Great Barrier Reef

Z Berlína k Velkému Bariérovému útesu: letenky do australského Cairns. Letenky od 17 896 Kč

0 komentářů
2017-09-29T16:53:00+02:00

O akci

Akční letenky do zajímavé destinace a tradičně místa, kterému se nižší ceny vyhýbají, si připravila společnost China Southern Airlines při odletu z Německa. Čeká vás cesta do největšího města australského severovýchodu, Cairns. To poslouží jako výchozí bod pro výlety do mnoha okolních národních parků, které díky vzdálenosti od největších turistických aglomerací uchvátí svoji divočinou a neporušenou krajinou.

Především ale Cairns slouží jako jeden ze vstupních bodů k jednomu z původních přírodních divů světa, kterým je Velký Bariérový útes. Největší korálový útes světa se táhne přes 2.000 km podél břehu Queenslandu a řadí se mezi biologicky nejbohatší oblasti vůbec. 

Samotné letenky seženeme na velmi omezený počet termínů, přičemž nejlevněji na delší třítýdenní pobyty v prosinci, a to od 17.896 Kč, v průběhu ledna pak narazíme na cenu kolem 19.000 Kč. Odlet je možné navolit z Berlína či Norimberka nebo o pár stovek dráž z Mnichova. Cestou nás čekají dva přestupy. Jeden kratší v Amsterdamu a jeden delší v čínském Kantonu (Guangzhou), což ale nemusí vadit. I přesto, že přestup je denní, máme nárok na hotel zdarma, který si předem zamluvíme na webu China Southern Airlines.

Standardní letenky do Cairns stojí z Evropy od 27.000 do 32.000 Kč, levněji obvykle vyjde kombinace přes Sydney, stále se však zřídkakdy dostaneme pod 25.000 Kč.

TXL/Berlín
CNS/Cairns
Zpáteční letenky
35 hodin letu (2 přestupy)
NUE/Norimberk
CNS/Cairns
Zpáteční letenky
35 hodin letu (2 přestupy)
  • Ušetříš až 40 % oproti obvyklé ceně 30 000 Kč
  • Hledej v období Prosinec a leden
  • Čeká tě přestup na letišti Krátký přestup na letišti Amsterdam, delší na letišti Kanton.
  • Poletíš s aeroliniemi Dočasný domov při cestě poskytne společnost China Southern Airlines.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně letenky 2 kusy odbaveného zavazadla do 23 kg + standardní příruční.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Berlín Tegel, letiště Cairns, letiště Norimberk.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-09-29T14:38:08+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce