověď. Honza

Přidat odpověď
před 27 dny
Avatar uživatele Veronika
Veronika

Zdravím a prosím o radu.

V potvrzení o rezervaci není nikde zmínka o zavazadlech. Platí, že součástí letenky jsou pro osobu zavazadla do 30 kg? Děkuji. 🙂

před 30 dny
Kryštof Hájek

Dobrý den, ano, Qatar Airways mají na všech linkách 30 kg zavazadlo zdarma.

Přidat odpověď
před 30 dny
Avatar uživatele Zbyněk
Zbyněk

Tak nakoupen let v termínu polovina prosince až začátek března.

Snad vše klapne a podaří se mi i vyřídit vízum na ty necelé tři měsíce - víza online jsou asi jen na max 30 dní, tedy takto předem asi zkusím vyřídit vízum na tři měsíce přes ambasádu - snad to půjde. Máte někdo prosím zkušenost s vietnamským vízem řádově na 3 měsíce?

Odpovědět
před měs

Ahoj, a náhodou termín po Vánocích (25., 26. 12.?) Je reálný vůbec v tomhle termínu s návratem v lednu (6./7./8. leden) najít nějaké akční letenky? Klidně z Vídně, Bratislavy... Hledali jsme a nic. Mexiko, Vietnam, Panama, Kostarika... Nebo ještě čekat? Díky za radu!

před měs
Kryštof Hájek

Ahoj, reálné to moc není, tyhle termíny jsou vždy nejdražší, zvlášť přes Silvestr/Nový rok. Levná letenka v tomto období je vždy dílem náhody/erroru.

před měs
Vojtěch Hájek

Hodně jsem se snažil v tomhle termínu něco najít a nakonec jsem koupil za 20,2k Hanoi s přestupem v Soulu. Jo, je to hodně peněz, ale i tak to považuju za dobrej úlovek.

před měs

Já si to myslela... Minulý rok jsme letěli z Prahy do Kuala Lumpur za 16k, přišlo mi to hodně, ale teď se bojím, že nebude ani to... Asi ještě počkáme a třeba přijde nějaký error. Co jsme zatím našli (Mexiko za 16k z Mnichova), tak tam byl tak divný poskytovatel, a navíc nešly zadat kontaktní údaje z ČR, že jsme to radši nechali být.

před měs
Avatar uživatele J0x
J0x
  • Přidal se před 4 lety
  • Napsal 501 komentářů
  • Poslat zprávu
  • (upraveno 2019-07-18T17:41:56+02:00)

Na podzim jsem kupoval letenky na Vánoce na Tchajwan s Číňany, cena 9700 Kč. Rok předtím byl Vietnam zase s Číňany okolo 12000. Vánoce 2015 - Singapur/Thajsko s Číňany za 13000. Takže bych radil počkat a pokud vám nevadí hordy chrchlajících a plivajících Číňanů, které v letadle můžete a nemusíte potkat, tak sledujte čínské aerolinky, třeba zas něco nahodí (taky doufám). 😁

před měs

Super, to mi hned dává novou naději! Malajsii jsme letěli s Číňanama, takže... :-D

před měs
Avatar uživatele J0x
J0x

Ještě dodám pro úplnost - 2015 kupováno v červenci, Vídeň, 2017 kupováno koncem října, Praha, 2018 kupováno v srpnu, Vídeň. Viděl jsem občas u Číňanů i různé (levnější) kombinace odletu/příletu Praha, Vídeň, Budapešť, takže pokud vám to nevadí nebo to nemáte daleko, je dobré vyzkoušet.

Tomáš

Danang je skvělej. Hlavně severní část Thọ Quang projet motorkou. V Hoi An si necháte ušít na míru oblek za 3 tis. během 24 hodin, stihnete pláž i večerní trhy. Do My Son je to cca 1,20h motorkou :) Určitě nezapomenout Hải Vân pass se super vyhlídkou.

Odpovědět
před měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 48%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 29%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 49%
A už tam budem?
4422 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

  • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
  • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

  • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Vietnam Přílet na letiště Danang

Do centra Da Nang dojdeme klidně pěšky, vzdálenost činí zhruba 2 kilometry. Nejlepší volbou bude taxi s cenou kolem 15.000 dongů (cca 15 Kč) na kilometr. Kyvadlové autobusy do městečka Hoi An odjíždějí od terminálu od 5:00 do cca 18:30 zhruba každých 30 až 60 minut s cenou kolem 5 USD. Levněji vyjde dojet taxíkem na autobusové nádraží a odtud jet běžným linkovým autobusem za cca 30.000 dongů (30 Kč).

Průvodce pro Vietnam
Průvodce pro letiště Danang