Yosemite park

Na jaře z Vídně na poznávačku do Kalifornie. Letenky od 9 354 Kč

4 komentáře
2018-02-28T13:08:00+01:00

O akci

Na jarní cestu za teplejším počasím a ikonický rudým mostem lákají moravské a slovenské cestovatele, kteří trpí nedostatek low-cost nabídek směrem do USA, společnosti KLM a Air France. V průběhu dubna a května poletíte z Vídně do kalifornského San Francisca za 9.380 Kč / 370 €. Velké zavazadlo ideálně nechte doma, v ceně je totiž jen příruční bagáž do 12 kg, pokud si s ním nevystačíte, nakupujte rovnou přes web KLM, kde vyberte o 80 € dražší tarif, který obsahuje i 23 kg odbavený kufr.

Jarní počasí vybídne nejen k poznávačce jednoho z nejslavnějších měst světa San Francisca, ale i k cestě napříč kalifornskými národním parky Yosemite, Sequoia, Údolí smrti a dalších. A pokud to s poznáváním myslíte vážně, využijte open-jaw letenek po trase Vídeň – SFO / Los Angeles – Vídeň, přičemž trasu mezi těmito dvěma městy ideálně zdoláte půjčeným autem.

Standardně letenky z Prahy do Kalifornie během teplejších jarních měsíců pořídíte od 14.000 Kč výš, z Vídně ještě dráž, chystáte-li se na západ USA, koupí letenek v této akci určitě neprohloupíte.

  • Ušetříš až 31 % oproti obvyklé ceně 13 500 Kč
  • Hledej v období Nejlevněji v dubnu a květnu 2018.
  • Čeká tě přestup na letišti Vždy jeden krátký, ale dostatečný přestup na letišti Amsterdam.
  • Poletíš s aeroliniemi Poletíte s aerolinkami ze SkyTeamu KLM nebo Delta Air Lines.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně příruční zavazadlo do 12 kg.
VIE/Vídeň
SFO/San Francisco
Zpáteční letenky
14 hodin letu (1 přestup)
VIE/Vídeň
SFO/San Francisco LAX/Los Angeles
VIE/Vídeň
Open-jaw letenky
15 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště San Francisco, letiště Los Angeles.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-02-27T19:11:23+01:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Jakub
před 6 lety

Včera (28.02.) za 10.000 dnes za 20.000. Je nějaká šance že se ceny vrátí na ty nižší?

Avatar uživatele
Hana
před 6 lety

Ahoj,

taky sháníme letenky PRG-LA ale až na září. Nevím jak to chodí s Kalifornií, jestli ještě bude dost akcí na toto období, nebo ne? Sledovala jsem KLM a na záři měli za 14 tis, teď když na to kouknu tak to nejde pod 20 tis :( myslíte si, že máme ještě šanci sehnat něco lepšího ? pořád jsou fajn ceny přes Island, ale do toho se nám moc nechce...

Avatar uživatele
Ondrej
před 6 lety

Ahoj, paradni cena. Nemeli byste nejakou lepsi cenu i na brezen do Kalifornie? Na 5-6 noci v druhe pulce mesice? Moc dekuji za pripadne tipy, zatim se nedokazu dostat pod 17 tisic...

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Na březen je aktuálně už pozdě...

Další akce