Z Prahy se zastávkou v Dubaji na Filipíny nebo Bali. Letenky od 12 070 Kč

Zpáteční
Před 4 měs

Jak akci využít?

Využijte pohodlné kombinace dvou na sobě nezávislých akčních letenek k cestě na oblíbený indonéský ostrov Bali (celkem za 13.291 Kč) nebo na Filipíny (Manila za 12.070 Kč, Cebu za 13.019 Kč). Když už cestujeme tak daleko, byla by škoda si před odpočinkem na místních exotických plážích trochu nevyrazit z kopýtka, zastavíme se tedy rovnou v módní a moderní metropoli Dubaji, kterou jedni nenávidí, druzí milují a třetí v ní nikdy nebyli a tak neví, z čeho si vybrat. Poznejte to na vlastní oči!

Letenky spolu nijak nesouvisí, proto si v Dubaji pro jistotu nechte mezi přestupy ideálně alespoň celý den!

Z Prahy do Dubaje ideálně využijeme aktuální akci Flydubai pro členy věrnostního klubu OPEN (registrace je zdarma a zabere asi 2 minuty -> registruj se zde), kdy pohodlné přímé lety s 20kg zavazadlem v ceně vyjdou na 5.495 Kč, což je ve světle letošních cen pěkná nabídka. Pokud letenky z Prahy do Dubaje ulovit nestihnete a nevadí vám cesty nalehko, vyrazte s Wizz Airem z Katowic či Budapešti, zpáteční letenky pro členy WDC se pohybují mezi 3.500 a 5.000 Kč.

Z Dubaje na Bali pak využijeme akce 5* aerolinky Singapore Airlines, která nás s jedním přestupem doveze rovnou na Bali, a to za 7.796 Kč. Především při cestě tam lze navolit i stopover v Singapuru, a to za identickou cenu. V akci jsou i další destinace, jako Cebu, Jakarta nebo Manila, za ceny od 6.575 Kč.

V případě delšího času v Singapuru můžete využít programu Singapore Stopover Holiday, který je mimořádně pro rezervace provedené mezi 7. a 24. zářím za 1 S$. Obsahuje jednu noc v hotelu, transfer z/na letiště a vstupy do 15 atrakcí.

Kdy se obě akce setkají?

Zatímco ceny u Singapore Airlines jsou prakticky na každý den od ledna až do června a některé termíny v průběhu listopadu a prosince, u Flydubai je situace horší. Dostatek termínů z Prahy do Dubaje za uvedenou cenu seženeme během listopadu, v první polovině prosince, druhé polovině ledna a od druhé poloviny dubna do konce května. Nejvíc kombinací tak seženeme během roku 2018.

Letenky

Běžná cena: 16 500 Kč
 • Praha - Dubaj
Kam Dubaj Dubaj
 • Zpáteční letenka
 • Na Únor - květen
 • 0 přestupů
 • 5 hodin letu

Cena od 5 495 Kč 

Vyhledej letenky od 5 495 Kč

flydubai.com

 • Dubaj - Denpasar
Odkud Dubaj Dubaj
Kam Denpasar Bali Denpasar
 • Zpáteční letenka
 • Na Říjen - červen
 • 1 přestup
 • 12 hodin letu

Cena od 7 796 Kč 

Vyhledej letenky od 7 796 Kč

cestujlevne.com

+4
 • Dubaj - Singapur
 • Singapur - Denpasar
 • Denpasar - Dubaj
Letenka 1
DXB - SIN
Letenka 2
SIN - DPS
Letenka 3
DPS - DXB
 • 3x letenka
 • Na Říjen - červen
 • 1 přestup
 • 12 hodin letu

Cena od 7 796 Kč 

Vyhledej letenky od 7 796 Kč

cestujlevne.com

 • Dubaj - Manila
Odkud Dubaj Dubaj
 • Zpáteční letenka
 • Na Říjen - červen
 • 1 přestup
 • 12 hodin letu

Cena od 6 575 Kč 

Vyhledej letenky od 6 575 Kč

cestujlevne.com

 • Dubaj - Cebu
Odkud Dubaj Dubaj
Kam Cebu Cebu Mactan
 • Zpáteční letenka
 • Na Říjen - červen
 • 1 přestup
 • 12 hodin letu

Cena od 7 524 Kč 

Vyhledej letenky od 7 524 Kč

cestujlevne.com

Ukázka letenek z 13. 09. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 16 500 Kč. Ušetříš přibližně 27 %.

Platnost

Platí do dnešního poledne (13.9.2017).

Termíny

Viz popis výše, obecně od listopadu do konce května (mimo Vánoc a Nový rok).

Přestup

Při přestupu na letišti Dubaj si nechte minimálně den, přestup v Singapur Changi je pak rychlý a pohodlný.

Dopravce

Praha – Dubaj s FlyDubai, z Dubaje na Bali pak s 5* Singapore Airlines.

Zavazadla

V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 20 kg + standardní příruční.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

20 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Ahoj, ještě včera jsme vybrali termín letu Dubaj-Bali v druhé půlce března za 7946,- a dnes (když chci rezervovat a platit) jsem za tuto cenu nenašla vůbec nic od ledna až do dubna. Akce už není, nebo si jen nerozumím s vyhledáváním?

Avatar uživatele

Ahoj, chtěl bych se zeptat na dvě letenky v období 22.12 až 12.1.2018 na Bali nebo Filipíny. Je tu nějaká cesta jak to zajistit do dvou mezipřistání a cca kolem 15ti tisíc? :) děkuju!!

Avatar uživatele

Cau, neni, vybral sis nejdrazsi obdobi v celem roce.

Avatar uživatele

Ahoj, včera jsem se pokoušela vymyslet všemožné kombinace 2 letenek na termín 17.11.-3.12., optimálně s 12+ hodinami v Singapuru nebo Kuala Lumpur na Bali a pak zpět jakkoliv. Nemáte náhodou nějaký tip? Díky moc

Avatar uživatele

Trochu nerozumím tomu, proč se tady vůbec nezmiňuje akce s KLM, kdy letenky do Manily z Prahy v mnoha termínech od října do března vycházení na 13869 Kč s 1 přestupem v AMS.

Jirko, letenky do Manily za cenu 14-15 tisíc jsou celkem obvyklá záležitost. Tato akce nám přišla mnohem zajímavější, za méně peněz více muziky ;-)

Avatar uživatele

Nieco v lete na Bali so zastávkou v Singapur? Prelom jún/júl? Do Dubaja by sme išli z Katowic alebo Budapešti s wizzair takze to má asi čas...

Je tam toho celkem dost https://goo.gl/ZUmQC2

Avatar uživatele

Ahoj, moc děkuji za akci. Hledáme s přítelem letenky na Filipíny ideálně na 3 týdny v termínu únor - březen a se stopem v Singapuru na 2-3 dny (nejsme nároční :D ))) V tomto případě se mi to nepodařilo najít. Jsem jen slepoň nebo je tato akce nevhodná? Díky za odpověď i Vaši práci J.

Ahoj, něco poskládat ještě jde, např.:

Praha - Dubaj a zpět v termínu 21.2. - 14.3.

Dubaj - Singapur - Manila za 7.046 Kč viz: http://bit.ly/2eXQlb5

Avatar uživatele

Spolecnosti Flydubai bych se pri delsich letech vyhnul obloukem. Za stejnou cenu muzete letet treba Qatar airways nebo Emirates,....

Avatar uživatele

Nevítě někdo, prosím, jak je to s razítkem v pasu z Izraele, pokud chci v Dubaji pouze přestoupot na let na Bali (tzn. Nechci opustit letiště)? Mám si vyřídit raději duplikát pasu? Předem děkuju za ospověď.

Letiště se v tomto případě musí každopádně, jak je psáno výše, letenky jsou oddělené a spolu nesouvisející, takže se člověk musí znovu odbavit. Navíc Flydubai a Singapore Airlines létají na jiné terminály a je určitě vhodné si nechat denní rezervu, pokud by nějaká aerolinka přišla třeba se změnou času.

Nicméně problém s razítkem z Izraele v SAE není.

Nicméně razítko

Avatar uživatele

Ahoj, nějaká kombinace mezi 22.-24.11. do 2.-3.12. na Bali? Nějak nemůžu dohledat levnější letenky.

