Za krásami podzimního Bajkalu z Mnichova. Letenky od 7 674 Kč

Jak akci využít?

Hledáte-li netradiční destinaci obklopenou panenskou přírodou, ale zároveň se základním turistickým zázemím, vypravte se doprostřed ruské Sibiře k nejhlubšímu jezeru světa Bajkalu. Hlavní sezóna sice už pominula, ale podzimní počasí má na Sibiři neopakovatelné kouzlo, které zbarví okolní husté lesy do zlatavých barev, turistů ubude a zážitek bude o to autentičtější.

Nejlevnější letenky k Bajkalu většinou seženete s Aeroflotem z Budapešti kolem 8.500 Kč, dnes však vycházíme vstříc i obyvatelům západní poloviny republiky. Letecká společnost Ural Airlines v aktuální akci nabízí zpáteční letenky z Mnichova do Irkutsku, který slouží jako hlavní výchozí bod pro cesty k Bajkalu, od 7.674 Kč do 8.050 Kč během celého října. Odlety i přílety po poledni navíc ideálně navazují na vlakové spojení z Prahy, Plzně nebo Domažlic do Freisingu, odkud se na letiště v Mnichově dostanete autobusem MHD.

Zájemcům o projetí nejhezčí části Transsibiřské magistrály doporučíme open-jaw letenky s příletem do města Čita a odletem z Irkutsku za 8.194 Kč.

O výchozím bodě vašich cest si počtěte v průvodci Irkutskem, o zemi jako celku v novém průvodci Ruskem, kde se dozvíte vše o vízové povinnosti nebo třeba tipy, jak koupit lístky na Transsibiřskou magistrálu, která okolo Bajkalu prochází.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Mnichov
Německo
Irkutsk
Rusko

od 7 339 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 11 hod letu Rezervace na letenky-prodejci.letuska.cz
Letenky
Mnichov
Německo
Čita
Rusko
Irkutsk
Rusko
Mnichov
Německo

od 8 194 Kč 

Vyhledej letenky
Open-jaw 1 přestup 11 hod letu Rezervace na letenky-prodejci.letuska.cz

  Ukázka letenek z 15. 08. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 10 000 Kč. Ušetříš přibližně 23 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Od 4. října do listopadu, odlety i návraty vždy v pondělí a ve čtvrtek.

Jsou během letu přestupy?

Garantovaný přestup na letišti Moskva Domodedovo, kde projdete pasovou kontrolou.

S kým poletím?

Ural Airlines

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně odbavené zavazadlo do 10 kg + standardní příruční.

Co podniknu v destinaci?

Rusko

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Nadezhda Konstantinovna Krupskaya
  • Právě online
  • Přidal se před 2 lety
  • Napsal 45 komentářů
  • Poslat zprávu

Konečně něco zajímavého...

Odpovědět
před měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 35%
To budou fotky!
ušetříš až 56%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 36%
Honem, dokud jsou místa!
3886 starších akcí
Zavřít boční panel
Německo Přílet na letiště Mnichov

Pro cesty na letiště nejvíce využijete městskou železnici S-Bahn, která je nejrychlejším a nejspolehlivějším způsobem dopravy do města. Do města jezdí dvě linky: S1 (západním směrem) a S8 (východní směrem), obě se setkají v centru a u hlavního nádraží. Interval každé z linek činí 20 minut, přičemž cesta do centra zabere 40 minut a za jízdenku zaplatíte 11,60 € (celodenní lístek na všechny typy dopravy vyjde na 13 €). Linka S8 jezdí 24 hodin. 

Alternativní a o něco levnější spojení zajišťuje „Lufthansa Airport Bus“ přes severní okraj města do centra. Jízdenka stojí 10,50 €, zvýhodněná zpáteční pak 17 €. Autobusy zastavují pouze u hlavního nádraží a na severním okraji města ve stanici Schwabing.

Pokud plánujete cestu na mnichovské letiště vlakem z Prahy, vystoupíte ve stanici Freising, odkud jezdí přímý autobus číslo 635. Linka jede jednou za 20 minut od 4:00 do 0:30 a na letiště dorazí po 24 minutách jízdy. Jízdenku zakoupíte u řidiče za 2,90 €.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Mnichov

Zavřít boční panel
Rusko Přílet na letiště Irkutsk

Levně, rychle a poměrně přehledně se dostanete do centra běžnou MHD. Všechny linky jezdí často s intervaly od 8 do 30 minut, cesta zabere asi půl hodiny a spoje běžně jezdí od 6:00 do 23:00. Zastávky jsou cca 100-150 metrů vpravo od východu z terminálu na náměstíčku se stromy uprostřed.

Nejpohodlnější doprava do centra vede trolejbusem číslo 4 nebo autobusy 80 a 480. Využít můžete i autobusy 42 a 43, které však jezdí jen zhruba jednou za 90 minut. Při cestě do centra jsou využitelné i maršrutky číslo 3, 20, 80k a 99. Jízdenky vždy pořídíte ve vozidle u průvodčího nebo řidiče za 15 až 20 RUB, platí se až při výstupu!

Míříte-li rovnou na hlavní nádraží, využijte maršrutky linek 20 (oběma směry) a 99 (jen ve směru na letiště), pro cestu na autobusové nádraží poslouží maršrutka číslo 4k.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1ZqwraDlRFn3rMyu9LRGqWlCabJ0]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Rusko
Průvodce pro letiště Irkutsk

Zavřít boční panel
Rusko Přílet na letiště Čita Kadala

Na letiště se z centra a od vlakového nádraží svezete maršrutkami číslo 12 a 14, které jezdí s nepravidelným intervalem 30 až 90 minut a cenou 25 rublů.

Z Leninovy ulice pak jezdí speciální autobusová linka číslo 40 v časy odpovídající letům do Moskvy a Novosibirsku, viz webové stránky letiště. Platí se 27 rublů (web letiště je neaktualizovaný) řidiči při nástupu a cesta do centra zabere asi 35-40 minut. 

Cena běžných taxíků začíná na 500 rublech.

Průvodce pro Rusko
Průvodce pro letiště Čita Kadala