Klášter na Bali

Z Prahy se zastávkou v Dubaji na Filipíny nebo Bali. Letenky od 12 070 Kč

20 komentářů
2017-09-13T19:40:08+02:00

O akci

Využijte pohodlné kombinace dvou na sobě nezávislých akčních letenek k cestě na oblíbený indonéský ostrov Bali (celkem za 13.291 Kč) nebo na Filipíny (Manila za 12.070 Kč, Cebu za 13.019 Kč). Když už cestujeme tak daleko, byla by škoda si před odpočinkem na místních exotických plážích trochu nevyrazit z kopýtka, zastavíme se tedy rovnou v módní a moderní metropoli Dubaji, kterou jedni nenávidí, druzí milují a třetí v ní nikdy nebyli a tak neví, z čeho si vybrat. Poznejte to na vlastní oči!

Letenky spolu nijak nesouvisí, proto si v Dubaji pro jistotu nechte mezi přestupy ideálně alespoň celý den!

Z Prahy do Dubaje ideálně využijeme aktuální akci Flydubai pro členy věrnostního klubu OPEN (registrace je zdarma a zabere asi 2 minuty -> registruj se zde), kdy pohodlné přímé lety s 20kg zavazadlem v ceně vyjdou na 5.495 Kč, což je ve světle letošních cen pěkná nabídka. Pokud letenky z Prahy do Dubaje ulovit nestihnete a nevadí vám cesty nalehko, vyrazte s Wizz Airem z Katowic či Budapešti, zpáteční letenky pro členy WDC se pohybují mezi 3.500 a 5.000 Kč.

Z Dubaje na Bali pak využijeme akce 5* aerolinky Singapore Airlines, která nás s jedním přestupem doveze rovnou na Bali, a to za 7.796 Kč. Především při cestě tam lze navolit i stopover v Singapuru, a to za identickou cenu. V akci jsou i další destinace, jako Cebu, Jakarta nebo Manila, za ceny od 6.575 Kč.

V případě delšího času v Singapuru můžete využít programu Singapore Stopover Holiday, který je mimořádně pro rezervace provedené mezi 7. a 24. zářím za 1 S$. Obsahuje jednu noc v hotelu, transfer z/na letiště a vstupy do 15 atrakcí.

Kdy se obě akce setkají?

Zatímco ceny u Singapore Airlines jsou prakticky na každý den od ledna až do června a některé termíny v průběhu listopadu a prosince, u Flydubai je situace horší. Dostatek termínů z Prahy do Dubaje za uvedenou cenu seženeme během listopadu, v první polovině prosince, druhé polovině ledna a od druhé poloviny dubna do konce května. Nejvíc kombinací tak seženeme během roku 2018.

  • Ušetříš až 27 % oproti obvyklé ceně 16 500 Kč
  • Hledej v období Viz popis výše, obecně od listopadu do konce května (mimo Vánoc a Nový rok).
  • Čeká tě přestup na letišti Při přestupu na letišti Dubaj si nechte minimálně den, přestup v Singapur je pak rychlý a pohodlný.
  • Poletíš s aeroliniemi Praha – Dubaj s FlyDubai, z Dubaje na Bali pak s 5* Singapore Airlines.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 20 kg + standardní příruční.
PRG/Praha
DXB/Dubaj
Zpáteční letenky
5 hodin letu (přímý let)
DXB/Dubaj
DPS/Bali
Zpáteční letenky
12 hodin letu (1 přestup)
DXB/Dubaj
SIN/Singapur SIN/Singapur
DPS/Bali DPS/Bali
DXB/Dubaj
3x letenky
12 hodin letu (1 přestup)
DXB/Dubaj
MNL/Manila
Zpáteční letenky
12 hodin letu (1 přestup)
DXB/Dubaj
CEB/Cebu
Zpáteční letenky
12 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Dubaj, letiště Bali, letiště Singapur, letiště Manila, letiště Cebu.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-09-12T23:05:08+02:00

20 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Nataša
před 5 lety

Ahoj, ještě včera jsme vybrali termín letu Dubaj-Bali v druhé půlce března za 7946,- a dnes (když chci rezervovat a platit) jsem za tuto cenu nenašla vůbec nic od ledna až do dubna. Akce už není, nebo si jen nerozumím s vyhledáváním?

Avatar uživatele
Radek
před 5 lety

Ahoj, chtěl bych se zeptat na dvě letenky v období 22.12 až 12.1.2018 na Bali nebo Filipíny. Je tu nějaká cesta jak to zajistit do dvou mezipřistání a cca kolem 15ti tisíc? :) děkuju!!

Avatar uživatele
Majln
před 5 lety

Cau, neni, vybral sis nejdrazsi obdobi v celem roce.

Avatar uživatele
Katka
před 5 lety

Ahoj, včera jsem se pokoušela vymyslet všemožné kombinace 2 letenek na termín 17.11.-3.12., optimálně s 12+ hodinami v Singapuru nebo Kuala Lumpur na Bali a pak zpět jakkoliv. Nemáte náhodou nějaký tip? Díky moc

Avatar uživatele
Jirka
před 5 lety

Trochu nerozumím tomu, proč se tady vůbec nezmiňuje akce s KLM, kdy letenky do Manily z Prahy v mnoha termínech od října do března vycházení na 13869 Kč s 1 přestupem v AMS.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 5 lety

Jirko, letenky do Manily za cenu 14-15 tisíc jsou celkem obvyklá záležitost. Tato akce nám přišla mnohem zajímavější, za méně peněz více muziky ;-)

Avatar uživatele
Dušan
před 5 lety

Nieco v lete na Bali so zastávkou v Singapur? Prelom jún/júl? Do Dubaja by sme išli z Katowic alebo Budapešti s wizzair takze to má asi čas...

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 5 lety

Je tam toho celkem dost https://goo.gl/ZUmQC2

Avatar uživatele
Jindra
před 5 lety

Ahoj, moc děkuji za akci. Hledáme s přítelem letenky na Filipíny ideálně na 3 týdny v termínu únor - březen a se stopem v Singapuru na 2-3 dny (nejsme nároční :D ))) V tomto případě se mi to nepodařilo najít. Jsem jen slepoň nebo je tato akce nevhodná? Díky za odpověď i Vaši práci J.

Kryštof Hájek
před 5 lety

Ahoj, něco poskládat ještě jde, např.:

Praha - Dubaj a zpět v termínu 21.2. - 14.3.

Dubaj - Singapur - Manila za 7.046 Kč viz: http://bit.ly/2eXQlb5

Avatar uživatele
Lada
před 5 lety

Spolecnosti Flydubai bych se pri delsich letech vyhnul obloukem. Za stejnou cenu muzete letet treba Qatar airways nebo Emirates,....

Avatar uživatele
Dáša
před 5 lety

Nevítě někdo, prosím, jak je to s razítkem v pasu z Izraele, pokud chci v Dubaji pouze přestoupot na let na Bali (tzn. Nechci opustit letiště)? Mám si vyřídit raději duplikát pasu? Předem děkuju za ospověď.

Kryštof Hájek
před 5 lety

Letiště se v tomto případě musí každopádně, jak je psáno výše, letenky jsou oddělené a spolu nesouvisející, takže se člověk musí znovu odbavit. Navíc Flydubai a Singapore Airlines létají na jiné terminály a je určitě vhodné si nechat denní rezervu, pokud by nějaká aerolinka přišla třeba se změnou času.

Nicméně problém s razítkem z Izraele v SAE není.

Nicméně razítko

Avatar uživatele
Josef
před 5 lety

Ahoj, nějaká kombinace mezi 22.-24.11. do 2.-3.12. na Bali? Nějak nemůžu dohledat levnější letenky.

Kryštof Hájek
před 5 lety

Ahoj , už je v textu opravdu, nejvíce kombinací jde až v roce 2018. Nicméně na vaše termíny jde ještě jakž takž taky:

Praha-Dubaj, 22.11., zpět 5.12, celkem 5.617 Kč

Dubaj-Denpasar, 23.11., zpět 3.12. za 7.796 Kč. Na cestě zpět je tedy 15hodinový stop v Singapuru, jinak už to bohužel nejde, ale zase samozřejmě lze opustit letiště a mrknout do města: http://bit.ly/2h37OmO

Avatar uživatele
Josef
před 5 lety

A je potřeba zadávat nějaký slevový kód? Protože mi to v odkaze ukazuje letenky jen od 11.000,- a výše. Díky

Kryštof Hájek
před 5 lety

Slevový kód se nikam zadávat nemusí, já po kliknutí stále na prvních dvou místech vidím cenu 7.816 Kč?

Avatar uživatele
Renáta
před 5 lety

Ahoj, sháníme let s odletem 1-3.11. a příletem 17-19.11., bylo by neco? Koukam a nemuzu najit levne lety z Dubaje na Bali, díky

Avatar uživatele
Renáta
před 5 lety

jen do Dubaje jsou levne ale pak pokračovani na Bali uz ne :(

Kryštof Hájek
před 5 lety

Aj, máte pravdu, na počátek listopadu je to skutečně od 11k výš :/ Termínů i Singapore Airlines je míň a míň, teď hlavně od cca druhé půlky ledna.

Další akce