Jak akci využít?

Zajímavé ceny mezi Prahou a filipínským hlavním městem Manila nabízí společnost Kuwait Airways ve spolupráci s ČSA. Během celého listopadu, kdy ustává období dešťů, seženete zpáteční letenky za cenu 12.460 Kč. Běžné ceny na Filipíny z Prahy přitom jen zřídka klesají pod 15 tisíc. 

Kromě odletu a příletu přímo z/do Prahy pak pro mnohé budou výhodou hned dvě odbavená zavazadla po 23 kg zdarma.

Manilu berte jen jako přestupní zastávku k poznávací cestě po celém souostroví, letenky do hlavních filipínských destinací pořídíte levně s Air Asia nebo Cebu Pacific. 

Pro inspiraci co navštívit se začtěte do obsáhlého a velmi propracovaného cestopisu FILIPÍNY za KAČKU.

Dostupné termíny za 12 460 Kč:

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Manila
Filipíny

od 12 460 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční 2 přestupy 24 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 17. 04. 2019.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 15 500 Kč . Ušetříš přibližně 20 %.

Na jaké termíny jsou letenky?

Listopad (i mimosezonní září až říjen)

Jsou během letu přestupy?

Frankfurt nebo Paříž Charles de Gaulle a Kuvajt

S kým poletím?

Kuwait Airways, evropské přískoky s ČSA Czech Airlines

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně dvě odbavená zavazadla po 23 kg + klasické příruční

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Vy jste škarohlídi :D To je přece super akce, ušetříte až 20%, 3000 Kč! Sice bude pršet, sem tam fajtfun nebo sesuv půdy ale ušetříte. A můžete s sebou táhnout hned 46 kg věcí na osobu. 2 zimní bundy, 10 páru bot, 20 triček, soustruh, skůtr... To přece potřebuje skoro každý!

Odpovědět
před 4 měs
Avatar uživatele Toimas
Toimas

No taky si dovolím nesouhlasit s koncem období dešťů v listopadu. Asi jsme měli smůlu, ale byli jsme 3 týdny na přelomu listopadu - prosince a na Palawanu nás chytla silná tropická bouře a pak na Bohulu jsme byli na okraji tajfunu :D Ale i tak to stálo za to i když jsme tomu trochu museli přizpůsobovat program - https://etabroad.com/cs/filipiny...-vynechat/ Jo a pokud to jde, tak si udělejte zastávku v Kuvajtu, je to tam super!

Odpovědět
před 4 měs

Dovolim si nesouhlasit s vetou: "Během celého listopadu, kdy ustává období dešťů.." - totiz listopad je hlavnim obdobim destu. Sam jsem tam byl mezi 2 tajfuny v listopadu (ano, tehdy takykvuli akci) a cestovat po Luzonu, kdy jsou sesuvy na dennim poradku, byl fakt adrenalin :-/ Mozna i proto tato "akce" pro z Prahy ;-) Ale jinak jsou Filipiny samozrejme uzasne souostrovi a pokud pojede clovek "na jih", tak i pres vetsinou sedou oblohu to rozhodne stoji za to!

Odpovědět
před 4 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 22%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 80%
To bude jízda!
ušetříš až 56%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 28%
Tam jsi ještě nebyl!
4430 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

  • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
  • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

  • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Filipíny Přílet na letiště Manila Ninoy Aquino

Taxi do centra města by mělo stát maximálně 250 pesos / 130 Kč – využijte vozů s taxametry (nástupní sazba 70 pesos + za 300 m 4 pesos) Jste–li příznivci nových technologií, kupte si místní SIM s internetem a využijte službu Grab.

Věřejnou dopravu příliš cizinci nevyužívají, ale pokud byste i přesto chtěli experimentovat, tak od terminálu 3 pak jezdí kyvadlový autobus (linka číslo 2) ke stanici „EDSA“, kde jezdí metro, a ke stanici „Passay“, kde můžete přestoupit na rychlodrážní tramvaj (české výroby) nebo autobusy.

  • Cesta na stanici metra bude stát 20 pesos, autobusy jezdí zhruba každých 15 minut 24 hodin denně a cesta k metru zabere 20–60 minut, z terminálů 1 a 4 i delší dobu,
  • Metro do centra jede 30–40 minut, jízdenka bude stát 30 pesos / 16 Kč.

Průvodce pro Filipíny
Průvodce pro letiště Manila Ninoy Aquino