Cancun

V zimě do Mexico City a Cancunu z Vídně. Letenky od 12 471 Kč

14 komentářů
2018-07-27T13:37:00+02:00

O akci

Na zimní poznávací cestu po Mexiku můžete vyrazit z vídeňského letiště, odkud právě nabízí zvýhodněné tarify španělská aerolinka Iberia. Za 12 471 Kč si zakoupíte zpáteční letenky do letoviska Cancun, o pár stovek více pak svou výpravu započnete v samotném hlavním městě Mexico City.

Aktuálně je k dispozici mnoho termínů, zejména od listopadu do března, ale na cestu se můžete vydat už v září. V ceně je taktéž zavazadlo do 23 kg. Pokud uvažujete nad zimní dovolenou na plážích v Cancunu, rozhodně s nákupem neváhejte, výhodnější bývají už jen last–minute letenky, na které se však nedá spolehnout a mnohdy jsou jen s odletem ze vzdálenějších německých letišť jako Kolín či Hamburg. Ubytování seženete doslova za pár šupů na noc.

K dispozici jsou též multi–city varianty s příletem do Mexico City a odletem z Cancunu. Praktické tipy nejen k dopravě naleznete v našem průvodci po Mexiku.

  • Ušetříš až 24 % oproti obvyklé ceně 16 500 Kč
  • Hledej v období Od září do dubna 2019
  • Čeká tě přestup na letišti V Madrid a případně Mexiko City
  • Poletíš s aeroliniemi Iberia
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je příruční i odbavené zavazadlo do 23 kg.
VIE/Vídeň
CUN/Cancun
Zpáteční letenky
22 hodin letu (2 přestupy)
VIE/Vídeň
MEX/Mexico City
Zpáteční letenky
16 hodin letu (1 přestup)
VIE/Vídeň
MEX/Mexico City CUN/Cancun
VIE/Vídeň
Open-jaw letenky
16 hodin letu (2 přestupy)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Cancun, letiště Mexiko City.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2018-07-27T11:27:32+02:00

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Dominik
před 5 lety

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda je při cestě tam dostačující doba na přestup v Torontu 1,5 h (přílet s Australian Air, navazující s Air Canada) a zda je zapotřebí si zajistit nějaká víza/povolení.

Předem děkuji za rady.

Kryštof Hájek
před 5 lety

Dobrý den, při přestupu v Kanadě vždy potřebujete vyřídit elektronické povolení ETA za 7 CAD (https://www.canada.ca/en/immigra...mpaign=eta)

Avatar uživatele
Veronika
před 5 lety

máte někdo zkušenost s letem přes oceán s nimi? našla jsem jenom samé velmi špatné recenze...

dík Veronika

Kryštof Hájek
před 5 lety

To je otázka, recenze se většinou píšou jen tehdy, když má člověk negativní zážitek. Iberia z mého pohledu patří k podprůměru co se týká palubní zábavy (výběr filmů, kvalita obrazovky). Jinak místo na nohy, služby, přestup v Madridu - to je všechno průměr jako u každé jiné aerolinky. Z mého pohledu se zkrátka nevyplatí připlácet několik tisíc za let s jinou aerolinkou, když je tady tahle nabídka.

Avatar uživatele
Vojtěch Hájek
před 5 lety

Letěl jsem s nima jen cca hodinku z Madridu na Mallorku a bylo to uplne v pohodě. Místa na nohy pocitově víc nez v Ryanairu, sedačky v klidu...

Lenka K.
před 5 lety

Letěla jsem s nimi do MEX několikrát a vždy bez problémů..

Avatar uživatele
Marta
před 5 lety

Snažila jsem se najít nějaký let přes ty vánoční svátky (nezmiňujete totiž, že by to bylo vyjma Vánoc), ale nějak se mi nedaří. Prosím tedy o pomoc...netuším, zda neumím hledat nebo lety v daný termín jsou prostě dražší... Chtěla bych pro 3 osoby na cca týden Cancún. Moc díky :)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Odlet nejpozději 17.12., návrat před koncem roku nebo až v půlce ledna. https://www.cestujlevne.com/lete...2018-12-28

Avatar uživatele novakvit
novakvit
před 5 lety

Pozor na cesty do Cancunu a Playe del Carmen – mají tam obrovský problém se špínou a řasami v moři. Někteří potom mohou být zklamaní, protože místo krásného moře s bílým pískem na pláži uvidí skoro smetiště. :-(

Avatar uživatele
Jana _27
před 5 lety

... a to je problém sezónní nebo celoroční?

Avatar uživatele
Katchula
před 5 lety

Ja byla v Cancunu vicekrat....zima uplne super...zadne chaluhy krasne pocasi i more, podzim zadne chaluhy a obcas destivo, jaro zadne chaluhy a krasne pocasi :D Nicmene je pravda, ze byl rok, kdy meli v celem karibiku v lete problem s chaluhami, ale to byl tak rok 2015

Avatar uživatele
Petr
před 5 lety

ono teda stačí trochu googlit a zkouknout pár webkamer přímo z pláží a je vidět, že ten problém s řasami tady prostě je a ne že ne...nešťastné je pouze to, že je to jev, který nelze úplně předpovědět, takže třeba to bude v zimě 2019 úplně v pohodě ale třeba taky ne...

Avatar uživatele
Michaela Mikešová
před 5 lety

v zimně jsem teda nikdy nikde nebyla :-)))) ale díky za tip! chápu, že je vedro :-)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Rudý až na prd... :D

Další akce