Ahoj , už je v textu opravdu, nejvíce kombinací jde až v roce 2018. Nicméně na vaše termíny jde ještě jakž takž taky:

Praha-Dubaj, 22.11., zpět 5.12, celkem 5.617 Kč

Dubaj-Denpasar, 23.11., zpět 3.12. za 7.796 Kč. Na cestě zpět je tedy 15hodinový stop v Singapuru, jinak už to bohužel nejde, ale zase samozřejmě lze opustit letiště a mrknout do města: http://bit.ly/2h37OmO

Avatar uživatele

A je potřeba zadávat nějaký slevový kód? Protože mi to v odkaze ukazuje letenky jen od 11.000,- a výše. Díky

Slevový kód se nikam zadávat nemusí, já po kliknutí stále na prvních dvou místech vidím cenu 7.816 Kč?

Avatar uživatele

Ahoj, sháníme let s odletem 1-3.11. a příletem 17-19.11., bylo by neco? Koukam a nemuzu najit levne lety z Dubaje na Bali, díky

Avatar uživatele

jen do Dubaje jsou levne ale pak pokračovani na Bali uz ne :(

Aj, máte pravdu, na počátek listopadu je to skutečně od 11k výš :/ Termínů i Singapore Airlines je míň a míň, teď hlavně od cca druhé půlky ledna.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To musíš vidět!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

To musíš vidět!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Spojené Arabské Emiráty Přílet na letiště Dubaj

Země všeho nej a kde nic není nemožné

Spojené Arabské Emiráty (zkráceně SAE), jakožto federace 7 emirátů, se nachází na Blízkém Východě ve východní části Arabského poloostrova. Pevninské hranice sdílí s Ománem a Saudskou Arábií, námořní s Katarem, Íránem a Pákistánem. 

V minulosti zde byl hlavním způsobem obživy rybolov, lov perel a dálkový obchod. V současné době je to čím dál méně ropa a naopak více turismus. SAE je absolutistickou monarchií v čele s prezidentem a viceprezidentem, kteří jsou voleni emíry jednotlivých Emirátů.

Průvodce pro Spojené Arabské Emiráty
Průvodce pro letiště Dubaj

Zavřít
Ikona pinu
Indonésie Přílet na letiště Bali Denpasar

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie
Průvodce pro letiště Bali Denpasar

Zavřít
Ikona pinu
Singapur Přílet na letiště Singapur Changi

Ekonomická džungle Asie, kterou chcete vidět

Singapur je městským státem v jihovýchodní Asii na jižním cípu Malajského poloostrova oddělený od pevniny Johorským průlivem. Ze severu sousedí s Malajsií a jih země omývá Jihočínské moře. Název Singa-pura znamená v překladu Lví město.

Město, které se stalo ekonomickým zázrakem posledních desetiletí, jednoduše nesmíte minout při svých cestách jihovýchodní Asií. Krátká dvou- až třídenní zastávka nabídne to nejdůležitější, co z celé země můžete zažít.

Pokochejte se krásou zahrad v Gardens by the Bay s fantasy nočním představením, navštivte největší vodní akvárium světa na ostrově Sentosa a večer se posaďte v okouzlující čtvrti Marina Bay nebo si vychutnejte drink v baru 1-Altitude. Náročnější cestovatelé se vykoupají v nekonečném bazénu na střeše nejznámějšího asijského hotelu Marina Bay Sands. Singapur prostě chcete zažít.

Průvodce pro Singapur
Průvodce pro letiště Singapur Changi

Zavřít
Ikona pinu
Filipíny Přílet na letiště Manila Ninoy Aquino , Cebu Mactan

Rozmanité a zábavné, to jsou Filipíny

Filipíny jsou ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii v Tichém oceánu. Nejbližsími sousedními státy jsou Taiwan na severu, Indonésie na jihu a Malajsie na jihozápadě.

Cestovatelé na Filipíny jezdí kvůli jejich biodiverzitě. Najdete zde překrásné pláže, hory, vodopády, rýžová pole, deštné pralesy, jeskyně a především místa na šnorchlování a potápění, která patří k nejvyhledávanějším a nejkrásnějším na světě.

Průvodce pro Filipíny
Průvodce pro letiště Manila Ninoy Aquino
Průvodce pro letiště Cebu Mactan