Lowcostově na Floridu do Miami a Orlanda z Drážďan, Lipska či Berlína. Letenky od 7 305 Kč

Zpáteční
Před 3 měs

Jak akci využít?

Máte-li Drážďany, Lipsko či Berlín tzv. na dostřel a na cestu kamkoliv vám stačí pár kousků oblečení, které sbalíte do příručního zavazadla, pak máte skvělou příležitost vyrazit za parádní cenu především v zimním období na floridský poloostrov. Zpáteční letenky ze zmiňovaných leteckých přístavů do slavného Miami na mnoho termínů v letošním i příštím roce pořídíte jen za 280 €, v přepočtu 7 305 Kč. K dispozici jsou taktéž letenky do Orlanda na Floridě za 340 € neboli 8 870 Kč. Výhodou těchto letenek je díky rychlým přestupům krátká cestovní doba.

Pro vyhledání nejlevnějších termínů využijte praktické kalendáře přímo na webu dopravce Eurowings, rezervaci proveďte tamtéž.

Může se ještě hodit?

Co se týká ubytování, zkuste šanci také na Airbnb a získejte slevu 725 Kč na první rezervaci ubytování.

Letenky

Běžná cena: 12 000 Kč
 • Drážďany - Miami
Odkud Drážďany Drážďany
Kam Miami Miami
 • Zpáteční letenka
 • Na
 • 1 přestup
 • 15 hodin letu

Cena od 7 305 Kč 

Vyhledej letenky od 7 305 Kč

eurowings.com

 • Lipsko - Miami
Odkud Lipsko Lipsko Halle
Kam Miami Miami
 • Zpáteční letenka
 • Na
 • 1 přestup
 • 15 hodin letu

Cena od 7 305 Kč 

Vyhledej letenky od 7 305 Kč

eurowings.com

 • Berlín - Miami
Odkud Berlín Berlín Tegel
Kam Miami Miami
 • Zpáteční letenka
 • Na
 • 1 přestup
 • 15 hodin letu

Cena od 7 305 Kč 

Vyhledej letenky od 7 305 Kč

eurowings.com

 • Drážďany - Orlando
Odkud Drážďany Drážďany
Kam Orlando Orlando
 • Zpáteční letenka
 • Na
 • 1 přestup
 • 17 hodin letu

Cena od 8 870 Kč 

Vyhledej letenky od 8 870 Kč

eurowings.com

Ukázka letenek z 21. 08. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 12 000 Kč. Ušetříš přibližně 39 %.

Platnost

Do vyprodání nebo aktualizace cen

Termíny

září až březen, největší dostupnost od listopadu

Dopravce

Zavazadla

V nejlevnějším tarifu pouze příruční zavazadla 55 x 40 x 23 cm do 8 kg a jeden osobní předmět velikosti 40 x 30 x 10 cm.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Sokolovo1943

Na brezen asi s nakupem jeste cekat, ze?

Ano, tyto ceny se vyskytuji v prubehu celeho roku.

Avatar uživatele

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenosti s online check-in u Eurowings ? Koupila jsem letenky do Miami i s dětmi a rozmýšlím, zda zakoupit seating předem nebo počkat do check-inu ...Byla bych nerada, kdyby jsme seděli různě po letadle. Díky

Pockat na check-in, nerozsazuje se :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

A už tam budem?

Lyon s Ženevou jako víkendové 2v1 z Vídně
-60 %

Tam jsi ještě nebyl!

Na druhou stranu Země z Německa: Austrálie, Nový Zéland a ještě dál
-34 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Německo Přílet na letiště Drážďany , Lipsko Halle , Berlín Tegel

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Drážďany
Průvodce pro letiště Lipsko Halle
Průvodce pro letiště Berlín Tegel

Zavřít
Ikona pinu
Spojené státy americké Přílet na letiště Miami , Orlando

Země, kterou budete buď milovat, nebo nenávidět

Spojené státy americké (USA) jsou demokratickou federativní prezidentskou republikou, jejíž největší část se táhne kontinentem Severní Ameriky od Atlantského oceánu na východě po Tichý oceán na západě. Na severu hraničí pevninská část Spojených států s Kanadou, na jihu s Mexikem. Exkláva USA, Aljaška se svými ostrovy (Aleutské ostrovy), je z velké části obklopena Severním ledovým oceánem, pevninskou hranicí se stýká s Kanadou. 

Dále Spojeným státům náleží ostrovní území v pacifické oblasti tzv. Havajské ostrovy, známé skvělými podmínkami pro vodní sporty. Ke Spojeným státům řadíme také 14 přidružených území, z čehož 5 je obydlených – Portoriko, Guam, Severní Mariany, Americká Samoa, Americké Panenské ostrovy. Občané těchto přidružených oblastí nejsou automaticky občany USA, ale vztahují se na ně některé části americké ústavy. Celkově Spojené státy se svými přidruženými oblastmi zaujímají rozlohu více než 9 639 000 km2 a jedná se tak o třetí největší zemi světa.

Jak značí samotný název USA, jedná se o zemi, která sestává z 50 států a jednoho federálního území se statutem hlavního města – Washington D. C., v němž se nachází sídlo prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia). 

Chystáte-li se do Spojených států poprvé, pravděpodobně míříte buď na západní pobřeží, východní pobřeží, nebo na Havaj. Pokročilí cestovatelé, ti, kteří ve Spojených státech již párkrát byli, vyhledávají oblasti jako Aljaška, jih USA či středozápadní oblast. Ať jedeme kamkoli a třeba podesáté, vždy jsme my, Evropané, zaskočení, jak jsou Spojené státy obrovské, proto své časové možnosti znásobte třemi a pak teprve stihnete vše, co jste si napsali na seznam vašich TOP 10. 

Napsat tento článek nebude nic jednoduchého. Nelze totiž napsat nic, co by dokázalo shrnout, jaké Spojené státy jsou, jací jsou Američané, o Spojených státech nelze říct nic, co by je jednoznačně dokázalo definovat v pár větách. Jedná se o zemi, kterou lze milovat a nenávidět zároveň, kde natrefíte na to nejlepší, a také to nejhorší současného světa, kde pravděpodobně utratíte budget, který měl vystačit i na další cesty, ale vlastně vám to vůbec nebude vadit.

Vztah většiny cestovatelů ke Spojeným státům je rozporuplný, a přesto tam všichni stále dokola s nadšením jezdíme. Mimo stereotypní obrázky, které známe z filmů hollywoodské produkce, můžeme totiž v USA zažít úplně vše – velká města se vším, co nabízí, skvělé treky napříč horami a kempováni v divočině, surfování na vlnách a potápění pod nimi, vyzkoušíte gastronomii celého světa, strávíte hodiny přelety a přejezdy v autech, abyste se pak nemohli vzrušením ani nadechnout, jakmile stojíte a pod vámi leží stovky kilometrů až šest miliónů let starého Grand Canyonu.

Informace, které si můžete přečíst v tomto článku, jsou zejména určeny pro ty, kteří se do USA chystají poprvé. Shrnují základní informace o tom, jak se v USA zorientovat, na co si dát pozor nebo naopak to, co by vám mohlo pomoci.

Průvodce pro Spojené státy americké
Průvodce pro letiště Miami
Průvodce pro letiště Orlando