Klášter na Bali

Z Prahy se zastávkou v Dubaji na Filipíny nebo Bali. Letenky od 12 070 Kč

20 komentářů
2017-09-13T19:40:08+02:00

O akci

Využijte pohodlné kombinace dvou na sobě nezávislých akčních letenek k cestě na oblíbený indonéský ostrov Bali (celkem za 13.291 Kč) nebo na Filipíny (Manila za 12.070 Kč, Cebu za 13.019 Kč). Když už cestujeme tak daleko, byla by škoda si před odpočinkem na místních exotických plážích trochu nevyrazit z kopýtka, zastavíme se tedy rovnou v módní a moderní metropoli Dubaji, kterou jedni nenávidí, druzí milují a třetí v ní nikdy nebyli a tak neví, z čeho si vybrat. Poznejte to na vlastní oči!

Letenky spolu nijak nesouvisí, proto si v Dubaji pro jistotu nechte mezi přestupy ideálně alespoň celý den!

Z Prahy do Dubaje ideálně využijeme aktuální akci Flydubai pro členy věrnostního klubu OPEN (registrace je zdarma a zabere asi 2 minuty -> registruj se zde), kdy pohodlné přímé lety s 20kg zavazadlem v ceně vyjdou na 5.495 Kč, což je ve světle letošních cen pěkná nabídka. Pokud letenky z Prahy do Dubaje ulovit nestihnete a nevadí vám cesty nalehko, vyrazte s Wizz Airem z Katowic či Budapešti, zpáteční letenky pro členy WDC se pohybují mezi 3.500 a 5.000 Kč.

Z Dubaje na Bali pak využijeme akce 5* aerolinky Singapore Airlines, která nás s jedním přestupem doveze rovnou na Bali, a to za 7.796 Kč. Především při cestě tam lze navolit i stopover v Singapuru, a to za identickou cenu. V akci jsou i další destinace, jako Cebu, Jakarta nebo Manila, za ceny od 6.575 Kč.

V případě delšího času v Singapuru můžete využít programu Singapore Stopover Holiday, který je mimořádně pro rezervace provedené mezi 7. a 24. zářím za 1 S$. Obsahuje jednu noc v hotelu, transfer z/na letiště a vstupy do 15 atrakcí.

Kdy se obě akce setkají?

Zatímco ceny u Singapore Airlines jsou prakticky na každý den od ledna až do června a některé termíny v průběhu listopadu a prosince, u Flydubai je situace horší. Dostatek termínů z Prahy do Dubaje za uvedenou cenu seženeme během listopadu, v první polovině prosince, druhé polovině ledna a od druhé poloviny dubna do konce května. Nejvíc kombinací tak seženeme během roku 2018.

PRG/Praha
DXB/Dubaj
Zpáteční letenky
5 hodin letu (přímý let)
DXB/Dubaj
DPS/Bali
Zpáteční letenky
12 hodin letu (1 přestup)
DXB/Dubaj
SIN/Singapur SIN/Singapur
DPS/Bali DPS/Bali
DXB/Dubaj
3x letenky
12 hodin letu (1 přestup)
DXB/Dubaj
MNL/Manila
Zpáteční letenky
12 hodin letu (1 přestup)
DXB/Dubaj
CEB/Cebu
Zpáteční letenky
12 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 27 % oproti obvyklé ceně 16 500 Kč
  • Hledej v období Viz popis výše, obecně od listopadu do konce května (mimo Vánoc a Nový rok).
  • Čeká tě přestup na letišti Při přestupu na letišti Dubaj si nechte minimálně den, přestup v Singapur je pak rychlý a pohodlný.
  • Poletíš s aeroliniemi Praha – Dubaj s FlyDubai, z Dubaje na Bali pak s 5* Singapore Airlines.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 20 kg + standardní příruční.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Dubaj, letiště Bali, letiště Singapur, letiště Manila, letiště Cebu.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-09-12T23:05:08+02:00

20 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce